מה עליי לעשות? מהיכן להתחיל?

• פותח הנושא רותי אאבב
  • פורסם בתאריך
ר

רותי אאבב

Guest
אני בזוגיות מתעללת עם אדם בעל עבר, חלק מהזוגיות שלנו למעלה מ 10 שנים היינו ידועים בציבור, גרנו בבית שלו ונולדו לנו שם 3 ילדים, רצינו להתחתן אבל המשפחה שלו ממש התערבה ביננו, הוא כל הזמן רצה להתחתן, בן זוגי רכש דירה נוספת בעיר אחרת עברנו להתגורר בה ולאחר כמה חודשים התחתנו ונולד לנו עוד ילד, סך הכל 4 ילדים. משום הדירות על שם בעלי, אנחנו נשואים רשמית מעל 20 שנים ועוד זוגיות של 10 שנים חיים יחד עם ילדים לפני הנשואים, ביחד מעל 30 שנים. בעלי כל הזמן טוען שכל הרכוש חצי חצי, מסתבר שהטיפוס המתעלל והקנאי שלא איפשר לי לצאת לעבוד או ללמוד או לקיים יחסי חברות נורמלים עם משפחה וחברות כי מסתבר שאהב לבגוד ורצה להנות מכל העולמות כשאני למעשה מנותקת מהעולם יושבת בבית ומטפלת בילדים באין מפריע, והרבה מהכסף שהצטבר בוזבז גם עליהן, מאין סוג של תמיכה, אני פגועה עד עמקי נשמתי, מרגישה שהבריאות שלי נפגעת, כל כך חסרת אונים ואמצעים כי הכל בשליטתו הדירות וחשבונות הבנק, שנים של אומללות כדי לא לפגוע בילדים והאמת שכולנו נפגענו. אני העלתי את המילה גרושים, בעלי החל לאבד עשתונות ולהגיב בצעקות קללות והשפלות.אני חוששת שמא בעלי יוכל למכור או לנשל אותי מהכל, מה עליי לעשות?, את כל חיי הקרבתי וסבלתי, זה לא מה שמגיע לי.
תודה.

למעלה