יאללה מנסה להחיות קצת תמקום..

יאללה מנסה להחיות קצת תמקום..

מומלצי השבוע השבוע שעבר: - שיר השבוע (של השבט): - שיר השבוע (כללי): - אלבום השבוע: - האדם שעשה לכם את השבוע: - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) - דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...): - מאכל השבוע: - משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע: - משהו שהרס את השבוע: השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: -שיר שפתחתם איתו את השבוע: -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: סתם: - תמונה מגניבה שמצאתם ברשת (ואם לא מצאתם עופו לחפש):

MC SammY

New member
רק כי ביקשת../images/Emo3.gif

השבוע שעבר: - שיר השבוע (של השבט): גוביינא. - שיר השבוע (כללי): Snow patrol-run. - אלבום השבוע: תומר יוסף-צוחקים מתחת לאדמה. - האדם שעשה לכם את השבוע: בנו הנדלר
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "חי בפלורנטין חולם על ניו יורק סיטי..." - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): "מה זה כל הדברים האלה שנופלים עליי?" (אני וידיד באוטובוס עם חלון פתוח כשלפתע מתחיל לרדת ברד...
) - דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...): התחלתי ללמוד תאוריה
- מאכל השבוע: סלט טונה. - משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע: גשם
- משהו שהרס את השבוע: הבצפר. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: סופשבוע
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שהסוף שלו לא יסתיים-P -שיר שפתחתם איתו את השבוע: עוד לא התחיל שבוע חדש, אבל השיר שפתחתי איתו ת'קודם היה..ממ..עידן רייכל-יש בי עוד כוח. -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: יאללה את, בואי בואי
עזבי אותי מתמונות, יש לי שיעור נהיגה לעוף אליו. בהיייי

יו שוש! הש.. הש.. [לא אומרים את זה]

חבל! אני אגזור לך תפיטמות עם קצר (?) קצ קצ
אני אבוא בשבת

הסצינה לא מתה ../images/Emo3.gif

השבוע שעבר: - שיר השבוע (של השבט): הורה 2001 - שיר השבוע (כללי): ערן צור - פרח שחור / R Kelly - Burn It Up / שושה
- אלבום השבוע: דנידין אני מניחה.. - האדם שעשה לכם את השבוע: בת-אל
- משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "אבל את לא נותנת לי ליפול" "בוא נרקוד עד אור הבוקר" - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): "אני מתגעגע/ת אלייך" - דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...): - מאכל השבוע: וופל אמריקאי של יטבתה
- משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע: חמישי בפלואווווו, מוצ"ש בעזריאלי ובפלורנטין וראשון בסבב בארים
- משהו שהרס את השבוע: שבת. השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: שבת בראשון ובחיפה. - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שבת בראשון ובחיפה.. שבתאל לא תתגייס -שיר שפתחתם איתו את השבוע: קשמר (אנדריי ברודנר ז"ל) וקרסיק - קיץ על החוף -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: ממ. אלללללללק אתם.

Funky Giraffe

New member
בלגן גן גן

- שיר השבוע (של השבט): לא שמעתי אותם מלא זמן, בקרוב אחזור לדיסק כדי שלא ימאס עליי אם אגע בו כל הזמן - שיר השבוע (כללי): פורטיסחרוף - ניצוצות Electro Deluxe - Point G הדג נחש - לוטוס קספר - השיר שלי התפוחים - זה רעיון טוב התפוחים - נתרי במקום - אלבום השבוע: אלבום? אין.... בעצם Electro Deluxe - Stardown - האדם שעשה לכם את השבוע: ההההההההההההההההממממממממממממממממ בןדוד שלי שהיתה לו בר מצווה :) - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "אם לא הייתי אני, הייתי עומד בעצמי במקומי ובורח" (פורטרט - דגיצ'י) - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם) "4 סינגלים, 4 להיטים. 100% מהשדה" - דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...): הסופ"ש מתקרב ואיתו הופעה של הדג אחרי חודשיים בלי :) - מאכל השבוע: לא אכלתי, אבל בא לי על פיצה - משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע: החזרה לסקסופון טנור מהבאריטון :) - משהו שהרס את השבוע: יום ראשון הארוך השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע:שבוע הבא? הדיסק וההופעה החגיגית של פורטרט - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: שאני אלך לנ"ל -שיר שפתחתם איתו את השבוע: שבוע הבא? בולבלתי -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: בולבלתי סתם: - תמונה מגניבה שמצאתם ברשת (ואם לא מצאתם עופו לחפש):

משעמם לי

מומלצי השבוע השבוע שעבר: - שיר השבוע (של השבט): השיר היחיד ששמעתי בזמן האחרון של השבט הוא הזמן עוצר. אז שיהיה. - שיר השבוע (כללי): מלכה באיה - אם את בעניין. סתם כי הוא שלט בפלייליסט בשבועות האחרונים - אלבום השבוע: Pearl Jam - Yield - האדם שעשה לכם את השבוע: ערן - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "תמיד אומר שזו תקופה, אופטימיות בכוח זו התרופה" - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): לא עולה לי אחד כזה - דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...): קניתי דיסק חדש (?) - מאכל השבוע: אם הכוונה עגבנייה - משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע: שישי בערב, היה מצחיייק - משהו שהרס את השבוע: לא עולה לי משהו ספציפי השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: מסיבת חומוס ובירה
- משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: לראות מישהו שלא ראיתי הרבה זמן -שיר שפתחתם איתו את השבוע: Nelly Furtado ft. Timbaland - Promiscuous Girl. כי הביט שלו עושה לי מצב רוח טוב תמיד -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: ראה 2 סעיפים למעלה סתם: - תמונה מגניבה שמצאתם ברשת (ואם לא מצאתם עופו לחפש): אין לי כח לחפש, תסתפקו במה שיש על הדסקטופ

../images/Emo6.gif../images/Emo6.gif

איך חלק משיחה עם מישהו הגיעה לשם? תורידו את ה-"אם הכוונה" במאכל חח

kombinaizer

New member
טוב נו ../images/Emo3.gif

מומלצי השבוע השבוע שעבר: - שיר השבוע (של השבט): נווה מדבר - שיר השבוע (כללי): התקווה 6 - גאידמק
- אלבום השבוע: שחר סוויסה - שחר סוויסה - האדם שעשה לכם את השבוע:אין אחד כזה - משפט השבוע(משפט משיר כלשהו שמאפיין את השבוע שלכם): "טוב אחי" - משפט השבוע(משפט מחץ שהצחיק אתכם/ריגש אתכם): "הנה תראה! קח תגלגל האחורי של האופניים, יהיה לך פטיפון" - דבר שהשגתם השבוע(לדוג'-הורדתי 2 קילו!,קנו לי דיסק שממש רציתי...): חופש - מאכל השבוע: פיצה ג'קי - משהו(מאורע כלשהו,או משהו בסגנון) שעשה לכם את השבוע: החופש
- משהו שהרס את השבוע: נכשלתי בטסט השבוע שבפתח: - משהו שאתם מחכים לו השבוע: הופעה של סינרגיה - משהו שאתם מקווים שיקרה השבוע: אין ציפיות מיוחדות, שיעבור מהר -שיר שפתחתם איתו את השבוע: שחר סוויסה - טוקמן -האדם שאתם משתוקקים לראות השבוע: זינה סתם: טוב אחי - תמונה מגניבה שמצאתם ברשת (ואם לא מצאתם עופו לחפש):

למעלה