כראמל- פרק 51- היכולת החדשה של כראמל

YossihNew

Well-known member
:-0

אז מה יקרה כשבלום תפגוש את פרופסור דה ויל?

האם ג'יין תיפול בפח של טד?

איך ויש יצליח ללמד את גול בלי שישים לב?

למה אל אל מבקר קולנוע והכי חשוב- איזה סרט הוא יבקר?

ואיזו יכולת כראמל מגלה?

YossihNew

Well-known member
גברת בלום, אני מזהיר אותך. מילה אחת של ביאטריס ואת לא תקבלי תפקיד בפסטיגל! מוזר לחשוב שהרעים לא מכירים. היא לא הבת שלו. רגע, מי לא חטף מחבת בראש? עכשיו רק נוודא שהיא לא תקום לנו עודד מנשה והכל בסדר.

שוב התרסיס הזה... כן, יכולות לפי העלילה. אתה לא יכול להיעלם פשוט?

את לא עודד מנשה. את גברת בלום. אה, את עדיין גברת בלום. פרופסור דה ויל זה שם מוזר יותר. אה, גם לך יש כזה? טיפות אמת? לא המצאת, אל תשקר. אתה לא גילדרוי לוקהארט.

אבקנים? אז תיעלם כמו תמיד. אבל ה... הזנב... ספר פרוותי למדי. רעיון חכם. רעיון חכם. ברור, ברור, פרופסור דה ויל. אתה המצאת את טיפות השיכחה? אתה גנבת אותן ומי שהמציא, אתה השקית אותו בטיפות... רגע, את ביאטריס הוא שכפל גם? אוי. עכשיו הבנתי. אלפרד מפחיד. אכן.

אולי יעשו סדרה טובה על קתרינה והגנרל. אוקיי, הלנה, זה לא יפה. מקס? מקס?! ממתי?! בושה.

איפה כראמל? איפה? אה. הנה הוא. אוקיי, יפה. אני חש שמישהו יגנוב את הסיר. הו. הנה. בבקשה. יוסי, צופה העלילות. אולי לי יש יכולות נבואה? טוב, אני כדברא.

אם תיכשל, אתה שוב תהיה יועץ? ג'יין, את תיפלי למלכודת. אומר לך. את נופלת.

אוי, עכשיו צריך לפזר על כל הסירים חרציות...

צ'אנג! אתה לא יכול להרוג עוד חיה! בטח לא חתול! אתה יודע כמה אתה בעייתי בתחום! הסיר הזה באמת כראמל?

כן. זה הוא. כן, תרסיס חשמול שוב.

אני מכיר את זה, ויש, זה לא עובד לשים את הספר מתחת לכרית ולצפות שהחומר... טוב, מצד שני, מישהו חושב שגול ישמע משהו כשהוא ישן כל כך חזק?

אני לא חושב. בכלל לא. לא עבד. לא עבד. ממש לא.

מה הוא יכתוב על הסדרה הזאת?

אתה לא יודע שגומי מבודד חשמל? בוא, לא ראית פוקימון? מה הרעיון? מה הפרס?

ברור, ברור, הגניבות ייפסקו תכף. תכף. ממש. כולם ידעו מה קורה.

בנוגע לחלק של "בתוך התיק"... למה? אולי לממשלה יש תיק מיותר? כולם מחשמלים היום. ואתה יודע איך אדם יכול לצאת ממכת חשמל. כן, ברור שיש כאן מלכודת עכברים. מה חשבת? תיק-רא לאחות.

חם לך? איגניסי? עכברים, חתולים... למה המצאת אבוקדו בלי גרעין? אה. רצית. מובן.

עזוב, הביקורות לא מפרגנות. אתה יודע מה אומרים עליהם, שופכי זרע לבטלה. על הכל הם אומרים "זה רע, זה רע". מי כתב את זה? חיים גמזו? לא, לא, מקס, אתה שחקן נפלא נפלא. רק שיתנו לך צ'אנס להוכיח לך ואתה תעשה את זה.

"אז יאללה"? שמעתי יאללה בכראמל? זה לא עובד ככה אצלם. ג'יין, את נופלת בפח. מפילים אותך בפח. אמרתי.​

למעלה