מה עדיף להיות?

in bal1

Well-known member
כמו המשפט: "מי שמחפש אישה יפה, חכמה ומשכילה מחפש שלוש נשים שונות".
אני מנסה להיות שלושתן בגוף אחד.
דרך ארץ כבר יש לי. גדלתי בבית אשכנזי ייקי. אם לא הייתה לי דרך ארץ הייתי חוטפת.
השכלה גם יש.
חוכמה השאלה למה הכוונה בחוכמה ועד איזו רמה.

dory30

Well-known member
יותר חכמה ממך?
ויותר משכילה ממך?
לי הייתה חברה משכילה ממני וגם קצת יותר חכמה ממני. לא הפריע. הבעיה היא שהיא הייתה משוגעת וטופלה בכדורים חזקים. בקרוב היא "תצא לאור" כמחסלת צמאת דמים בספר שאני כותב.

לי הייתה חברה משכילה ממני וגם קצת יותר חכמה ממני. לא הפריע. הבעיה היא שהיא הייתה משוגעת וטופלה בכדורים חזקים. בקרוב היא "תצא לאור" כמחסלת צמאת דמים בספר שאני כותב.
לי עוד לא הייתה חברה, יכול להיות שאני פשוט לא מתאים למערכת יחסים. פסיכיאטרית פעם קראה לי זאב בודד....
זאב בודד יכול לאכול פומה אבל אין לו סיכוי מול אריה... זה בדיחה כזו שאני מספר.
בדד אלי, בלי עתיד בלי תקווה אבל יש חלום... תמיד יש חלום.
לאחרונה אני חולם בהקיץ על ציצים והשרמוטות היפות באינטרנט, ואז אני חושב לעצמי אני בטח מדבר אל עצמי כל הזמן......... :-D

I am not dead and I am not Alive

איך ששמעתי את זה בביקור של המשפחה שלי לפני שנתיים זה גרם לי לצחוק, איך זה אפשרי?
עכשיו כשאני חושב בגהיגיון מה ההבדל בין לחיים ומוות. מוות זה סוף החיים האלה, אתה כבר לא מרגיש כאב כי אתה כבר לא בחיים. אבל מעניין אותי מה קורה בין החיים למוות.
זה נקרא purgatory אצל הנוצרים.

מאוד מעניין.

שתי להקות מטאל הקדנים: Stallion ו-Primitai הבריטים לא נראה שיש להם קהל בארץ... וזה חבל.

dory30

Well-known member
לי עוד לא הייתה חברה, יכול להיות שאני פשוט לא מתאים למערכת יחסים. פסיכיאטרית פעם קראה לי זאב בודד....
זאב בודד יכול לאכול פומה אבל אין לו סיכוי מול אריה... זה בדיחה כזו שאני מספר.
זה לא פשע בינלאומי. יש אנשים נשואים שהם זאב בודד, אבא שלי למשל.

זה לא פשע בינלאומי. יש אנשים נשואים שהם זאב בודד, אבא שלי למשל.
למדתי פעם בחוג ספרות שנשים יותר יודעות מגברים להתמודד עם המוות שנוצר בגלל ההרגל ביחסי נישואין, כמו שזאבים יודעים להתמודד עם המוות ולא לפחד ממנו.

הכי חשוב להיות טוב כי זו חובה מוסרית, וכדאי להיות חכם כדי להצליח להשיג מה שרוצים. יותר קשה להיות חכם, כדי להיות טוב צריך רק להחליט. השכלה לא שווה הרבה אם אין חוכמה להבין אותה. אמנם ידע זה כוח, אבל צריך לעבוד בנושאים שמעניינים אותנו. שמעתי פעם משפט: חשוב להיות נחמד, אבל נחמד יותר להיות חשוב. חשוב להיות רוחני. רוחניות יכולה לשפר את החוכמה ואת טוב הלב, כשמשתמשים בה בצורה נכונה ולא מעוותת כמו למשל הנאצים יימח שמם.

למעלה