למה אני לא מצליח לחקור שטחים חדשים

למה אני לא מצליח לחקור שטחים חדשים

יש לי מספיק חיילים (2000 בערך) ואין לי שום שטח פנוי (בניתי על כל מה שיש לי) ואני עדין לא מצליח לחקור שטח חדש, למישהו יש מושג למה זה?

מה ההודעה שזה רושם לך?

יכול ליהיות שנגמרו כל השטח האפשרי לחקירה... Our kingdom has 3570 uncharted acres to explore. יכול ליהיות שאצלכם זה עם 0 אם זה לא זה תרשום את ההודעה שזה נותן לך...

זה מה שרשום

My liege, I see you are interested in sending out an expedition team. This will cost us both time and money. To claim an acre of new land, we must send out 4 Soldiers to settle the land. Funding the mission will require 674gc per acre to provide the necessary equipment. Our kingdom has 3472 uncharted acres to explore. We have 1537 Soldiers and 104,806gc, allowing us to explore for 155 new acres. וכל מספר שאני רושם לות הוא אומר אותו הדבר (מה שרשמתי פה) משמע, שום דבר.

oh-da

New member
כל השטחים בנויים לגמרי?

לא מדבר על זה שהם באמצע בניה, אלא שהם כבר בנויים...

כן.

אין שום דבר באף אחד מהם, הכל אפס בבניינים שבבניה. יכול להיות שבגלל שהממלכה במלחמה? או שיש עלי איזה קסם?

הבנתי מה הבעיה.

משהו מוזר מאוד. כל פעם אחרי שכתבתי כמה שטחים אני רוצה לחקור, לחצתי אנטר, וכנראה שחייבים ללחוץ עם העכבר...

oh-da

New member
חחחחח../images/Emo6.gif

גם במבצעי גניבות אתה לא יכול ללחוץ אנטר כי זה לא יישלח את הגנבים למבצע זה רק ירענן o_O

למעלה