לא מאמין שאני אומר את זה ובכל זאת

dory30

Well-known member
נתניהו צריך לקחת דוגמא מפוטין.

דיברגנט חדש

Well-known member
נתניהו צריך לקחת דוגמא מפוטין.
הזדמנות חד פעמית, בתי חולים רבים עליך ומוכנים לתת לך בין 5,000 ל-6,500 שקלים, בהתאם למספר פעימות החיסון שתקבל, מוכן?

R 1 3

Well-known member

dory30

Well-known member
ממה אתה מפחד? במקסימום תרגיש כמו שפעת ליום אחד ואח״כ תהיה מוגן ותקבל אישור ירוק
ועוד להפגש עם כל הקרובים שלך בלי חשש.
הוא צודק במידה מסוימת. אתה יודע איזה חיסון תקבל ועד כמה הוא יעיל? יהיה פה בלגן שלם, בוודאות.

R 1 3

Well-known member
הוא צודק במידה מסוימת. אתה יודע איזה חיסון תקבל ועד כמה הוא יעיל? יהיה פה בלגן שלם, בוודאות.
פחות בלגן מעכשיו זה בטוח. תהיה ירידה בתחלואה - בטוח. נזקים הרבה פחות מנזקי הנגיף
והעיקר התעודה של מחוסן תעודד אנשים לעמוד בתור ולריב מי יקבל ראשון.

דיברגנט חדש

Well-known member
פחות בלגן מעכשיו זה בטוח. תהיה ירידה בתחלואה - בטוח. נזקים הרבה פחות מנזקי הנגיף
לא ראיתי שהחיסון עזר בהורדת התחלואה ברוסיה כי כפי שראית בהמשך לבדיחות של פייזר ומודרנה על יעילות גרנדיוזית, גם רוסיה שהצהירה בחודש שעבר כי יעילות החיסון - 92%.
כיום, היא מצהירה שיותר מ-100 אלף כבר התחסנו נגד קורונה, אז איך עדיין רואים שם שלשום 589 מתים חדשים והצילום מסך היה באמצע היום, קרי עוד לא נגמר ו-25,345 נדבקים חדשים?
נתוני קורונה מובילים בעולם.png

לא ראיתי שהחיסון עזר בהורדת התחלואה ברוסיה

R 1 3

Well-known member
לא ראיתי שהחיסון עזר בהורדת התחלואה ברוסיה כי כפי שראית בהמשך לבדיחות של פייזר ומודרנה על יעילות גרנדיוזית, גם רוסיה שהצהירה בחודש שעבר כי יעילות החיסון - 92%.
כיום, היא מצהירה שיותר מ-100 אלף כבר התחסנו נגד קורונה, אז איך עדיין רואים שם שלשום 589 מתים חדשים והצילום מסך היה באמצע היום, קרי עוד לא נגמר ו-25,345 נדבקים חדשים?

לא התחילו בחיסון המוני - על מה אתה בהזיות? ...על 100 אלף שחוסנו ברוסיה
אתה בונה ירידה בתחלואה? הרי זאת מדינה של מאות מליונים..
אם הייתי ריאלי היית מרויח כמוני מהמניה של מודרנה ובקרוב
גם פייזר ולא עוסק בתחמנות של רבנים חרדים.

dory30

Well-known member
אם בכלל אתחסן, אז משהו מוכח. לא איזו מרקחת של מכינת אטריות מסין.

משתפרת1

Well-known member

כפי שכבר כתבו לך ואתה בוחר להתעלם:
100000 איש התחסנו. האוכלוסיה ברוסיה מונה למעלה מ- 140 מיליון נפש. פחות מ- 1/1000 התחסנו. אי אפשר לצפות להשפעה כלשהי בשלב זה. אולי אחרי שכמה עשרות מליונים יתחסנו אפשר יהיה לראות את ההשפעה.

נערך לאחרונה ב:

דיברגנט חדש

Well-known member
כפי שכבר כתבו לך ואתה בוחר להתעלם:
100000 איש התחסנו. האוכלוסיה ברוסיה מונה למעלה מ0 140 מיליון נפש. פחות מ- 1/1000 התחסנו. אי אפשר לצפות להשפעה כלשהי בשלב זה. אולי אחרי שכמה עשרות מליונים יתחסנו אפשר יהיה לראות את ההשפעה.
כפי שהשבתי שם, אני מניח שהם חוסנו במקום אחד ולא במקומות מפוזרים ברחבי רוסיה, כך שהייתי מצפה לשינוי בתחלואה ובתמותה (אני גם מניח שהם לא חוסנו בשבוע האחרון אלא לפני כן, אחרת לא היו מצהירים חודש שעבר על יעילות של 92%)
אגב, כפי שאפשר לקרוא בקישור, הנשיא ולדימיר פוטין הורה לממשל להתחיל במבצע חיסונים נרחב.

משתפרת1

Well-known member
כפי שהשבתי שם, אני מניח שהם חוסנו במקום אחד ולא במקומות מפוזרים ברחבי רוסיה, כך שהייתי מצפה לשינוי בתחלואה ובתמותה (אני גם מניח שהם לא חוסנו בשבוע האחרון אלא לפני כן, אחרת לא היו מצהירים חודש שעבר על יעילות של 92%)
אגב, כפי שאפשר לקרוא בקישור, הנשיא ולדימיר פוטין הורה לממשל להתחיל במבצע חיסונים נרחב.
אבל המתים שציטטת הם בכל רוסיה. אם ה- 100000 הם בבמחוז אחד- תתיחס למספר התושבים של אותו מחוז, ואז תהיה משמעות למספר החולים/מתים באותו מחוז בלבד.

R 1 3

Well-known member
מכל הדווחים לא שומעים מה קורה בסין? האם עצרו את המגיפה / החיסון שניתן לצבא הצליח?
האם הערים פתוחות? אין כמעט דווחים במערב - אלא אם נחפש לבד.

דיברגנט חדש

Well-known member
מכל הדווחים לא שומעים מה קורה בסין? האם עצרו את המגיפה / החיסון שניתן לצבא הצליח?
האם הערים פתוחות? אין כמעט דווחים במערב - אלא אם נחפש לבד.
הסינים מצנזרים את מה שקורה אצלם וגם מה שדיווחו בעבר, הם דיווחו בפינצטה, מה שכבר לא יכלו להסתיר.

dory30

Well-known member
הסינים מצנזרים את מה שקורה אצלם וגם מה שדיווחו בעבר, הם דיווחו בפינצטה, מה שכבר לא יכלו להסתיר.
כל הזמן נותנים אותם כדוגמא ומופת. אנחנו יודעים שזה אמת? אולי הם עיוותו נתונים, לך תדע.

למעלה