לאור מותה ללא עת של הגב' נור

אבח"י

Well-known member
לא לדאוג, ממילא העולם מתגלגל במהירות אל סופו הטראגי אז בעוד 50-100 שנה לא יהיה פה כלום חוץ מג'וקים ועכברים...
וכמובן גם ביבי...
אהה, נדמה לי אינך מכיר את אלה המתכוננים למצבי דיסטופיה מהסוג שתיארת. לו קראת מד"ב שעוסק בדיסטופיות מכל סוג, תמיד ישנם בני אדם שורדים. ממליץ לך מאוד על סרטי "מאד מקס" עם מל גיבסון הצעיר, היפה והחתיך, או לקרוא ספרי אסונות עתידניים כדוגמת - עריצה היא הלבנה של היינלין, המשחק של אנדר, אס"ק, אדם האחרון, אטווד ולא חסרים נפלאים נוספים, למשל "על העיוורון".

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
אהה, נדמה לי אינך מכיר את אלה המתכוננים למצבי דיסטופיה מהסוג שתיארת. לו קראת מד"ב שעוסק בדיסטופיות מכל סוג, תמיד ישנם בני אדם שורדים. ממליץ לך מאוד על סרטי "מאד מקס" עם מל גיבסון הצעיר, היפה והחתיך, או לקרוא ספרי אסונות עתידניים כדוגמת - עריצה היא הלבנה של היינלין, המשחק של אנדר, אס"ק, אדם האחרון, אטווד ולא חסרים נפלאים נוספים, למשל "על העיוורון".
סרטים שמציגים בנטפליקס או?כמדומני שראיתי את הסרט "אדם אחרון" וממליצה על "הנוסע הסמוי"

נערך לאחרונה ב:

Ellis Murphy

Well-known member
כן, מכיר את הז'אנר. אבל לאומללים האלה ממילא אין חיים כי הם את מיטב ההכנסות שלהם משקיעים בלאגור שימורי תירס בתוך הבור שחפרו לעצמם בגינה

לא כל כך ברור לי, בנות הפורום מזכירות פנטזיות מיניות שהן יממשו לפני קץ העולם, והשאלה שלי היא, למה אתן לא מממשות אותן כרגע? הרי בלי לעשות הכללות, כמעט כל אשה יכולה להשיג סקס בכל רגע נתון. לבד, זוג, שלישיה ומה לא... אז אם יש לכן פנטזיות של סקס נטו, למה לחכות? רק שואל

לא כל כך ברור לי, בנות הפורום מזכירות פנטזיות מיניות שהן יממשו לפני קץ העולם, והשאלה שלי היא, למה אתן לא מממשות אותן כרגע? הרי בלי לעשות הכללות, כמעט כל אשה יכולה להשיג סקס בכל רגע נתון. לבד, זוג, שלישיה ומה לא... אז אם יש לכן פנטזיות של סקס נטו, למה לחכות? רק שואל
נראה לי שיש הבדל מהותי בעניין הזה בין גברים לנשים. אצלנו הגברים, מספיק שיש רצון ויש הזדמנות, אנחנו הולכים ומזיינים בכיף בלי בלבולי מוח מיותרים. אצל אשה, גם אם היא מתה לנסות משהו, היא פשוט לא תצליח ליהנות מהחוויה אם לא יהיו דברים נוספים מסביב - חיזור, חיבור רגשי מסוים, וכו'. לכן גם כשהרצון קיים ויש שפע של גברים שישמחו להגשים את הרצון, צריך עדיין למצוא את החיבור עם מישהו מסוים שאיתו החוויה תהיה באמת מענגת ולא סתם סימון וי.

מניח שהנשים בעצמן יוכלו לדייק אותי יותר...

ראש מיוחד1

Well-known member
מנהל
נראה לי שיש הבדל מהותי בעניין הזה בין גברים לנשים. אצלנו הגברים, מספיק שיש רצון ויש הזדמנות, אנחנו הולכים ומזיינים בכיף בלי בלבולי מוח מיותרים. אצל אשה, גם אם היא מתה לנסות משהו, היא פשוט לא תצליח ליהנות מהחוויה אם לא יהיו דברים נוספים מסביב - חיזור, חיבור רגשי מסוים, וכו'. לכן גם כשהרצון קיים ויש שפע של גברים שישמחו להגשים את הרצון, צריך עדיין למצוא את החיבור עם מישהו מסוים שאיתו החוויה תהיה באמת מענגת ולא סתם סימון וי.

בדיוק!!!!!!!!

מה שאתה אומר זה טריוויאלי, הנקודה שלי היא אחרת. דיברנו על מימוש פנטזיות לפני שאנחנו נעלמים. אני מניח שהפנטזיות שלנו לא משתנות בהתאם לאורך החיים שלנו, אז למה לא לממש אותן כעת?

Yakir4179

Well-known member
אצלי דוקא לא קשור לסקס , אלא לראות את הנופים זריחות ושקיעות מהחופים המדהים, ונוף מדהים מסנט לוסיה בקריביים

אישון34

Well-known member
אני לא עניתי.

אני לא בטוח מה אני ממש רוצה.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

לזיין?

אני לא חושב שזה עומד על הפרק.
_________________________________________________________________________________________________________________________________________

אני חושב שהייתי לוקח את עצמי לטיול, באם היה לי הפנאי הרגשי.

טיול שהייתי מצרף אליו לפרקים אנשים שונים שאשמח באם יבואו ללוות אותי. הבנות שלי, חברים, בעיקר עם עצמי.

לגבי סקס?

האירועים יבואו את עצמם אלי.

בימים האחרונים יצא לי לדבר עם שלל נשים שכל אחת מהן הייתה מושכת מאוד בתחומה - הן ביקשו לדעת את שמי, ובאופן מפתיע אף אחת משלוש הנשים שהפנתי גם לאתר שלי - לא התקשרה.

האחרונה הייתה מהיום - ואני אשמח.

אבל בכל אופן הולך היום לרקוד בסלסה.

אז יש לי אבן קטנה אי שם בפנים.

אישוניאיש.
רק לעצום עיניים לרגע.

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
אני זוכר שבשנות ה-60-70 הייתה סידרה עם השחקן בן גזרה "המירוץ לחיים" המוטו שם החל בכך שהוא קיבל מידע (רפואי) שנותרה לו שנה לחיות.
ואז, בכל פרק הוא מצא לעצמו אתגר חדש כדי להתמודד מולו בשארית המתקצרת של חייו.
דווקא אהבתי, למרות שהייתי אז נער ולמרות שלא זכור לי שהוא סיים את הסידרה בבילוי של סקס לוהט.
העיקר שדקל נור נמצאת עמנו (ולמה לא כאן)? והעיקר ש'מבשרת הבשורה' כבר לא.

למעלה