כולם מדברים על הפורום

בהביבו

New member
כולם מדברים על הפורום../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif../images/Emo70.gif../images/Emo41.gif

חברים-חברות-כבוד.. במהלך הימים האחרונים אני מקבל הודעות של "..תראה מה זה, הפורום מת!תעשה משהו.." עכשיו, שאלתי היא כזו, חלקכם אכן חושבים שהפורום מת, מה אתם מציעים לעשות בכדיי שהוא לא ימות
אני אתמול התחלתי את המשחק של המס', בכדיי שחלקכם אכן ייראה את עצמו(ותודה לערן על הרעיון)אבל עדיין, אי-אפשר כל הזמן רק לעשות את זה
חלקכם באים אליי בתלונות, אז אני רוצה לשאול כאן אתכם: מה אתם מציעים לעשות בכדיי לשפר את הפורום, בכדיי לגרום לו ליהיות פעיל, בכדיי שיהיה כיף בו
אנשים, אני רק חושב מה לעשות בישביל שאתם תהנו יותר, בישביל שהפורום יהיה פעיל.. בבקשה מיכם, אל תבואו רק בטענות מה שקל לעשות, אלא תבואו עם דברים. יש לי הצעה.. שכל אחד, ישרשר להודעה הזו, אץ הדבר שהוא חושב שהיה מחייה את הפורום\שהיה רוצה לראות בפורום.. למשל, תרצו יותר דיונים, יותר מאמרים, יותר כל מיני דברים, שאולי ייגרמו לכם להנות.. באמת, תכתבו מה שבא לכם, כל מה שאתם רוצים\אולי רוצים לשנות-ה-כ-ל
על תשכחו:אני לא זה שיחליט האם הפורום יהיה פעיל או ל
אתם אילו שתעשו את ההחלטה ואף תבצעו. אז בבקשה, אנא שרשרו לכאן ותיתיחסו להודעה הזו ברצינות..
יום שמח
משהו לכולם.. הנאה..

בהביבו

New member
../images/Emo7.gifמישהו../images/Emo35.gif../images/Emo7.gif

אף אחד? אשכרה הפורום ממתתתת.. לא יעזור מה תגידו....

אממממ לי יש משהו להגיד....../images/Emo26.gif

ממממ קודם כל אתה הבן אדם הכי לא אופטימי שאני מכירה!!!! דבר שני...חכה הפורום עדיין חדש...וזהו אין לי יותר מה להגיד.... חוץ מזה שאני הולכת להופעה של מוש בן ארי מחר...

בהביבו

New member
תתפלאי..

אני מאד אופטימי, ואפילו לפי קצב ההודעות אכן אני צופה שהפורום הזה יהיה משהו, אבל בינינו, אתם רוצים שהפורום ייראה כמו פורום שב"ק ס' שעכשיו אני נכנס אליו ואני רואה את ההודעה שלי מלפניי שבוע עדיין למעלה למעלה
ANY WAY..תציעו כל מה שבא לכם, תעשו משהו..

בהביבו

New member
חברים רק בקשה..

אל תשרשרו לכאן דברים אחרים בכדיי למנוע בילבול.. שהשירשור ימשיך ליהיות שירשור של בקשות שלכם וכל שאר הדברים.. תודה.

למעלה