כמה אמירות חשובות לטובתנו:

יהדות היא הדת הכי מוסרית וחכמה והראשונה שהביאה לעולם את המוסר ואת המונותאיזם. העם היהודי סבל את הצרות הכי קשות בהיסטוריה ושרד אותן בהצלחה. התנ"ך הספר הכי טוב בעולם. הסיפור בתורה מכיל את כל הרעיונות הספרותיים, האנושיים והפילוסופיים האפשריים. עברית היא השפה הכי אמיתית, כנה וישירה וגם אחת הכי עתיקות. ישראל הארץ הכי יפה בעולם כי יש בה יופי טבעי ואנושי ואור שכינה מיוחד, וגם יש בה חקלאות טובה מאוד של פירות מתוקים וטובים והרבה חלב ודבש. מדינתנו נמצאת במרכז העולם בין שלוש יבשות, היא מרכז העניינים ותומכת בה ארצות הברית אחת המעצמות הגדולות והעשירות בעולם בצד השני של העולם. היא אמנם סובלת מכמה ליקויים כעימותים פוליטיים ושחיתות ביורוקרטית כי היא חדשה, אבל יש לה אחד הצבאות הכי חזקים והרופאים כמעט הכי טובים בעולם, ובקרוב אולי יבואו הרבה יהודים מהגולה לישראל והיא תתחזק מוסרית. אני גבר יהודי ישראלי, אני רוחני מאוד ויוצר המון וגם ממציא הרבה רעיונות חשובים ואולי מהפכניים, אני מנסה לשפר את העולם, האישה שעבדה בשבילי פעם הייתה בשבילי האהבה הכי חזקה בעולם (ברצינות), הרבה אומרים שאני גאון וצדיק, ואני לומד באוניברסיטה בהצלחה למרות הקשיים שלי.

למעלה