טריילר ראשון!!!!!!

Daniel44862

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo119.gifכן אבל...

יש שינוי בעיצוב, ואם תשימי לב יש שינוי בין הלוגו של הספר לבין הסרט (ככה זה גם בארץ וגם בחול, מהסרט השלישי הלוגואים של הסרטים השתנו מעט)

Daniel44862

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo119.gifזה לא ברור מה הם אומרים

מישהו יכול לשכתב...?

Shiri from the block

Active member
הוא מסביר את הסיפור של שלושת האחים הספר הזה שרולינג הוציאה, שדמבלדור הוריש להרמיוני..

Shiri from the block

Active member
אני אנסה: הארי: מה אתה יודע על ה deathly hollows? הזקן(שכחתי איך קוראים לדמות../images/Emo67.gif): יש שמועה שיש שלושה שמחזיקים את כולם, שזה מה שגורם להם להיות בני תמותה (משו כזה). מעטים ממש מאמינים שאובייקטים כאלה קיימים. אם זה נכון, אז אין לך שום סיכוי....

Daniel44862

New member
זה אוליבנדר? ../images/Emo2.gif

כי הוא לא ממש דומה לג'ון הארט כאן... תודה!! =]

Daniel44862

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo119.gifמצאתי את הטקסט באתר אחד:

Harry:What do you know about the Deathly Hallows? Mr. Ollivander: There is a rumor there are three. The one who posses them all, gets to make oneself immortal. There are few who believe such objects exist. If it's true you really don't stand a chance."

YouKnowPoo

New member
ואו נראה טוב ../images/Emo113.gif

זה רק אני או שגריפהוק נראה כמו פרופסור פליטיק? ומה זה הקטע שלהרמיוני יש דם על הידיים? משהו מזהה?

Sivan1993

New member
גם אני בהתחלה חשבתי שאלה כפפות אדומות ../images/Emo6.gif

רק אחרי שקראתי באיזה אתר אחד שמישהו כתב שיש לה דם על הידיים, שמתי לב שאלה באמת לא כפפות אדומות

Daniel44862

New member
../images/Emo215.gif../images/Emo119.gifזה אותו שחקן

בסרט הראשון השחקן של פליטוויק שיחק את גריפהוק רק בדמות (שחקן אנגלי אחר דיבב אותו), בסרט הזה הוא גם ישחק וגם ידבר

ReutM91

New member
זה הדם של רון

אחרי שהוא נפצע בכתף מההתעתקות ממשרד הקסמים.... תראו מאחוריה את הארי ואת רון שוכב על הרצפה

למעלה