מנהיג הקונספירציה נגד החיסונים בדנמרק ....................

אבי בן 1231

Well-known member
מת מ .............................. ממחלת הקורונה.
כנראה חיסול של פייזר בעידוד ביבי.

דיברגנט חדש

Well-known member
לא רחוק היום שנגיף הקורונה יהיה נחלת העבר.

מנכ"ל פייזר: "ייתכן שנצטרך חיסון שלישי 12 חודשים לאחר החיסון השני"

המנכ"ל, אלברט בורלה, אמר כי ייתכן שיהיה צורך בחיסון שלישי במהלך השנה הקרובה. הוא הוסיף כי ייתכן ונצטרך להתחסן נגד הקורונה מדי שנה​

ynet
פורסם: 15.04.21 , 21:12

אלברט בורלה, מנכ"ל פייזר, אמר כי ייתכן ויהיה צורך בחיסון שלישי נגד הקורונה, במהלך 12 החודשים הקרובים.
הוא הוסיף ואמר כי החיסון יהיה כלי חשוב במאבק נגד המגפה והווריאנטים השונים. הוא הוסיף כי ייתכן מאוד והחיסון יהפוך לקבוע, פעם בשנה, כמו החיסון נגד שפעת.

שמלת תחרה1

Well-known member
מת מ .............................. ממחלת הקורונה.
כנראה חיסול של פייזר בעידוד ביבי.
ביב רכש שוב חיסונים עבור תושבי ישראל
מתן החיסונים יתחיל בעוד חצי שנה,
מעניין אם העם שכבר יתחסן פעמיים, ירוץ להתחסן פעם שלישית?

Harrington

Well-known member
מנהל
תודה לקל שהוא הצליח לעקוף את הפוליטיקה הקטנה של גנץ בעניין הזה.
זה יהיה תלוי מן הסתם בנתונים שיפורסמו בהקשר זה. אם למשל יפורסם שעל-פי הנתונים המדעיים יעילות החיסון יורדת מלמעלה מ90% ל20% כעבור שנה, מי ששכל בקודקדו יתחסן פעם שלישית. מן הסתם שיקול נוסף תהיה מצב המגפה לכשיגיע המועד (לזריקה שלישית). אם עד אז המגפה תיעלם מהעולם, סביר להניח שפחות אנשים ירגישו דחיפות לעשות זאת.

שמלת תחרה1

Well-known member
תודה לקל שהוא הצליח לעקוף את הפוליטיקה הקטנה של גנץ בעניין הזה.

זה יהיה תלוי מן הסתם בנתונים שיפורסמו בהקשר זה. אם למשל יפורסם שעל-פי הנתונים המדעיים יעילות החיסון יורדת מלמעלה מ90% ל20% כעבור שנה, מי ששכל בקודקדו יתחסן פעם שלישית. מן הסתם שיקול נוסף תהיה מצב המגפה לכשיגיע המועד (לזריקה שלישית). אם עד אז המגפה תיעלם מהעולם, סביר להניח שפחות אנשים ירגישו דחיפות לעשות זאת.
אם לא יתחסנו, היהודים הטובים, יצאו ב הכרזות ביבי שרף כסף לחינם.

Harrington

Well-known member
מנהל
אם לא יתחסנו, היהודים הטובים, יצאו ב הכרזות ביבי שרף כסף לחינם.
בכל מקרה יצאו בהכרזות האלו.
לא זוכר כבר מה זה היה (חיסוני שפעת אולי?), אבל לפני כמה שנים היה משהו דומה. היה חשש לאיזה משהו שיצטרכו משהו נגדו, נתניהו הורה על רכישה ליתר בטחון וכשבדיעבד התברר שלא היה בכך צורך, כל אותם "יהודים טובים" כהגדרתך יצאו במקהלה.

דרכו של עולם. ברוך ה' וללא טיפת ציניות, ראש ממשלתנו פועל בדברים האלה בשיטת ה'הכלבים נובחים והשיירה עוברת', שם פס על הטענות נגדו ועושה מה שהוא מוצא לנכון לטובת אזרחי ישראל, על אף הטענות וההכרזות הפבלוביות (כן, סורי, אך הן כאלה :)) נגדו.

שמלת תחרה1

Well-known member
בכל מקרה יצאו בהכרזות האלו.
לא זוכר כבר מה זה היה (חיסוני שפעת אולי?), אבל לפני כמה שנים היה משהו דומה. היה חשש לאיזה משהו שיצטרכו משהו נגדו, נתניהו הורה על רכישה ליתר בטחון וכשבדיעבד התברר שלא היה בכך צורך, כל אותם "יהודים טובים" כהגדרתך יצאו במקהלה.

דרכו של עולם. ברוך ה' וללא טיפת ציניות, ראש ממשלתנו פועל בדברים האלה בשיטת ה'הכלבים נובחים והשיירה עוברת', שם פס על הטענות נגדו ועושה מה שהוא מוצא לנכון לטובת אזרחי ישראל, על אף הטענות וההכרזות הפבלוביות (כן, סורי, אך הן כאלה ) נגדו.
כמט שצריך, לטובת העם.
אתה תחייך ולצערי אמחק כדי שאוכל להגיב

נערך לאחרונה ב:

Harrington

Well-known member
מנהל
כמט שצריך, לטובת העם.
אתה תחייך ולצרי אמחק כדי שאוכל להגיב
אני מצליח, בדרך כלל, להגיב גם עם חייכנים. רק כשאני מבקש לאחר פרסום פוסט לערוך אותו, אני נאלץ למחוק אותם כדי לעשות זאת.

לנסיון: :).

משתפרת1

Well-known member
מתן החיסונים יתחיל בעוד חצי שנה,
כרגע הכל עדיין בחזקת לא נודע.
זוכרים את ההיסטריה של ההתחלה? תצטרכו להתחסן כל 3 חדשים, אמרו. אחרי כן דיברו על חצי שנה. כעת הנסיינים הראשונים מגיעים לטווח של חצי שנה, והנתונים אומרים שהחיסון מחזיק מעמד, אז כעת מדברים על חצי שנה. אף אחד לא יודע מה יהיה כעבור 9 חודשים או כעבור שנה. מה שמוצא חן בעיני זה שבהסכם יש אופציה להארכה, כלומר התאריך בו המנות תתקבלנה איננו חקוק בסלע.

Harrington

Well-known member
מנהל
מה שמוצא חן בעיני זה שבהסכם יש אופציה להארכה, כלומר התאריך בו המנות תתקבלנה איננו חקוק בסלע.
מה שלא פחות חשוב, הוא שבכלל מדובר בחיסונים העתידיים שייוצרו. כלומר אם עד המועד הרלוונטי יתגלה וריאנט שצריך בשבילו לבצע התאמות בחיסונים, זה לא שנשב כאן עם מליוני מנות שאינן יעילות, אלא נקבל את המנות המותאמות.

בקיצור לא נעים להגיד, אבל רוה"מ -שוב- עשה עבודה טובה בעניין. ומבחינתי ומבלי להיכנס לפוליטיקה, אשריהו שהוא מצא דרך לעקוף את הפוליטיקה הקטנה והאינטרסנטית של גנץ שמנעה את חתימת החוזים עד כה.

דיברגנט חדש

Well-known member
כרגע הכל עדיין בחזקת לא נודע.
זוכרים את ההיסטריה של ההתחלה? תצטרכו להתחסן כל 3 חדשים, אמרו. אחרי כן דיברו על חצי שנה. כעת הנסיינים הראשונים מגיעים לטווח של חצי שנה, והנתונים אומרים שהחיסון מחזיק מעמד, אז כעת מדברים על חצי שנה. אף אחד לא יודע מה יהיה כעבור 9 חודשים או כעבור שנה. מה שמוצא חן בעיני זה שבהסכם יש אופציה להארכה, כלומר התאריך בו המנות תתקבלנה איננו חקוק בסלע.

נתניהו:נערכים למבצע חיסונים נוסף בעוד חצי שנה - כולל חיסון ילדים;

משתפרת1

Well-known member
כרגע ראיתי מה שאמר חזי לוי במסיבת עיתונאים (הופיע בחמ"ל, האתר לא מאפשר לי להעתיק את הידיעה): "מבצע החיסונים הבא יהיה בעוד 10 חודשים לשנה מהחיסון הראשון. החיסון יהיה במנה אחת למחוסנים, לאלו שלא חוסנו 2 מנות."
לגבי חיסון ילדים כדאי שתפתח הודעה נפרדת. פרט לשיקול הרפואי יש כאן גם שאלה אתית.

אבי בן 1231

Well-known member
כרגע ראיתי מה שאמר חזי לוי במסיבת עיתונאים (הופיע בחמ"ל, האתר לא מאפשר לי להעתיק את הידיעה): "מבצע החיסונים הבא יהיה בעוד 10 חודשים לשנה מהחיסון הראשון. החיסון יהיה במנה אחת למחוסנים, לאלו שלא חוסנו 2 מנות."
אינני דון קישוט, אין לי ילדים , אני יודע מה הייתי עושה לו היו לי.

Gu987

Well-known member
כשהתחילו לחסן בארץ רצתי והשתדלתי לחסן את משפחתי מוקדם ככל האפשר.

עכשיו אני ממתין לאישור ה FDA לחיסון ילדים. עומד עם הילדה שלי בכניסה לקופת חולים כך שכשיגיע האישור בעוד כמה חודשים אנחנו נהיה ראשונים בתור.

(הלו... לא לדחוף...)

למעלה