מנגה 459

Ihavenonick

New member
../images/Emo58.gif משהו קצת מוזר לי

מאיפה למישהו מכפר הערפל יש בייאקוגאן?

sapir aloud555

New member
הוא אמר ../images/Emo58.gif

שהוא נלחם עם מישהו מההיוגה. בטח אחרי שהוא הביס אותו הוא לקח את הגופה לכפר, או משהו, והשתיל את העין אליו. וול, מאז שהתחילו לדבר על ההיוגה במנגה כפרים שונים רצו לקחת את הביאקוגאן, בגלל זה שמו על חלק מהמשפחה את הSeal. ככה שסביר להניח שכמה ביאקוגאן "נגנבו" במלחמות לפני.

ANGELUSPIKE

New member
סוף סוף גילנו

מאיפה יש לדאנזו שארינגן, הוא לקח אותו מהחבר של איטצ'י.

daniel si

New member
סוףסוף?

אתה יודע שיש לדנזו שרינגן במשך 3 שבועות בערך

daniel si

New member
חבל , כי שונן ג'אמפ עושה הפסקה שבוע הבא,

עוד שבועיים...

De-Panther

New member
../images/Emo58.gif אם יהיה מישהו כזה, אז זה בטח יהיה...

ההוקאגה כי באמת, אין מישהו אחר שמתאים לזה. גם אם הוא עשה משהו מניפולטיבי כדי להגיע לזה בהתחלה. אין מישהו אחר שמתאים לזה. בנוסף, אני לא חושב שיהיה בזה צורך. עוד לפני שהם יצליחו להרכיב צבא - הם כבר ילחמו באקוצקי. סאסקה, והחצי בנאדם ההוא כבר שם. לא נשארו עוד הרבה חברי אקוצקי כמו בעבר. ככה שזה די הסוף

gshell

New member
לחצי בו אדם קוראים זטסו...

ןאני לא חושב שזה הסוף! סאסקה בטח יכשל ואז אני חושב יהיו הקרבות הסופיים עם נארוטו סאסקה מאדרה כלומר ימרחו את הסיפור.

rmedzini

New member
זה לא הסוף../images/Emo58.gif

הרי יש עדיין חברים בארגון שהם מאוד חזקים. לא ברור עדיין איך בדיוק נלחמים בזטסו. לא ברור איך מנצחים את החרב של קיסאמה. לא ברור איך לכל הרוחות מנצחים את מדארה. וגם לא ברור, מה התפקיד של סאסקה והאבי בארגון הזה. והאמת לי נראה, שלמרות התרגיל של דנזו, בסופו של דבר אם סאסקה מתקיף אותם הוא יוביל אותם.

gshell

New member
אם גארה לא מתאים עקב גילו הרי גם סאסקה צעיר!!

סאסקה צעיר מדי (והוא כרגע שונא את קונוהא)!! ומי זה האבי???

sapir aloud555

New member
O_ם ../images/Emo58.gif

סאסקה בכלל לא רוצה להיות קאגה. אני חושבת שrmedzini התכוון לכך שאם סאסקה יתקוף את הקאגה בגלל דאנזו, הם יסכימו עם דאנזו בסופו של דבר ויתנו לו להיות המנהיג. Hebi = Taka = Hawk = הקבוצה של סאסקה.

למעלה