מפנה מדפים-מוכר ספרי פנטזיה

casper 007

New member
מפנה מדפים-מוכר ספרי פנטזיה

שלו לכולם, אני מעוניין למכור את כל הספרים שאין לי בהם עניין. לפרטים: 294322 066 מסדרת Dragonlance אני מעמיד למכירה את הספרים הבאים במחיר של 50 ש"ח לספר. כל הספרים חדשים לחלוטין. אני מעדיף להיפתר מכל הספרים בבת-אחת ואתן הנחה למי שמעוניין בכולם! רשימת הספרים: :LEGENDS TRILOGY שלישיית הספרים שמספרת על השתלשלות העניינים לאחר מה שמסופר בטרילוגיה הקלאסית הראשונה של רומח הדרקון ומתרכזת בין היתר בעליית כוחו של רייסטלין. volume 1: time of the twins volume 2: war of the twins volume 3: test of the twins :HEROES TRILOGY שני ספרים מטרילוגיות משלימות שמספרים את קורותיו של גאלן, נער פשוט שהופך להיות אביר סולאמניה. weasel's luck ("galen beknighted (sequel to "weasel's luck *למבינים - שלישיית ספרי קריאה של Greyhawk, מהיחידם שאי פעם הודפסו עבור העולם המרקורי שפיצח גארי גייגקס (אבי ה- D&D): The Mika Trilogy Volume one: Master Wolf Volume two: The price of power Volume three: The demon hand פרטים ומחיר- טלפונית *גם כן למכירה- גרסת האספנים של MERP 2nd Edition, משחק התפקידים הרשמי של הארץ התיכונה (העולם של טולקין, "שר הטבעות"). הספר חדש לחלוטין ובכריכה עבה. בנוסף-אסופת המפלצות ל-MERP ומפה ענקית של הארץ התיכונה. פרטים ומחיר-טלפונית. תודה! :) *

למעלה