יומן

יומן

יומני היקר. היום אתמקד בסקירת פורום :"הכרויות 50+ ". מה אגיד לך? הפורום ידע עליות וירידות.אבל יותר ירידות מאשר עליות.עכשיו למשל אחד יורד על השני. דווקא אנשים נחמדים אבל כל אחד שונה מהשני.אחד עצוב,אחד עליז וטוב לב,אחד שר לו כל היום,אחד לא אומר כלום רק רוצה שתראה את הקובץ שלו.אחד ציני,אחד נהיה מהר ברוגז אם לא מבינים אותו,אחד נחמד עד שמעצבנים אותו,אחד חבר של כולם ומשתף בכל. לפעמים חוטף מידי פעם מהחברים הכאילו קרובים שמעליבים אותו,תגיד מה שתגיד :יש לו תכונה נעלה,הוא תמיד סולח גם על המילים הכי מעליבות.יש אחד נחמד חדש שנכנס מהר לעניינים וכבר מצליח להתווכח ולהסתכסך ולנקוט עמדה בעד זה ונגד השני.אה,וישנו אחד שכל הזמן מתווכח.הוא רוצה שהמילה שלו תהיה האחרונה והקובעת.מתאמץ להביא נושאים לדיון.לא סובל ולא מעריך את מי שלא נראה "ברמה" שלו.אתה לא תאמין יומני היקר איך הוא מרשה לעצמו להעליב כמו ילד קטן.מתווכח להוכיח שהוא כזה איש חזק.אבל בינינו מי שלא מצליח לשלוט על הכעס שלו הוא איש קטן קטן.כי אתה מכיר יומני היקר את דעתי .אני חושב שהעוצמה היא אצל מי שמסוגל להתעלם ולשלוט בכעסו .מי שמתאפק לא להעליב את מי שנראה לו חלש ועצוב הוא גדול ונעלה.אי אפשר לשנות אף אחד .רק לנסות לקבל ולכבד את הזולת כפי שהוא. אתה יודע יומני היקר כמה מנהלים התחלפו בפורום הזה.כל אחד מנסה כפי יכולתו וכשרונו לשמור על הפורום "בית" הזה וזה לא הולך.מה דעתך:למה זה לא מצליח?כי בסך הכל האנשים נחמדים.אז למה הם לא מסתדרים.הרי באהבה ובמילה טובה הכל היה יכול להסתדר.כל הערה וביקורת מתקבלים אחרת אם הם נאמרים בנועם ולא בבוטות ובמילים מעליבות. עכשיו אומרים מאה ימי חסד.איזה מאה? אפילו יום לא נותנים.שוב מתווכחים ומזכירים את העבר.מפרסמים מסר אישי בלי רשות.בחיי מסוכן לשלוח מסר אישי .אי אפשר להיות בטוח שמה שכתבת במסר אישי בלבד לא יתפרסם מחר.בגלל זה יומן יקר אני לא אוהב לשלוח מסר אישי ולא לרכל על אף אחד במסר. גם כועסים על המנהל שמעיר הערה ומוחק כי ככה מחייבים אותו למעלה.כועסים על הערות על הצפה של הפורום בפתיחת הודעות חדשות חדשות לבקרים במקום לרכז בהודעה אחת.או בשיחות צ'אט.כי לא מבינים שזה לא צ'אט .זה שיחות אישיות שצריך לנהל במסר אישי. בקיצור יומני היקר.יותר פשוט להסביר לחדשים כמו בכל פורום על רזי השרשור ופתיחת הודעות. אני מאמין שברוח טובה +כבוד הדדי אמיתי הפורום יפרח. בהצלחה למנהלת הפורום ולחברים החביבים.

טובי66

New member
רציתי להגיב לך על מה שכתבת,

אבל עזוב, חבל על האצבעות שמקישות על המקלדת........ העיקר שבת שלום יפה ומבורכת

מציאות... אתהמזכיר לי

שפעם מזמן... אחד מראשי הממשלה שלנו אירח את נשיא ארה"ב וכשהגיעו לכנסת נקלעו לאחד הויכוחים היותר סוערים שמתנהלים שם... ולא בוירטואליה... ראש הממשלה, בכדי לצאת ממבוכתו הרגעית אמר לו: "תראה כמה יפה הדמוקרטיה שלנו"... כן, באיזה שהוא מקום כל הווכחנות כאן מוכיחה שאנשים הם לא בדיוק "עדר", יש להם דיעות משלהם... כל שצריך הוא לא לעבור על "חוקים"... דהיינו אם אתה נכנס למקום כבד את הכללים שבו ...והכי חשוב להתעלם כש"אנשים קטנים" כהגדרתך מנסים לכסח אותך כי אינם מסוגלים לשלוט בכעסם... בנקודה זו הסכמתי איתך לחלוטין.. שבת שלום.

ש ר ה לה

New member
כשאני אומרת "מציאות אחרת"

אני כמובן מתכוונת ללא אחר ולא פחות מאשר אייל גולן

s h o o s h a

New member
יומנו היקר [או יומנה היקר]

מאחר ואתה פתוח לעיני כל ואינך אישי וסודי, אולי אפילו שמו אותך כאן כדי שכל מאן דיכפין ייטה ויכתוב, אז אני רק רוצה להוסיף כמה מילים עממיות שנכתבו שנים רבות לפניי ואף זכו להלחנה ע"י ברוך חייט ו'הולכות ככה'
מי האיש החפץ חיים; אוהב ימים, לראות טוב. מי האיש החפץ חיים; אוהב ימים, לראות טוב. נצור לשונך מרע, ושפתיך מדבר מירמה! סור מרע, עשה טוב! בקש שלום, ורדפהו. נצור לשונך מרע, ושפתיך מדבר מירמה! סור מרע, עשה טוב! בקש שלום, ורדפהו.

ש ר ה לה

New member
כל אות וכל מילה אמת. וכשאמת כזאת מלווה בלחן..

הדברים מקבלים יתר משמעות... האם עכשיו תוכלי גם ליישם את מה שהבאת לכאן? קראתי את המאמר במלואו (שפתחת בהודעה נפרדת) ואני מודה לך שהבאת אותו הלום

s h o o s h a

New member
אני

אני לעולם נוצרת לשוני מרע ואת שפתיי מדבר מירמה אני סרה מרע, עושה טוב מבקשת שלום ורודפת אותו. והלוואי וכולם כאן ינהגו באותן מידות....

כותבת "יקרה" שלי

אם אין לך מה לכתוב מלבד שטויות וזה מה שאת עושה אם לא שמת לב,עדיף שלא תכתבי את זה פה.חבל על הזמן ועל דפי המבוזבזים ובכלל סיכמנו שיש דברים ששמורים בין דפי ואינם מיועדים לכל העולם,זה מה שעושים אנשים שמנהלים יומן. ,אך כרגיל אין לך מעצורים ויצר הקשקשת מתגבר. את חושבת עצמך לחכמה גדולה אבל אין לך מושג כמה שאת טועה.כושר האבחנה שלך לאנשים לוקה בחסר גדול.אבחנתך שיטחית וחסרת רגישות. את בוודאי חושבת שמה שכתבת מועיל אך עשית את הפעולה ההפוכה.את רק מלבה את הגחלים הרוחשות.אולי בכלל כדאי שתפסיקי לחשוב,חח כי זה בלוא הכי לא מועיל לא לך ולא לאנושות. אמר כבר איש אחד שאין ויכוח על חוכמתו והוא התכוון גם אליך.אלברט איינשטיין:"ההבדל בין גאונות לטיפשות הוא שלגאונות יש גבולות." "כל טיפש יכול לדעת. הנקודה היא להבין." "אנשים לא צריכים את אלוהים כדי להיראות טיפשים, הם עושים את העבודה מצוין גם בעצמם." "רק שני דברים הם אינסופיים: היקום והטמטום האנושי, ואני עדיין לא בטוח בקשר ליקום." נוסח אחר: "רק שלושה דברים בעולם הם אינסופיים: אלוהים, היקום והטמטום האנושי. לגבי הדבר הראשון - אני לא בטוח בקיומו, לגבי השני - באין סופיותו, לגבי השלישי אני בטוח בשניהם." מתפלל שתפסיקי להשתמש בי כי אין לי סבלנות בשבילך.

s h o o s h a

New member
ניסים תשמע,

תהיה מלחמה בקרוב נגיע רחוק ניסים תשמע, תהיה מלחמה גם הבכי מושפע מהצחוק לא לדחוק לפינה הרגשה משונה תתרכז בבקשה, מתקרבת לשאול שאלה תנסה לא לצחוק כמו משוגע שנתקע לו חיוך בוא תביא נשיקה תתמכר, תנסה להגיד שחסר שמגיע לך קצת יותר מהיופי, שאין לך אופי לזה תתמכר למילים של מיכל שאומרת שכל כך חבל שהמים לא דומים לשמיים בכלל ניסים תראה זה הכל במקרה יחכו לך שני אנשים ניסים תשמע תהיה לחימה אבל אנחנו נצא מנצחים לא לדחוק לפינה הרגשה משונה תתרכז בבקשה, מתגנבת לראש שאלה שאולי האויב הוא בעצם חבר שנתקע לו אגרוף נבקש נשיקה תתמכר, תנסה להגיד שחסר שמגיע לך קצת יותר מהיופי, שאין לך אופי לזה תתמכר למילים של מיכל שאומרת שכל כך חבל שהמים לא דומים לשמיים בכלל

גאיה ק

New member
שושהלה.אוהבת את השיר

ומעדיפה לצחוק ואפילו כמו משוגע במקום האופציות האחרות.

טובי66

New member
אומרים יש ניסים בעולם.....

וואלה.... מאיפה צצת פתאום לחיינו???? ועוד לכתוב מילים כאלה על אחת שאינך מכיר כלל וכלל..... אבל הכי חשוב אם אין לך סבלנות בשביל מה אתה כאן? לך תחפש מקום אחר......................

למעלה