מה יותר חשוב ? הרעיון או המנהיג?

gweni

New member
מה יותר חשוב ? הרעיון או המנהיג?

אם המדינה הזאת, אם הנוער, אם השלום והביטחון חשובים לכם יותר מהמנהיגים של המפלגות אז תבינו אין מקום להצבעת נוחות או אופנה. הרעיונות והערכים מאחורי המרכז או השמאל לעומת הימין הם ערכים יותר חשובים מהמנהיגים עצמם. הם רעיונות שהסיכוי הטוב ביותר שלהם כרגע היא ציפי לבני. המצב כרגע הוא כזה - ציפי או ביבי. ואני לא אומרת את זה כסיסמא! זה המצב שהגענו אליו ! זה ברור לכולם. זה ברור לביבי. בגלל זה הוא מחמיא לברק- בגלל זה הוא לא תוקף את העבודה. לנתניהו לא אכפת שתצביעו לירוקים ולצהובים ולכתומים ולשחורים ולכל מפלגה אחרת- רק לא לציפי לבני. כי היא היחידה שמאיימת עליו. ביבי מוביל את הסקרים במנדטים, וציפי כרגע במקום שני, היא האופצייה הריאלית כרגע לעמוד מול גוש הימין. אם ברק היה כרגע במקום שני - אז ההגיון אומר, אם חשוב לנו לא לחיות תחת ממשלה ימנית, להעביר את כל כוח השמאל (והמרכז ) אליו. כמו שהילרי קלינטון, ברגע שהיא הבינה שהיא לא יכולה לזכות בבחירות היא פנתה בצורה רשמית לבוחריה ואמרה להם להצביע לאובאמה - כי הרעיון יותר חשוב ממנה. אם לא נצביע לגוף ומנהיג שמובילים מבחינת מנדטים בגוש המרכז-שמאל ממש לפני הבחירות, זה כאילו בחרנו בביבי. עכשיו עוד יש זמן לתעמולה ומאבקי כוחות בין המפלגות. אבל ערב הבחירות - אסור שמפלגה ימנית תעלה לשילטון.- זה הדבר הראשון שאני מאמינה בו, הרבה לפני שאני מאמינה בציפי לבני. אז נכון אפשר להתווכח ולהגיד שמנדטים יתנו לכל מועמד ומפלגה כוח. אבל גוש הימין כבר מורכב ממלא גופים ולפיכך כבר הובטחו מלא הבטחות. הכוח האמיתי נמצא בהתאחדות (לא ליכוד
) אשמח לשמוע התייחסויות.

למעלה