ימין קיצוני=שינאת יהודים-הערבים

אד

New member
ימין קיצוני=שינאת יהודים-הערבים

מה המשותף לימין הקיצוני ולערבי הקיצוני??? ובכן המשותף שינאה ליהודים. רק שהימין הקיצוני מטיף לשינאת בני עמו היהודים ששונים ממנו. הימין הקיצוני מטיף לאלימות נגד בני עמו היהודים. הימין הקיצוני מסית נגד בני עמו היהודים. הכל בשם היהדות.בשם התורה,בשם אלוהים. האים התורה מטיפה לשינאת אחים,לאלימות,להסתה נגד יהודים?? האים התורה מטיפה לרצח,לזילות חיי אדם,לשינאת נשים,לשינאת הגר\הזר\הגוי. התורה שאני מכיר מטיפה לסובלנות,לכבוד,לאהבה,אהבת חינם. הימין הקיצוני לאן????????? שלום,חופש,אהבה,שיוין,זכויות וצדק לכל

pincasbk

New member
אד שלום!

שלום אד יקירי! לצערי אני חושש שאתה מערבב כמה נושאים... אין שום קשר בין דרך הליכוד והימין בכלל ובין הדיעה הפרטית של כל אחד בנוגע להומואים, לחופש, לאהבה, לשיויון, לזכויות וצדק לכל! יודע מה - אולי יש קשר אחרי הכל! הליכוד תומך בהכל!! אתה טועה טעות חמורה כשאתה אומר שהליכוד והימין אינם תומכים בכל רעיונות אלה ושאנו (הימניים המצ´ואיסטים) חיים בימי הביניים. הרי ישנם גם ימנים הומואים (ביניהם בן משפחה שלי) והרי יש גם דמוקרטיה ושיויון בליכוד ובימין! אני (ימני בדעותי) חושב שלערביי ישראל מגיעים אותם זכויות כמו לי! וגם אני חושב שהמדינה מקפחת אותם... איתי עוד הרבה ימנים! הדבר שבו הדיעה שלי שונה משלך היא שארץ ישראל היא שלנו, אנחנו לא כובשים אנחנו מתיישבים, ושמי שמנסה להרוג אותנו, דמו בראשו! מה לעשות אבל אם תלמד קצת הסטוריה תראה שמראשיתה של מדינת ישראל אנו הסכמנו לפשרות כואבות (כמו קבלת החלטת האו"ם על חלוקת א"י) ומי שלא הסכים לכך ויצא במלחמה הם דווקא מדינות ערב... אז מה לעשות ותודה לאל ניצחנו אנו רשאים לשבת במקומות שכבשנו! אבל מה לעשות ויש שם גם פלשתינאים שדורשים עצמאות (לא בדרכי נועם...) אנו הסכמנו להחזיר להם 97% מהשטחים שכבשנו!!! ומה הם ענו? באינתיפאדה! אז בבקשה לפני שתתן לנו נזיפה ותגיד שאנחנו חיים בימי הביניים תסתכל על הערבים ואח"כ תחזיר לי תשובה... מפנחס יהודי אוהב!

למעלה