כן,עוד הודעה של מתוסכל בגלל שסוגרים הערוץ

Nirvanafan606

New member
כן,עוד הודעה של מתוסכל בגלל שסוגרים הערוץ

אם אתם רוצים להמשיך לקרוא, תקראו אם נמאס לכם מהודעות כאלו,פשוט אל תקראו. אני לא מבין איך הם עושים דבר כזה. זה כמו... ילד שמקבל את הגיטרה הראשונה שלו! הוא מתרגש וכל זה ומשקיע. אבל מה? מה אם לוקחים לו את הגיטרה בצורה קרה כזאת? נתתם לנו דבר חשוב,שאי אפשר להחליף. אתם בעצמכם אמרתם "אין עוד ערוץ כזה". טוב, אין עוד ערוץ טוב כמו זה, לא היה ולא יהיה. גם האלטרנטיבה שהוט יציבו לנו, אני בטוח שלא תספק אותנו. אתם בעצמכם אמרתם "זה לא אנחנו, זה אתם!" נכון זה אנחנו. אני חושב על זה. עשיתם את הפרסומת בלי להסתכל עליה, כי אם אני הייתי רואה את הפרסומת הזאת. לא נראה לי שהייתי סוגר את הערוץ בזמן הקרוב (אם בכלל.) כן,אני יודע שאני לא יודע שום דבר מהחיים שלי. ושאני רק ילד בן 12. הסדרות הראשונות שראיתי הייתה אפקט הפחד,הרואה והאינו נראה,איש הנצח,נאש ברדג'ס, כיום,רוב היום אני מחכה לסטארגייט SG1,דוקטור הו,סמולוויל.הישרדות. אהבתי שעות אפלות וגם את קשרים אפלים. מה אני אעשה בינואר? תגידו לי? אתחיל לראות סדרות מטומטמות בערוץ הילדים?

Nirvanafan606

New member
אני גם מוכן לפנות לחברת סוני בנושא הזה.

כן,כן אולי אני בן 12. אבל אני ילד גאון בן 12. אני יודע אנגלית כמעט שוטפת.

T C M 6

New member
תפסיק להיות מפגר!

זאת לא החלטה של סוני אלא של הוט וזאת החלטה טובה-כרגע הערוץ לא נותן שום דבר ששווה לראות אז יאללה

למעלה