מהיא אהבה אמיתית?

מהיא אהבה אמיתית?../images/Emo8.gif../images/Emo24.gif

מהיא אהבה אמיתית? איך מגיעים אליה? איך משדרים אותה? אני מחפשת כלים... אור ואהבה אין סופית מיכל

darmha

New member
תוספת שתופסת

אהבה אמיתית אומרת לזרוק לפח כל רעיון של אהבה. לזרוק לפח כל שיפוטיות ולרצות ממישהו משהו, לזרוק לפח את המיינד שלנו ואז בום! מעצמה אהבה אמיתית מופיעה.

לא מוכנה לזרוק רעיון לפח../images/Emo140.gif

היי!!! אני לא מוכנה לזרוק שום רעיון שלי על אהבה לפח. מסכימה עם הסרת שיפוטיות וויתור על רצונותי. בכל אופן את הבקשה שחררתי אל היקום ושחררתי מעלי. תודה על שיתוף הפעולה גם בפורום מודעות פנימית. הרבה אור ואהבה אין סופית ללא תנאי וללא גבול מיכל

emptyhead

New member
חבל מיכל

היצמדות לרעיונות מביאה למלחמות. רעיונות טובים לאחד הם רעיונות רעים לאחר. עצם ההיצמדות היא היא הגורם מספר אחד לסבל האנושי בעולמנו. אם יש משהו שמערכות יחסים מלמדות אותנו זה את ההבדל בין רעיונות שלנו על אהבה ובין אהבה אמיתית. אם יש לך רעיון שלך לגבי גידול ילדים - באים הילדים שלך ומלמדים אותך את הפער בין הרעיונות שלך למציאות, כלומר מה זה לגדל ילדים באמת. אם יש לך רעיונות שלך לגבי אהבה באה מערכת יחסים (גם ילדים כמובן) ומלמדים על אהבה אמיתית, וכו´ וכו´. אבל מה שבאמת לומדים זה לוותר על הרעיונות ולחיות ולהגיב נכון!!! מרגע לרגע. אז מרגע לרגע פשוט תניחי את הכל אל תצמדי למה שמתעורר לך במיינד תמצאי את האני האמיתית את האהבה האמיתית ותוכלי לעזור לכל העולם הזה איתך בדרך יובל

חבל

אומרים, חבל, על מי שמת. לצערי, ויתרתי על אהבה אמיתית בגלל טיפשותי, ומה יצא לי/יוצא לי מזה ? ? ? רק סבל, ועוד פעם סבל, ועוד פעם סבל ! ! ! מיכל, מנסיון אישי שלי, אל תזרקי רעיונות לאהבה אמיתית ! ! ! ןבמיוחד,אל תוורתי על אהבה אמיתית ! ! ! ראיתי צורך להגיב פניי-הדברים, אחריי הסבל שלי, בעקבות זה שוירתי על אהבתי האמיתית בגלל טיפשות, ובאמת, בגלל טיפשות . . . כאמור, כל אחד ודעתו האישית מקווה, שתכבדו את דעתי . . . כמו שאמרתי, אני מביעה אותה, בעקבות הסבל . . .

darmha

New member
כיצד אפשר לוותר על אהבה אמיתית?

כיצד אפשר לוותר על אהבה אמיתית?? את לא יכולה לוותר עליה - אהבה אמיתית היא כאן בזמן הווה. אינה תלויה בדבר. החיים, הספרות, השירה, המדיטציה מלמדים שהאהבה לא ממש שואלת אותך אם להיות או לא. היא שם. נקודה. כמו ירח מאחורי העננים היא מחכה להתבהרות ההכרה. אם יורשה להוסיף בנימה אישית, אז נשמע שהעננים שלך נוצרים כתוצאה מהמחשבה שמה שהיה לך היא האהבה האמיתית, כלומר כתוצאה מהיאחזות בחוויה שהייתה לך בעבר את לא מעניקה לעצמך את האפשרות לחוות אותה בהווה. עצם היאחזות זו היא היא הגורם לסבל. כשתשתחררי ממנה אהבה אמיתית תפציע מחדש כמו זריחה אחרי הלילה. אז אל תשפטי את עצמך, אל תיאחזי, למדי את עצמך לשחרר ולקבל את המציאות כפי שהיא, מרגע לרגע לרגע . איתך בדרך יובל

למה לוותר על אהבה אמיתית ?

איך ניתן להסביר, שהיא חמקה לה מבין האצבעות, בין אם היה לי שליטה על-כך/בין אם לא היה לי שליטה על-כך ? ? ? היא פשוט חמקה ! ! ! אפילו הסביבה חשבה, שיש משהו בינינו, וזה פשוט חמק. ממש בלי שום הצדקה ! ! ! כל הזמן אני שואלת את עצמי, למה למה זה קרה ? ? ? הלוואי ויכולתי למצוא את התשובה. למרות, שעולות במוחי שתיי אפשרויות לכך שיכולות להיות הסיבה, והן קשורות לטראומות שחוויתי בילדותי, וכאן נשאלת השא´, האם היתה לי על זה שליטה ? ? ? לרוע-המזל, לפעמים, מבינים מאוחר יותר את מה שמפסידים . . . ואז, לא תמיד אפשר להשיב, מה שמעוניינים . . . לא כמעט בטוחה שתסכים איתי, שלא תמיד ניכרת אהבה אמיתית לכן, אני בדיעה (ומנסיון אישי), שאם יש רעיונות ליישום אהבה אמיתית, לא לוותר עליה, אלא ליישם אותה, בכדיי לא להתחרט על זה/להתייסר בשלב מאוחר יותר כמו במקרה שלי.

darmha

New member
למה באמת?

האם חשבת על האפשרות שהאירוע הזה בעצם היווה לך מראה ושלא אהבת מה שראית במראה? חלק מהדרך היא לדעת לקבל. לקבל את עצמך כפי שאת. לדעת להתפרק אך לדעת גם בחמלה ובאהבה לאסוף את עצמך ולהיות שוב אחד. עצם הקבלה היא תחילתו של שינוי בדרך לתיקון. האם את יכולה לחיות עם הידיעה שאת לא מושלמת? אני מסכים איתך בזה שאם מוצאים אהבה אמיתית יש ליישם אותה. איתך בדרך יובל

אהבה אמיתית לדעתי היא

א -אמון ה- הבנה ב- בטחון ה- הדדיות אהבה בין בני אדם, אם חסר אחד מהמרכיבים הנ"ל אין זו אהבה. "אהבה שאינה תלויה בדבר. בטל הדבר בטלה האהבה" אהבה אמיתית היא אהבה קוסמית. אהבה אמיתית היא אלוהים. אם אני אתיחס למושג אהבה עצמית ואקח את המרכיבים מלמעלה: על מנת לאהוב את עצמי עלי: להאמין בעצמי, עלי להבין את מהלכי ומהיכן הם באים יוצאים נובעים. עלי לבטוח ביכולות שלי מה שנקרא בטחון עצמי מחוזק ועלי לחיות בהדדיות עם עצמי. אם אני לא יודעת לעשות זאת ביחס לעצמי אני לא אוכל לקיים זאת עם בן זוגי ולא עם אף אחד בסביבתי לא עם ילדי ולא עם מעסיקי ולא עם האנשים אתם אני עובדת. מהוא מקור הכוח ממנו אנו יכולים להטען באותה אהבה? על הרעיונות שלי ועל התובנות האלו שרשמתי כאן אני לא אוותר לעולם כי אני חושבת שהם מקסימים ומראים על איזו שהיא נקודת מבט יפה, לכן אני מסרבת לוותר עליהם. אני טוענת שאהבה מצויה בכל מקום, עלינו רק ללמוד להתחבר לגנרטור המטעין, עלינו להתחבר אל עצמנו וכך נוכל לפעול על פי המשפט:"ואהבת לרעך כמוך"... הרבה אור ואהבה אין סופית ללא תנאי וללא גבול מיכל

darmha

New member
אהבה שתלויה בדבר בטל הדבר בטלה האהב

נציין שזהו הציטוט הנכון. האם אי ההבנה של משפט זה מאפיין את אי ההסכמה בינינו מיכל? למרות שנראה לי שאנו מסכימים על הרבה דברים לא ברור לי למה את נאחזת בנקודה זו. את טוענת שיש להטען מאהבה. להיות לאחד איתה... איך אפשר להיות לאחד כשאת שומרת בקנאות (ראויה לציון יש לומר) על הדבר שיוצר חיץ בינך לבין העולם/הקיום/האהבה. ללמוד להתחבר = להניח את המיינד. להניח את המיינד אומר להניח לרעיונות לדעות לביקורת לנקודת המבט הפרטית. כל עוד שומרים עליה שומרים על אני עצמי שלי. כל עוד שומרים על אני עצמי שלי איך אפשר להתחבר? אך תשכחי שכשאת מאבדת את זוכה. אל תשכחי שלהניח לרעיון אין זה אומר לחיות פתאום כאילו אהבה אינה חשובה. הדרך שאת הולכת בה לא תאבד. נהפוך הוא, היא תתבהר תתרחב ותוכל להכיל יותר. בקיצור האהבה תגדל. וזהו הלימוד האמיתי של אהבה. תסתכלי סביבך על העולם הזה ותראי כמה סבל נגרם מאנשים ששומרים על דיעותיהם ורעיונותיהם. ככל שנאחזים בהם יותר יש יותר סבל אנושי. האם זאת דרך האהבה האמיתית? למוסלמים יש אהבה לאלוהיהם וליהודים יש אהבה לאלוהיהם ובדרך כולם סובלים... האם זאת דרך האהבה האמיתית? איתך בדרך האהבה יובל

יובל היקר אנחנו מדברים על דברים

דומים. אנחנו גם מדברים אותו דבר מנקודת מבט שונה. אני בכלל לא בטוחה שאנחנו לא מסכימים, ואני בכלל לא בטוחה שאני שומרת בקנאות על מה שאתה מתכוון?... מי אמר לך שאני לא מניחה לאותו מיינד שלי מידי פעם? מי אמר שאני לא מוותרת על רעיונותי דעותי ונקודת המבט הפרטית שלי? דווקא אני עושה את זה יפה מאד, אני מאמינה שכל אדם הוא עולם ולכל אדם יש נקודת מבט אחרת על העולם על פי עולם המושגים שאותו הוא יצר מאז הוא נולד. כן אני אשתדל תמיד לשמור על האני העצמי שלי, על נשמתי על ניצוץ נשמתי, אם לא אעשה זאת אני אפגע משדות הזרים. לא אמרתי שאני אשים חיץ ביני ובין החברה, אני מתכוונת שאני אמשיך לשים הגנות ביני ובין החברה למען הגנה על ניצוץ נשמתי. כשאחליט לזרוח אזרח וכשאחליט לעמעם מעט את המאור אעשה זאת הכל נמצא במחשבתי. הידעת ש:" קינאה ושנאת חינם מביאים עד מוות"... זאת הסיבה שעלי לשים הגנות על העצמי שלי ועל נשמתי ואני מציאה לכולם ללמוד להגן על עצמם. הרבה אור ואהבה אין סופית מיכל

wu-wei

New member
יובל

איזה יופי אני אוהבת כל מילה ומילה שלך גם בהודעות האחרות. סתם שתדע

למעלה