כראמל- פרק 49- בלום חוזרת לטירה

YossihNew

Well-known member
:-[

אז איך יהיה כשגברת בלום חוזרת לטירה?

מה היא תגלה?

האם גובו יחשוף בפני רובי וכראמל את זהותה?

ומי גנב מה מבית הספר?

YossihNew

Well-known member
ג'יין, יאללה, תשמעי את הסוד בסודיות ורק אל תדברי על זה. מצאנו אוצר אבוד? קבר של פרעה? איזו מין סדרה זאת בכלל...

איזה איחוד מרגש. ספ, תירגע, אתה לא יכול להחליף את ימית הפנמית מית מית וום בעורכת הדין דינה. צ'אנג יבין אותי.

שיתגשמוווווווו... כללללללל... משאלותיך... אל תגידו לי ש... קתרינה והגנרל?! בושה. בושה וחרפה. כן, האמת שהוא לא מצא את האוצר. צ'ינצ'ילה? מי נתן לך צ'ינצ'ילה? וזאת לא חולדה, זה פרקים אחרים לגמרי.

יש לו גם שיער. למי? לא, לא הבת שלך. הרעו לה את התנאים. כן, היא יתומה. זה נכון. מילה, נו, את יודעת מה זה יתומים.

פילפילון? היא חמודה כמו מגפון קטן. גול, אתה השווית אותה לעכביש? לא, הוא מתכוון לעכ-וויש. מסכן גול. רק רוצה לבלות עם החברה הצורחת שלו ומקבל כימיה. הוא רצה כימיה אחרת...

איזה דז'ה וו מטורף. מאוד.

אתם בטוחים שקרן יער לא תוכל לנהל? אל תדאג. אם גנבו לך כסף ואתה מודאג... בשביל זה יש את צ'אנג. לא, לא עובד. זה בגלל שספ מנהל.

יש לי שאלה. אם גובו הכיר את ארתור ג'רום וגברת בלום- איך הוא לא מכיר את כראמל?! כראמל שם לפני אלוהים אפילו...

חבל, אי אפשר להאריך. הו. עכשיו הבנו מה יקרה עם השאלות. תנעל. עם המפתח.

אני מעדיף מפיקות עם שמות של כלי נגינה. בטעות? אני יודע בדיוק מי יכולות לפתור את זה. לא, ג'יין, לא את.

יותר מדי אנשים רוצים את החתול הזה. תאמינו לי. כן, היא נחמדה. אה, גם היא יכולה לראות אותו? אופס.

אני לא נרגע מהמוזיקה של משחקי הכס.

אתה לא יודע לחקור דברים כאלה. אתה צריך שוטר. אוקיי, אולי לא את השוטר הצרפתי ההוא.

אה, לא טוב.

כן, הקול של ברברה יכול לפוצץ את האטום. לא דיברנו על זה שהוא בדיד וצריכים בדידים? גול, זאת ברברה. הבחורה צורחת. רק צורחת.

עוברים על ג'יין דברים העונה. ילדה מסכנה.

ויש, הבעיה זה לא שהיא פה. הבעיה זה שספ מנהל ולא יועץ. גול? סליחה. הרגל.

עיתון זה כמו אבא שלה. לא מדבר אליה. אני הייתי חושד בביאטריס אבל בסוף זה בטח טד. נוחיות? כל כך לא ליידי מצידך להגיד.

ביאטריס, אכן. מהכיתה של גול.

גם לי אין... אה, התרסיס. היא מנסה לגזור שיער בלי רשות! אה, גברת בלום. אם תעשי לה משהו, את יכולה לשכוח מלהיות בראש של נועה קירל בפסטיגל הקרוב! זאת תופעה ידועה. בעיקר קורה עם מורים ומרצים.

אני יודע מי שם... שלום, בנות. אהובות עליי ביותר.​

למעלה