מי היה ב1066?

אהמ... ../images/Emo13.gif ...בתאבון!

אה... לא צריך להבין, צריך לטעום

אני וחברתי אנה, הפעלנו את הפונדק האריסטוקרטי בלונדון. הפונדק שרת בני אריסטוקרטיה ושליחי הכנסייה בלבד, לפקודתו של המלך. בערב, הגשנו תבשיל כנפיים אדום, או תפוחי אדמה ברוזמרין לצמחוניים. ביום למחרת, הגשנו נקניקים, אורז עם שום ורוטב בשר טחון פיקנטי, נקניקים, ולקינוח - בלינצ'ס עם מייפל. כשהסתיים המשחק והאכלנו את כל מי שרק הגיע...

dragongirlm

New member
גם אני הייתי!!!

אוי היה מזה כיף...(במיוחד הקרבות ביום השני) אגב אני זוכרת אותך.... ידיד שלי (מהקבוצה שלי - סאסקס) אמר שהמרק בלילה הראשון של המשחק היה מעולה!!!

dragongirlm

New member
הייתי לא ראיתי אותך היום (שישי)...

בכלל כמעט אף אחד לא בא... איזה 7 אנשים ביטלו ו8 איחרו... S: אגב ב"1066" שיחקתי את הבת של הדוכס מסאסקס...

נו באמת!!!! איפה הסתובבת?

אנחנו היינו עם הטנט הלבן המקושט לייד העץ שרחוק יותר מהרכבת. החבר'ה הרוסים התיישבו משום מה בעיקר דווקא בשטח שקרוב היה לרכבת, אבל עד שהתבררו הגיאוגרפיות, הכל היה בנוי, כולל השולחן עם הפירות והיין המתובל, ולא רציתי לפקר ולהעביר.

Levos

New member
אני הייתי כומר בקבוצת

אדמות החוק הדני. במחנה שהקבוצה שלכם ניסתה לפרוץ לשערה במשך חצי שעה בסוף המשחק. דרך אגב, איזוו דת באמת הייתה בסאסקס?

hsotrt

New member
הם היו עובדי אלילים....

אני הייתי בקבוצה של סאסקס ואני זאת DRAGONBGIRL פשוט אני לא זוכרת את הסיסמה שלי ואין לי כח לחפש...

dragongirlm

New member
הדת הסודית....

הרדך לא היתה עבודת אלילים...אנשי הדרך מאמינים באלים אנחנו היינו אנשי הדת הסודית עובדי האלילים...הסתרנו את זה מזה טוב עד שהמאסטר של הקבוצה שלנו רצח את השליח של האפיפיור...

למעלה