משהו מעניין לגבי העזיבה של שי

droriko

New member
רונן לובט מלך

"אגב, לדעתי שי וצבר עברו על חוקי המשחק כשהם דיברו על להגן על שפרה, ליאון ורנין, והם לא נענשו על זה, מה שיכול להתפרש כמשוא פנים על ידי ההפקה. מצד שני - אנחנו לא באמת יודעים מה קרה לדודה של שי. יכול להיות שהחוקים של האח הגדול קצת יותר אכזריים ממה שחשבנו? " אני לא זוכר שצחקתי כל כך הרבה בתקופה האחרונה כמו שצחקתי מזה האמת עוד שלמדנו באותה כיתה בתיכון בכפר סבא ידעתי שלבן אדם יש כישרון, טוב מאד שהוא מתחיל לממש אותו.

cookies10

New member
יש לו רק בעיה אחת שהוא לא מספיק צנוע

לו הוא היה קצת שוקל את הצעדים שלו יותר בתבונה ולא היה מכתיר את עצמו למנהיג, כל הסיכויים שהיה נשאר בשלישיה האחרונה, אך מכוון שהשתן עלה לראש והוא הגזים בהחלטות שלו, ולא נתן לאנשים לדבר השמיע רק את עצמו, הוא הפך תמיד את השיחה לכיוון שלו. לתת לשני לדבר ורק ידע לחפור בלי הפסק, הוא אדם חכם ואהבתי לשמוע שיחות איתו ואני חושב שיש לו הרבה מה לתת אבל הבעיה שהוא לא יודע לצנזר... יש בו צדדים טובים כי לכל בן אדם יש צדדים טובים ורעים אבל הצד השלילי שלו התגבר על הצד החיובי והוא הפיל את עצמו וירה לעצמו, ברגל יש לציין שיש לו לב טוב יותר מלצבר, הוא ניחם את רנין ואת שיפרה ועינב כשהיו מדוכאות והוא אמר שיש לו כתף רחבה וזה יאמר לזכותו... הוא הבין את לאון שהיה זקוק לאהבה וזרם עם זה, ולא שמר ללאון טינה אני מאמין שאת השעור הגדול בחיו הוא למד ויקח את כבה"ס והוא השתפר ועוד נשמע עליו הרבה ואפילו נתגאה בו...... כי יש בו הרבה איכויות, רק חבל שהם מפוזרות

למעלה