משחק חדש!!

חניניתה

New member
משחק חדש!!

כדי שנכיר אחד את השני יותר טוב אז נשחק את משחק העובדות..כל אחד כותב 5 עובדות על עצמו.. אחרי שכולם כותבים עובדות אז נשחק עוד משחק שקשור לזה.. תשתפו פעולה!!

חניניתה

New member
אני מתחילה..

1. יש לי כלב שהוא בן שנה ואני מתה עליו הכי בעולם!! 2. בימים אלה אני מתחרפנת מכמות הלימודים שיש לי ומהבגרויות.. בין לבין אני מחפשת דילים לאילת ועם מי לנסוע.. אני יכולה לנסוע ביולי עם חברים אבל אני מעדיפה לנסוע באוגוסט עם חברים הכי טובים שלי אבל לא בטוח שהם נוסעים אז האם לקחת את הסיכון או לא? פעם אני מחליטה כן ופעם לא נכון לעכשיו אני נוסעת עם שניהם.. 3. יש לי חבר 4. אני בת 16 וחצי, אני לומדת בכיתה י' אני גרה בחיפה 5. אני מכורה לטלנובלות

danina the 1

New member
אני :)

טוב אז ככה: 1. אני בת 16 וחצי {עם תעודת זהות חח}, לומדת בכיתה י' וגרה בחור קטן העונה לשם גן יבנה... 2. אני שטותניקית בטירוףףף... אני אוהבת לעשות דברים מפגרים ותמיד חברים שלי אומרים שאני צריכה להתחיל להיגמל מזה אבל אני לא מצליחה... למזלי אני יודעת לשלוט בסוג השטויות שאני עושה... לפעמים! :) 3. אני מכורה לטלויזיה, למחשב ויש לי סטיה קטנה- אני אוהבת לקרוא ספרים...
4. אני מתעצבנת מאוד מהר אבל אני גם צוחקת על זה אח"כ... 5. אני שונאת לאכול בחוץ... למרות שאני מתה על ג'אנק פודדדד!!

shilgiah

New member
עכשיו אני!! ../images/Emo13.gif הזהרה= מגילה!!

יש הרבה דברים אבל אם רק חמש אז טוב.. 1. אני עוד חודשיים בעזרת ה'(!) אהיה בת 16 (ב-22/8. סוף סוף!!), כיתה י', גרה בשכונת רמות בבאר שבע. 2. יש לי חתולה שקוראים לה סול והיא המליטה שלושה גורים לפני שלושה חודשים בערך ואימצה עוד שלושה (שניים מתו בסוף..
). יש לי גם המון צבים. ובאופן כללי- אני מתה על בעלי חיים!! 3. בשעות הפנאי-אוהבת טלוויזיה ומחשב ואני קוראת ספרים!! מתה עלך ספרים בעיקר מתח וספרים מפחידים כאלו ולדעתי זאת לא סטיה!! חחח אבל אני הכי אוהבת לצאת עם החברה'...
4. אני ילדה מתולתלת (תלתלים שחורים!), פנים בהירות ושפתיים אדומות (וזה למה כולם קוראים לי שילגיה וגם למה זה הכינוי שלי..חחחח). 5. אני ילדה ילדותית מאוד!! (בגלל זה נתפסתי בהתחלה לנשיקות גנובות, פלומה מזכירה לי אותי כ"כ בקטעים בילדותיים שלה!) אני חייכנית מאוד! כל הזמן צוחקת! אפילו כשמעצבנים אותי אני צוחקת באמצע..(לפעמים..חחח). זהו בעיקרון.. חחחח הכנסתי במספר אחד פול דברים..

אליתוש

New member
סבבה=] אני אנסה...

טוב אז יש שלושה דברים שקשורים אלי שהם הכי משמעותיים אצלי, ואני אוסיף עוד 2: 1. השם שלי- אלית, זה שם של פרח ואומרים את זה ככה: Alit... 2. יש לי הידרוצפלוס, שאני אסביר עכשיו מה זה אומר אבל בערך אני אגיד לכם שכשהייתי תינוקת פיצית וחמודונת גילו שמאחד החדרים אצלי בראש לא יוצאים הנוזלים ולכן השחילו מהראש שלי ועד לחלל הבטן צינורית דקה שמנקזת את הנוזלים, אז מה אם זה לא מעניין אותכם זה לא מעניין אותי.. חח סתם, קיצר הצינורית הזאת נמצאת איתי לא מפריע לי, רק לפני 3 שנים עשיתי ניתוח כדי להאריך את הצינורית הזאת... 3. מגיל 3 בערך ועד 6 גרתי באנגליה, לא זוכרת הרבה מאוד, אבל יש זיכרונות נחמדים ותמונות יפות=] 4. אממ אני אוהבת מאוווד אומנות, ציור, פיסול, כל דבר... ותיכף מגמת אומנות=] 5. יש לי כלב בשם חצילוש!! כלב מדהים... דבילוש החצילוש שלי בטירוף... דמיינו לעצמכם פרה עם פרווה ואוכלת עשב- רק בתוך גוף של כלב- זה חצילוש שלי=]

שלום לך

אלית שלום קראתי בעיון רב את מה שכתבת ואפילו זה עשה לי קצת טוב, שמי דבי ואני אמא טרייה לתאומים שנולדו לפני כחודש וחצי(8.6.06) אחד מהם לצערי גילו דימום מוחי דרגה 3. לאחר ניקוזים רבים שלא הועילו מחר הילד ינותח ויחדירו לו שאנט אני ממש ממש מודאגת ולא יודעת איך לקבל את זה ואיך להתרגל לזה אני ממש חוששת להתפתחות שלו במשך השנים הייתי ממש ממש שמחה ומבקשת ממך אולי להעביר לי קצת מידע איך חיים עם השאנט אגב בת כמה את היום ?? אשמח מאד אם תחזרי אלי בתגובה דבי 0523709947 תודה רבה והמשך יום נעים

משה 102

New member
עונה

1) קוראים לי משה, אני גר בבאר שבע, אני בן 16 (עם תעודת זהות) ואני עולה לכיתה י'. 2) אתם בטח שואלות את עצמיכן למה אני עולה לכיתה י' ולא לי"א. התשובה לכך זה מכיוון שנשארתי בגן שנה נוספת כשהייתי אמור לעלות לכיתה א'. 3) אני עם שיער ישר (בלי ג'ל). 4) יש לי 3 חתולים. המובוגרת מבינהם חגגה השבת את יום הולדתה ה-7. 5) בשעות הפנאי אני אוהב לצפות בטלויזיה, לשמוע מוזיקה, לשחק פיפא במחשב ולשחק כדורגל.

למעלה