לילה טוב

לילה טוב

. פה אני קצת מסתתרת. כשקשה לי לנשום. כשקשה לי להרדם. כשעצוב לי. אני פה. קוראת אתכם. מחייכת. מזדהה. ולפעמים גם מגיבה. מאחלת לכם לילה טוב ממני לייל סגולה.

JamesTheNew

New member
בוקר טוב לייל סגולה

מקווה שישנת וחלמת חלומות נעימים ביותר

בוקר טוב

למרות שאני למטה כבר לא במעמקים. למרות שאני קצת מתה מצליחה לתקשר עם חיים נכון שהבוקר נפלא אבל אני לייל סגולה בינתיים הסגול קצת אפור לפחות כבר לא שחור. יש שלבים בכל סיפור ההתמודדות...... יש הכחשה-אחר כך כעס-אחרכך השלמה..עם אובדן. אך באופן בלתי שיגרתי אינני מכחישה את מה השגזרתי על עצמי. אינני כועסת על אף אחד כי אינני כעסנית והשלמה-אוי אלוהים זאת רחוקה ממני כמו שאני רחוקה מזאת. אז מה בעצם? עצב. נוגות. כאב. עד מתי שאלתי את עצמי . עד מתי? החלטתי: עד ליום ההתנתקות. יחד עם כל עם ישראל בגל כאב ענק..... אתפוס אותו עם הגלשן שלי ואקווה להגיע לחוף מבטחים לזרועות בעלי האוהב והממתין לי בכאב. אה. ואם עוד לא חייכתי: אז קבלו בוקר טוב בחיוך , כשאני קוראת אתכם אני באמת מחייכת. ותודה שאתם פה. שלכם באהבה ליל סגולה.

פ ר ח בר1

New member
בוקר נפלאאאאאאאאא

החיים יפים
צאי מהדיכאון חבל על הדמעות תמצאי לך מאהב חדש...תשכחי ת' ישן תזרמי תתחילי מחדש...תחייכי...

את מקסימה

זאת העצהה של כולם. קחי לך מאהב. הרף שלי גבוה. מאהב משלים את מה שחסר. לי. לא חסר כמעט כלום. בבעל שלי יש הכל. המאהב שלי- בלי להתכוון , התיישב על משהו שבכל זאת חסר ומילא אותו בשלמות. זה משהו מיקרוסקופי שעוד לא הצלחתי להבין מהו. אבל בשביל המשהו הזה הייתי מוכנה לוותר על הבעל המושלם וללכת אחריו עד לסוף העולם. אבל....למי יהיה מצפון לתת לי לעזוב משפחה למופת למען משהו מיקרוסקופי? והוא- מי יוכל להכנס לנעליו המדהימות? לאנשים יש חוסרים ברורים: סקס או אהבה. למה דווקא לי יש חוסר מקרוסקופי? אוף.

JamesTheNew

New member
אל תמצאי לך מאהב

חזרי הבייתה - הקדישי את הזמן שנחסך לך כעת לכושר או לילדים..... היי שמחה בחייך ושכחי את מאהבייך.... החיים זורמים...

dandan33

New member
לקבל

בכל זאת את החיוך בדבל (קורץ...) זה דבל אקסטרה לארג'...

למעלה