מי הוא מר ביטחון

artom1

New member
מי הוא מר ביטחון

מנסים להציג את מר מופז כמומחה לביטחון וזוהי סיבה כביכול להעדיף אותו על פני הג'ב ליבני. אני לא כאן כדי להקטין את תרומתו לבטחון ישראל, יש לי רק שאלת "תם" אם מר מופז הוא מומחה לביטחון הרי שתוצאות מלחמת לבנון השניה היו אמורות להיות שונות כי מר מופז בשנים שלפני המלחמה ,היה הרמטכ"ל ואחר כך שר הביטחון האם אני טועה? אהרון תמיר

"הרקיטות יחלידו"

זאת היתה הקונצפציה המוטעית שהדריכה את שאול מופז שר הביטחון שלפני המלחמה ואת בוגי יעלון הרמטכ"ל באותה תקופה. לכן צה"ל לא היה מוכן למלחמה. בישיבת הממשלה שבה הוחלט על היציאה לפעולה נגד החמאס ביולי 2006 לא הזהיר מופז את השרים שצה"ל אינו מוכן למלחמה כזאת. הוא היה בעמדת הכרעה עשר שנים: ראש אג"ת, רמטכ"ל ולבסוף שר ביטחון. מכאן שיש לו חלק ניכבד במפלה במלחמה. יש לי עוד הרבה מה לומר על שאול מופז. חבל לי לחזור על הדברים שכבר נמצאים באינטרנט. תוכלו לקרוא אותם במאמר: ' מופז מ"מרכז הליכוד" – אחורה ולא "קדימה" , בבלוג שלי בכתובת: http://www.tapuz.co.il/blog/ViewEntry.asp?EntryId=1305658

גוברפיש

New member
תן לי לעזור לך לעזור להם../images/Emo26.gif

במקום לשים כתובת URL שאף אחד לא מעתיק לשורת הכתובת עדיף לשים קישור לבלוג שלך וככה תראה שאנשים באמת מקליקים. גם דירגתי אותו

צריך להכיר במציאות ישראל מוקפת רקטות. ואין לה ממש תשובה להתמודדות מולם. ישראל יכולה להתמודד רק בהתקפה על אויבה. ואם נסתכל אחורה, הנחונות שלה באו רק כשהיא התקיפה. ולהתקיף, כמו שצריך. אני בטוח שאם כל תחנות החשמל והדלק היו עולים באש בלבנון עם תחילת המלחמה, היא הייתה נגמרת תוך יום. המנהיגות באותה עת החליטה שהיא שולחת את צה"ל למשימה, רק לא רצתה לקחת בחשבון שהמציאות עלולה להיות שונה, כפי לבסוף קרה. ואם כל הכבוד, בעת הזאת, ציפי לא מתאימה לתפקיד. ישראל לא נמצאת במצב שהדיפלומטיה היא שם המשחק. ישראל עלולה מחר להתעורר מול איומים שרק אנשים מנוסים בנושא הביטחון יוכלו לתת להם תשובה. זה הזמן לממשלת אחדות לאומית. ולציפי יש שם בהחלט מקום.

michaa1

New member
אנשים מנוסים בנושאי בטחון אמרנו

אין בעיה. הם מוזמנים להציע את עצמם כשרי בטחון של גב' לבני, ראש הממשלה הבאה. כי ראש ממשלה טוב אמור להיות קצת יותר מאדם עם נסיון בטחוני. הרבה יותר! גב' לבני, האם רק לי את מזכירה את ראש הממשלה השני בטיבו מאז קום המדינה (לוי אשכול)?

למעלה