כותבים, כנס עולמות 2010 קורא לכם

כותבים, כנס עולמות 2010 קורא לכם../images/Emo70.gif

תפוז
והנהלת כנס "עולמות 2010" שמחים להזמין אתכם להשתתף בתחרות הסיפורים השנתית של כנס עולמות. התחרות, שתוקדש השנה לנושא "קסם ומדעים", מיועדת לכותבים מתחילים ומושכת אליה מדי שנה עשרות מתחרים מכל רחבי הארץ ומכל הגילאים. לתחרות יתקבלו סיפורים באורך של 5,000-2,000 מילה, שלא התפרסמו עד כה בשום מקום אחר. לזוכים מובטחים פרסי ספרים איכותיים מתנת הוצאת גרף. הזוכים יוכרזו באירוע הסיום של הכנס, ביום חמישי, 1.4 באולם ZOA (לשעבר בית ציוני אמריקה) בתל אביב. כנס "עולמות" השישי למדע בדיוני ולפנטסיה יתקיים השנה בתאריכים 31 במרץ-1 באפריל ב-ZOA תל אביב (בית ציוני אמריקה), תחת הנושא "מדעי הקסם". הכנס כולל למעלה מ-80 אירועים שונים, ובהם הרצאות, דיונים, תחרויות, סדנאות מקצועיות, מופעי בידור מקוריים, הופעות מוסיקליות והקרנת בנוסף לתחרויות מציע הכנס תוכניה אטרקטיבית ומגוונת לחובבי התחום, אשר נמשכת משעות הבוקר ועד השעות הקטנות של הלילה בארבעה אולמות במקביל. כמו כן מציע הכנס למבקריו מגוון הזדמנויות למפגשים ולהיכרות עם חובבי הז'אנר בטווח רחב של גילאים ותחומי עניין, וכן יריד דוכנים מהגדולים מסוגו בישראל. בין האירועים הבולטים יהיו המופעים: "זומבי-קון 2010: התסכית-זמר" מבית קבוצת מספרי הסיפורים; מופע מוסיקלי של להקת "האחרונים"; המופע הקהילתי "הארץ התיכונה בטיפול"; הקרנה משולבת במופע חי של הקומנטרי המוזיקלי של "דוקטור הוריבל", וכן הקרנות מיוחדות של סרטים וסדרות והרצאות מפי מרצים מן השורה הראשונה, מקהילות החובבים ומהעולם האקדמי גם יחד. ביניהם: ד"ר רז דקל, ד"ר עמנואל לוטם, ד"ר קרן לנדסמן, רז גרינברג, רן בר-זיק, ד"ר ראובן נוה, ד"ר אהרון האופטמן, המתרגמת יעל סלע-שפירו ועוד. פרטים נוספים, באתר הכנס: http://www.olamot-con.org/ ניתן להגיש סיפורים לתחרות עד יום ה', 18.3.10 בחצות. לפרטים נוספים על התחרות ולהגשת הסיפורים, אנא בקרו בדף התחרות באתר: http://olamot-con.org/?page_id=4 . רוצים להתייעץ בנוגע לכתיבת הסיפור? פורום כותבי מד"ב ופנטזיה מחכה לכם: http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?forumId=438 ועד אז, השחיזו עטים, חדדו מקלדות וקדימה למלאכה!

Digi Lista

New member
יש פה הרבה כשרוניים,מישהו מנסה?....

זה נשמע מעניין ואני יודעת שיש אצלנו הרבה שיכולים להתחרות

StellarWind

New member
לא נראה לי שלמישהו יש כוח\חשק\זמן.

אני אישית די הבטחתי לעצמי שאני לא מתחיל שום דבר חדש עד שאני מסיים את הפאנפיק הנוכחי שלי, והוא די תקוע כרגע <<

אילו01

New member
../images/Emo32.gif../images/Emo207.gifמועדון קריאה - "1984" מאת ג'ורג' א

מועדון הקריאה הוא יוזמה של האגודה הישראלית למדע בדיוני ולפנטסיה. ההשתתפות במועדון הקריאה אינה כרוכה בתשלום או בהגעה למפגשים נוספים, ופתוחה גם למי שאינם חברים באגודה. במרכז דיוני מועדון הקריאה בחודש פברואר יעמוד הספר "1984" מאת ג'ורג' אורוול, בהוצאת עם עובד. מועדון הקריאה בתל אביב יתקיים ביום חמישי, 25.03.09, בבית הקפה "קפה קפה" ברחוב חשמונאים 95, בשעה 19:00, יש להירשם מראש באמצעות הדואר האלקטרוני אצל מנחה המפגש, שי ברנשטיין: [email protected]. הכניסה חופשית ואינה מותנית בחברות באגודה. מומלץ להגיע עם הספר. עוד על מועדון הקריאה ניתן לקרוא בקישור לרגל שלוש שנים למועדון הקריאה, מועדון הקריאה של חודש אפריל יוקדש לספר שהתחיל את פרוייקט מועדון הקריאה: "מלחמה למען האלונים", מאת אמה בול. מפגשי המועדון העוסקים בספר זה יתפרסמו באתר האגודה ובמכתב החודשי. המעוניינים לקבל הודעות ועדכונים שוטפים על מועדוני הקריאה ברחבי הארץ מוזמנים להצטרף לרשימת התפוצה של מועדון הקריאה בכתובת [email protected]

למעלה