מהי הסצינות האהובות עליכם מסדרת הסרטים?

Mor L

New member
מהי הסצינות האהובות עליכם מסדרת הסרטים?

שלי זה

הנוקמים:
- לוקי והאלמנה השחורה - דו קרב מוחות שהראה מי החזק באמת

- לוקי והענק הירוק - הניצחון המהולל ביותר בכל הזמנים!

- האלמנה השחורה והגנרל הרוסי - מי מושלמת, מי?

- ברוס באנר והאלמנה השחורה בקלקותה - Just you and me, huh?

ת'ור:
- הנשיקה של ג'יין פוסטר ות'ור! ווא כשראיתי את זה בפעם הראשונה צרחתי Go girl!

- סצינת הסיום אחרי הכתוביות שלוקי נעמד מאחורי אריק סלוויג ואומר Well I guess that's worth a look. ואז המוח של סלוויג מושפע מהכישוף של לוקי וגם הוא אמר Well I guess that's worth a look

- כשת'ור נכנס למתקן של שילד בניסיון להרים את הפטיש מהאדמה, והלב שלו נשבר כשהוא לא מצליח ומבין שהוא איבד את הכוחות שלו לתמיד - באמת שזו היתה סצינה שכמעט בכיתי מרוב עצב בשבילו
- כשת'ור מקריב את עצמו מול המשמיד בכדור הארץ, ומקבל את הכוחות שלו בחזרה ואוחז בפטיש כשקם לתחייה, ומחבק את ג'יין פוסטר אליו

איירון מן 2:
- סצינת הלחימה של האלמנה השחורה נגד הסוכנים של הרעים - פחות מרשים מבנוקמים אבל גם פה סקרלט ג'והנסון עשתה עבודה טובה

איירון מן 1:
- כשטוני רואה את ההקלטה של אבא שלו שאומר אתה התקווה של העולם - באמת שהתרגשתי

קפטן אמריקה:
- הנשיקה של המעריצה הבלונדינית לקפטן אמריקה שאומרת אתה הצלת את הגברים שלנו מה שהופך אותך לגיבור (ראיתי רק פעם אחת אז לא זוכרת את הקטסט המדויק)
- הנשיקה של קפטן אמריקה לסוכנת שהוא אוהב לפני שהוא עולה למטוס לתמיד - סוף עצוב לאהבה שלהם

הענק הירוק עם אדוארד נורטון:
- כשברוס באנר רוצה לשכב עם בטי ולא יכול כי אם הוא יתרגש מדיי הוא יהפוך לענק, ואז מד מהירות הדופק שלו(?) נכבה בצליל של כניעה

לצערי אין שום דבר שאהבתי בענק הראשון מ-2003

Lion_Heart

Well-known member
אז ככה

IRON MAN-הסצנה שהרובוט(שהוא איים להיפטר ממנו כל הסרט) הציל את חייו והוא מגיב ב-good boy,הסצנה עם ניק פיורי...אני עדיין מקבל צמרמורת
קפטין אמריקה-הסצינה שהוא חוטף מכות מאחורי הקולנוע...זה קובע את האופי שלו, הוא לעולם לא יכנע,כוחות על או לא

IRON MAN 2- הסצנה שהוא מרכיב מאיץ חלקיקים במרתף,הסצנה עם חליפת המזוודה, הסצנה עם "יו הפנר", הקטע של "i want one"
AVENGERS-בערך כל סצנה
, מה? יותר פירוט? אז ככה, הסצינות שהיה דיאלוג בין גיבורים, כמו ברוס באנר וטוני סטארק או סטארק ורוג'רס, הסצנה בהתחלה ש באנר מתפרץ על האלמנה השחורה והיא פשוט נכנסת להיסטריה,ואז הוא צריך להרגיע אותה (כי רואים שהיא ממש מפחדת)
הסצנה בין לוקי וסטארק...גאוני!!! "this usually works", הסצנה בין סטארק ל רוג'רס ש בה רואים שהמוות של פיל קולסון השפיע על סטארק בצורה ממש חזקה, הצורה היחודית של הענק לעשות החיאה...ועוד ועוד. ועוד ועוד ..אה כן, וכל סצנה שפיל קולסון השתתף בה...איי פעם

ושאלה...מתי אבא של טוני אמר לו ש הוא התקוה של העולם? לי נדמה שזה היה ב-IRON MAN 2

Ayelet 363

New member
הממ

באיירון מן- בסוף, כשהוא מודה שהוא איירון מן, כשהוא בנה את החליפה, התעופה שלו לראשונה.

ת'ור- נראה לי שהסצנות שציינת.

קפטן אמריקה- נראה לי שבעיקר ההתרסקות.

הענק הירוק- כשהוא נלחם נגד הצבא.

באוונג'רס- כמעט הכל. בעיקר בהתחלה, כשרואים כל אחד מהראשיים לראשונה, הסצנות של קולסון, הקרב, הסוף (לפני הקטעים שאחרי הכתוביות), הסצנה עם האיש הזקן שהתנגד ללוקי, בלאד ווידו ולוקי, הסצנה של puny god.

nick at noon

New member
מה שעולה לי לראש

קפטן אמריקה:
כשהגנרל זורק רימון וסטיב מיד קופץ על הרימון בעוד כולם בורחים.

ת'ור:
כשהדסטרויר מופיע וקולסון מניח שזאת חליפה חדשה של סטארק.
הקרב עם הדסטרויר, ת'ור מקבל את הפטיש חזרה. דארסי מתלוננת שלקחו לה את האי-פוד והיא בדיוק הורידה שירים חדשים.

איירון-מן 1:
כשהוא נלחם עם החליפה המקורית שהוא בנה במערה.
כשהוא מודיע: אני איירון מן.

הנוקמים:
Puny God,
הקטע שעובר בין כל הנוקמים השונים במהלך הקרב בניו-יורק ובמיוחד הסוף כשהענק הירוק נותן לת'ור אגרוף.

לא חושב שיש לי...

כמו שאמרתי מקודם, לא תמיד קל לי לפרק לגורמים משהו שאהבתי כמכלול.

למעלה