כראמל- פרק 53- החידון הגדול

YossihNew

Well-known member
|?|

אז למה יש שתי ביאטריסיות?

מה יהיה הפרס בחידון?

האם פרנקו יצליח לעזור לג'יין להוכיח את חפותה?

ואיזה דבר יבין ויש?

YossihNew

Well-known member
אני אישית מעדיף את ביאטריס הרעה. והיא מאוד דומה למיקה. ברור שהוא שכפל אותך. כמו כן הוא שכפל את מור סרוסי בזמן כדברא ויצר את רוני מרון קליין. עכשיו נפתרה לי תעלומה רבת שנים. היא טובה יותר ואין מה לדבר.

זה לא מהמשטרה, זה מכראמל שהתחפש לאבא של טד. ברור שהיא גנבה, נו, היא הייתה רעבה בטח.

הלנה נעשית דומה לאימא שלה מיום ליום. לא! לא בשיער!

זה כראמל בצורת אדם הביא. אה, ואז הכניסו אותך לכלא 19 שנה! מה, היית רעבה. כן, נו, בול, אמרתי לכם, עלו... אה, לא, אוליבר טוויסט. או משהו דומה. משהו ב"חדרון" מוכר לי, זה היה גם במקור? ליאן נהדרת מעונה לעונה. ג'יין רק טיפלה במאפייה, לא במאפיה! רגע, איפה כראמל בדיוק? למה הוא נעדר אתמול? אולי זה באמת היה הוא שנתן את הטופס! לא, אל תעשה לי פה מספר, אתה עשית את זה!

אבל... אבל ספרייה ציבורית זה בחינם... לא?

אה, הלנה החליטה לעבוד על אל אל. נפלא. אל תדאג, תהיה כמו אליעזר בן יהודה בזמנו. למה ראשונים? יש לכם תחרות? גול כתב עיתון מתחרה?

כראמל, זה הכל באשמתך. תאמין לי. כן, התגעגעתי ל"מחוצף". אבל היה חסר לי חד וחלק.

אבל תחכה רגע, נער החידות מהמדרסה! תחכה שנייה!

התלבושות האחידות נראות כל כך מגוחכות לפעמים. אל תצחקו עליו, יש לו פחד במה. ברברה, תצעקי חזק, הנה גול. יופי, גם אתה מפרק פעמונים. לעזאזל, ידעתי שהוא דופק את זה. ברברה פוערת פה שוב. יש לה פה גדול.

למה? אולי אם ילך לאיבוד, ימצא את האוצר! אתה שחקן נפלא נפלא, רק ניתן לך צ'אנס.

גאון? גול?! סילבי בטח קרובת משפחה של אביטל. לא?

איך טימותי מקום אחרון, וסילבי לא יודעת?! באמת אני שואל.

מסכן ויש.

בסוף הפרופסור האדון של גובו? ביאטריס הטובה לא מעניינת.

ברור, כמה זמן לקח לו לחשב?

מעניין איך הם יעבירו את מה שקרה עם הטירה בספר.

החידון משודר בחסות- הספרייה הציבורית. ועכשיו חדש! כראמל 8! אל תשימו לב לכריכה הדהויה, משהו קרה לדמות עליה.

אתה מדען מפורסם? כן, ביאטריס הטובה, לא הבנת? אבל ברברה לא תגיע איתו? חדרי המסתורין אמור להיות מעניין. אבל הוא לא אבא שלך. אבא שלך עסוק כרגע. בעצם... אולי היא סידרה שאבא שלה יעביר לרועי שגב את בימוי הפסטיגל? לא שזה עבד.​

למעלה