כתבה על לוסי בעיתון ``אנשים``

niv_204

New member
כתבה על לוסי בעיתון ``אנשים``

אין לי מושג מה זה העיתון הזה אבל קנו לי עותק אתמול ואמרו לי שיש כתבה די גדולה שם על לוסי.

Celaeno

New member
אחרי שתקראי

תגידי לי בבקשה אם יש שם ספוילרים על שני הפרקים האחרונים של הסדרה, טוב?

niv_204

New member
אין בעיה אבל זה יקח קצת זמן עד

שיגיע אלי העיתון. בינתיים, ראיתי פה מישהי שכבר קראה את זה אז אולי כדאי שתבדקי איתה. בכל מקרה, אני אודיע אחרי שאקרא.

Celaeno

New member
לא השתנה לי השם מהפורום הקודם

אבל אם את שואלת על שמי הפרטי - חמוטל.

יש בכתבה ספוילרים!

ניב הרגע התקשרה אלי ומסרה לי להודיע לכם כי *יש* בכתבה ספוילרים קטלניים! אם אתם ספוילרפובים - לא להתקרב! -אלעד

niv_204

New member
דרך אגב, מי את?

אני זוכרת שדיברנו כבר פעם אבל אני לא זוכרת מי את (הסניליות... הגיל, זה הגיל) ;-p

ענבר1

New member
מצחיק מאוד ניב מצחיק מאוד

כשאנשים אחרים בני 29 זה לא זקן!!!! אבל כשזה הגיל שלי זה כבר ממש זקן עוד קצת ואני אפרוש לפנסיה.....

niv_204

New member
חשבתי שאת בת 17-18

גם חשבתי שאני ``זקנת השבט``... גם אני 29. רוצה תחרות?

ענבר1

New member
הי אני עדיין לא בת 18

יש לי עוד בדיוק חודש להיות בת 17 חוצמזה אני הכי זקנה מבחינת צעירי הפורום אז אני חושבת שהתחרות הוכרעה .....לטובתי

אז זהו שלא....

יש את פונצ`ו למשל, שקצת נעלמה בזמן האחרון, שהיא בת 18 כבר כמה חודשים. כמה בדיוק לא זוכר. -אלעד

ענבר1

New member
כול מי שיותר קטן ממני אז הוא

``צעיר הפורום`` עזבי יש לי תסביכי גיל רציניים מתי יש לך 30?

Caeser

New member
העיתון הזה הוא מוסף?

העיתון ``אנשים`` הוא במקרה מוסף של ידיעות או מעריב או עיתון בפני עצמו? ודרך אגב אני חדש כאן ואני מעריץ שרוף של זינה כבר ארבע וחצי שנים וכל הכבוד לאלעד על היוזמה של ליצור עצומות ולפתוח את הפורום הזה!!!

ברוכים הבאים :)

ליצור עצומות? העצומה שהזכרתי למטה היא לא שלי, פשוט נתקלתי בה וחשבתי שחשוב לדאוג שכמה שיותר יחתמו עליה... תודה בכל מקרה :) -אלעד

Caeser

New member
לא רק לעצומה הזאת....:)))

התכוונתי יותר לעצומה של הבאת העונה השישית של זינה ארצה...אבל לא משנה... תודה על קבלת הפנים, ואני רואה שיש פה בפורום מעריצים נאמנים שמתים על הסדרה!!! ויש על מה לדבר איתם...

niv_204

New member
It`s a regular paper

Just go to Stimatzki and ask them. Welcome Ceaser, how old are you? It`s nice to have some new serious fans here

Caeser

New member
תודה ניב...:)))

אני בן 15 וקצת והשם האמיתי של הוא עמרי... הייתי אז בכנס אבל לא יכולתי לכתוב בפורום בגלל בעיות עם המחשב...אבל עכשיו אני יכול!!! :)) עמרי.

*זינה*

New member
אחלה כתבה!!!

קיבלתי היום את העיתון - כשהם מחליטים לעשות כתבה, הם עושים כ-ת-ב-ה !!! כל זינאי חייב למצוא את הכתבה הזאת ברשותו! כתבה מהממת - יש בה ספוילרים, אז פשוט תדלגו הלאה, אל תדאגו, אם תראו ספוילר בטח תזהו אותו... בהצלחה!!! :)

למעלה