להפעיל מסנג'ר ישן

moriboy666

New member
להפעיל מסנג'ר ישן

שלום ברצוני לעבוד עם מסנגר 7 הישן והטוב. אמרתי לו להפעיל את עצמו מותאם למערכת הפעלה קודמת. אך כשאני עושה זאת הוא לא נפתח בטענה שחסר לו קובץ DLL. במחשב הקודם שלי עבדתי עם אותו מסנגר והוא לא עשה בעיות.. יש לי מערכת XP פרו סטנדרטית תודה מראש שבוע טוב וחג שמח

moriboy666

New member
לא רע..

אני לא עובר לוינדווס 7 בגלל איך שהוא נראה ומגיב לפעולות פשוטות ואם הייתה אפשרות במחינת תוכנות אני מיד חוזר ל98 נוחות, יעילות, נגישות, פשטות....בעיקר הרגל. לשאלתך העיצוב מזעזע הפרסומות שם יכולות לנגן פתאום כל מני.. ומי צריך כזה ממשק גדול.. מלבד זאת אינני משתמש כלל בדברים שהוא מציע. מסנג'ינג, זה הכל. אגב כנל ICQ אני עובד עם 2003. אין לי צורך בכל הפונקציות הזוהרות של התוכנות האלה. אני לא זוכר מה שאלתי. אבל הצלחתי להפעיל תעניין. תודה בכל מקרה

ronko

New member
גם אני לא משתמש בכלום מהמסנג'ר

פרט למסנג'ר עצמו, שום דבר לא מותקן. לא המייל לא כלום. לפני כמה חודשים מי שהיה לו מסנג'ר 7.5 היה צריך לעדכן אותו, אחרת המסנג'ר לא עובד. אם הצלחת, יועיל כבודו לספר לפורום, על מנת שמי שאולי מעוניין ולא מגיב להודעות ידע גם? בלי סודות בחברה
רונקו

moriboy666

New member
בטח.. למרות שאני לא בטוח שכולם יבינו

בכמה מהתוכנות הרישמיות של מיקרוסופט בקובץ EXE שלהם, אם לוחצים מקש ימני, ישנו טאב של תאימות. יש לבחור מערכת הפעלה רצויה בכדי שאותה תוכנה לא תבקש עדכונים רק כי היא יכולה... (מקרה המנסגר שלא התחבר אם לא היו מעדכנים אותו) כשאומרים לתוכנה לשנות לעצמה פלטפורמה היא נתקעת שם. אני לא באמת יודע איך זה עובד מאחורי הקלעים אך התוצאה היא שמנסגר 7 עובד ללא עדכונים כי הוא מותאם לפלטפורמה קודמת, שאינה מאפשרת עבודה עם תוכנות חדשות וחדישות מדי. לא נסיתי לעשות את ההפך- להתקין על 98 מסנגר 8(? איזה יש היום..) אבל אני די בטוח שהוא לא יותקן כלל בגלל עניין התאימות. שלא לדבר כלל על עניין ה64 ביט שה98 בכלל לא מכיר. בשביל שתוכנה תעבוד על פלטפורמה קודמת צריך להיות בתיקייה של אותה התוכנה קובץ בשם unicows.dll. אם הוא חסר לכם(זו הייתה הבעיה שלי). תורידו. אני בטוח שמישהו אחר כבר יתקן ויחדד את ההסבר שלי חג שמח

Witchcrafts

New member
אע"פ שמזמן הפסקתי להשתמש באס"ק,

אני תמיד מתקינה את התוכנה בגלל ההיסטוריה ששמורה לי בה. וזו תמיד אותה גרסה, pro 2003a.
"A Patch" פותר את בעית הפרסומות במסנג'ר, כך שזה לא תירוץ. אצלי התוכנה נקייה למהדרין. והעיצוב, לעניות דעתי, ממש לא מזעזע. מה גם שיש שם אופציה לערכות, כך שאתה יכול לבחור איך החלונות יראו. 7 זו אחלה מערכת הפעלה, אחרי שמבינים את זה כבר אי אפשר לחזור אל XP. הרגלים אפשר לשדרג, אבל אני מכבדת את דעתך. חג שמח!

למעלה