מאמינים עוגה ב5 דקות?

שמלת תחרה1

Well-known member
מלכת השבת ❤ עוגת קפה ❤שבת שלום ❤עוגה עשירה ב 5 דקות עבודה 🙂עשירה לימי הולדת או לשבת ❤ להקציף 5 ביצים קורט מלח להוסיף וכוס סוכר לקצף תפוח ואוורירי.להוריד דרגת מיקסר ולהוסיף : כוס קמח,1 אפיה,2 כפות קקאו חצי כפית קפה שחור או נס קפה יכול לשדרג לכם את טעם העוגה אך לא חייב.לאלה הרוצים לבנה לא להוסיף קקאו. לחלק את הבלילה ל 4 תבניות שוות משומנות .10 דקות על טורבו . להקציף 2 שמנת מתוקה,2אינסטנט שוקולד בלגי ,2 כוסות חלב,וכף נוטלה .למלא בין השכבות ולהוסיף תוספותצלפי טעמכם האישי .בבקשה תיעזרו בלייב ❤ FB_IMG_1607089770066.jpg לא אני אפיתי, השאלתי מהפייס בוק.

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
מלכת השבת ❤ עוגת קפה ❤שבת שלום ❤עוגה עשירה ב 5 דקות עבודה 🙂עשירה לימי הולדת או לשבת ❤ להקציף 5 ביצים קורט מלח להוסיף וכוס סוכר לקצף תפוח ואוורירי.להוריד דרגת מיקסר ולהוסיף : כוס קמח,1 אפיה,2 כפות קקאו חצי כפית קפה שחור או נס קפה יכול לשדרג לכם את טעם העוגה אך לא חייב.לאלה הרוצים לבנה לא להוסיף קקאו. לחלק את הבלילה ל 4 תבניות שוות משומנות .10 דקות על טורבו . להקציף 2 שמנת מתוקה,2אינסטנט שוקולד בלגי ,2 כוסות חלב,וכף נוטלה .למלא בין השכבות ולהוסיף תוספותצלפי טעמכם האישי .בבקשה תיעזרו בלייב ❤ צפה בקובץ המצורף 8146 לא אני אפיתי, השאלתי מהפייס בוק.
שווה לנסות
שבת שלום

מקסים 45

Well-known member
מלכת השבת ❤ עוגת קפה ❤שבת שלום ❤עוגה עשירה ב 5 דקות עבודה 🙂עשירה לימי הולדת או לשבת ❤ להקציף 5 ביצים קורט מלח להוסיף וכוס סוכר לקצף תפוח ואוורירי.להוריד דרגת מיקסר ולהוסיף : כוס קמח,1 אפיה,2 כפות קקאו חצי כפית קפה שחור או נס קפה יכול לשדרג לכם את טעם העוגה אך לא חייב.לאלה הרוצים לבנה לא להוסיף קקאו. לחלק את הבלילה ל 4 תבניות שוות משומנות .10 דקות על טורבו . להקציף 2 שמנת מתוקה,2אינסטנט שוקולד בלגי ,2 כוסות חלב,וכף נוטלה .למלא בין השכבות ולהוסיף תוספותצלפי טעמכם האישי .בבקשה תיעזרו בלייב ❤ צפה בקובץ המצורף 8146 לא אני אפיתי, השאלתי מהפייס בוק.
נשמע כמו העוגות המוכנות . כדאי לנסות.

סבא של כיפה אדומה

Well-known member
מנהל
לא יודע....:-/
זה נראה כמו העוגות שהילדות מכינות בעזרת הגננת בגן הילדים.
חסרה לי הסימטריות של העוגה.
גם הייתי מוריד מכמות הביצים ואבקת האפייה שגורמת לצרבות.
אולי כדאי שנשלח את המתכון לשרה נתניהו?
זה יהיה אחלה שידרוג עבורה מאז עוגת הביסקוויטים המעאפנה שהיא ניסתה להכין. |פנים|
ככה גם נתניהו יקבל סוף סוף עוגה ראויה לחדר הסגלגל. :-]

למעלה