לבוררת תשובה לתגובתך

1 חד וחלק

New member
לבוררת תשובה לתגובתך

אני לא מציג צד אני מדבר עלך האריה שאחרי הכלא איך השתנה גם עשה את שלו וקחי לדוגמא לפני כניסתו לכלא כל ההציבור הספרדי צעק שהוא זכאי והיו בטוחים במליון אחוז אחרי יציאתו עם הזמן הבינו שהיה שם משהו ואריה דרעי לא מעלה זכרונות מתוקים כמו בעבר ויותר ריח של ג'ובים פוליטים וחיי שעימום שמתמודד איתם ללא הצלחה אני לא בז לו ח'ו אבל ההתנהגות שלו לקפוץ על כל עגלה בוערת ואח''כ ליפול ממנה זה מראה שהראש קצת נאבד וזה לא אותו אחד שראינו לפני כמה שנים. הוא פשוט איבד את זה גם בראיונות לתקשורת ביחסי חילונים חרדים הוא מאוד חנפן לא מייצג אמיתי את דעת החרדים ומציב קו שהחילונים יאוהבו אותו ולא את האמת של הציבור החרדי מאוד מגמגם בשיחות הכל כדי לרצות אותם את אותם אלה שזרקו אותו לכלא מראה שלא למד כלום או שםשוט הרצון להכנס לפוליטיקה ולג'ובים בכוח מעבירים אותו על דעתו והרבה כמוני מרגיגים את זה הציבור לא מטומטם לא עוד ההנצחה של פיגור שהיה לציבור הזה כל השנים

לביא4

New member
השאלה מה אתם חושבים באמת?

כל הסיפור של המשפט, הכלא וכו', מה קורה בתוך ש"ס עצמה, מי בעדו ומי פחות? הממשלות והציבור של שנות התשעים זה לא אותו דבר היום, הוא כן הצליח בעסקים, אבל האופי שלו יותר מקבל ביטוי בפוליטיקה שהיא מיסודה רקובה ומושחתת...

לבלב

New member
ויותר חשוב

איך יתכן שבשנות התשעים ישבה ש"ס בראשות אריה דרעי עם קואליציה שמאלנית צרה ומפלגות ערביות? (חוץ מהתמיכה בהסכמי אוסלו...)

למעלה