טם טטם...סיכום שבוע

BRANGELINA

New member
טם טטם...סיכום שבוע

שירי השבוע שלכם: תמונה שאהבתם וממש מתחשק לכם להוסיף: משהו/מישהו אחד שעשה לכם את השבוע: עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/דליה איציק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו- מאכל השבוע שלכם? בילוי השבוע שלכם? פאדיחת השבוע שלכם? סקופ השבוע שלכם? ציטוט השבוע שלכם? דבר אחד שהייתם מוכנים לוותר עליו בשמחה השבוע: משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: שאלות בונוס: איזה שר ביצע את העבירה הכי חמורה לדעתכם? א.משה קצב ב. חיים רמון ג. אהוד אולמרט ד. שולה זקן(לשכה שלום מדברת שולה במה אוכל לעזור?) איזה שר את הכי הכי אוהבים? א. שמעון פרס ב. דליה איציק ג. ביבי נתניהו ד.ד אהוד ברק ולסיום אתם מוזמנים להעניק
למי שבא לכם שיהיה לו סופ"ש פורח..

טינקר12

New member
עונה..!

שירי השבוע שלכם: יומולדת, של ברי סחרוף, אין ספק. תמונה שאהבתם וממש מתחשק לכם להוסיף: משהו/מישהו אחד שעשה לכם את השבוע: חברה שלי :p עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/דליה איציק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו- מקווה שעוד מעט זה יהיה "מעבר ליקום" מאכל השבוע שלכם? לוידעת.. בילוי השבוע שלכם? האמת שהרוב היה למידה למבחנים אז.. פאדיחת השבוע שלכם? האהבה... סקופ השבוע שלכם? ציטוט השבוע שלכם? דבר אחד שהייתם מוכנים לוותר עליו בשמחה השבוע: כמה יש... משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא:מחר גם נחשב? מחליפה עגיל בהליקס פעם ראשונה! שאלות בונוס: איזה שר ביצע את העבירה הכי חמורה לדעתכם? א.משה קצב---! ב. חיים רמון ג. אהוד אולמרט ד. שולה זקן(לשכה שלום מדברת שולה במה אוכל לעזור?) איזה שר את הכי הכי אוהבים? א. שמעון פרס---! ב. דליה איציק ג. ביבי נתניהו ד.ד אהוד ברק ולסיום אתם מוזמנים להעניקלמי שבא לכם שיהיה לו סופ"ש פורח.. לו..

idanoosh17

New member
אנייייייייי

שירי השבוע שלכם: שיעור מולדת תמונה שאהבתם וממש מתחשק לכם להוסיף:
משהו/מישהו אחד שעשה לכם את השבוע:אחיין שלי- היה לו ברית וקוראים לו אדר עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/דליה איציק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו- .....לא היה כלום... מאכל השבוע שלכם? קבב בילוי השבוע שלכם? יום חופש מהבסיס (לברית) אחלה בילוי!!! פאדיחת השבוע שלכם? לא הייתה תודה לאל סקופ השבוע שלכם?שיש אנשים בצבא שכל התפקיד שלהם לשבת ולהמציא תוכנות חסרות כל תועלת ציטוט השבוע שלכם?"זאת תוכנה חשובה מאוד!!!
דבר אחד שהייתם מוכנים לוותר עליו בשמחה השבוע:יום הדרכות ארווווך ומייגע משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא:עוד לא יודע.... שאלות בונוס: איזה שר ביצע את העבירה הכי חמורה לדעתכם?
א.משה קצב ב. חיים רמון ג. אהוד אולמרט ד. שולה זקן(לשכה שלום מדברת שולה במה אוכל לעזור?) איזה שר את הכי הכי אוהבים? |כן |א. שמעון פרס ב. דליה איציק ג. ביבי נתניהו ד.ד אהוד ברק

הסיכום שלי באיחור קל

שירי השבוע שלכם: "איש השקיות"- זהו אני רשמית מכורה, ועוד שיר אחד בצרפתית תמונה שאהבתם וממש מתחשק לכם להוסיף: משהו/מישהו אחד שעשה לכם את השבוע: אחותי, היא התקבלה לקמפייין של הוניגמן וחברה שלי היא אחראית על השירים ששומעים אצלנו בהפסקה והיא שמה לי את איש השקיות כי הייתי מבואסת ששכתי את האמפי בבית עוד משהו אחד שעשה לכם את השבוע- סרט/ספר/דיסק/דליה איציק/וואטאבר ואתם רוצים להמליץ עליו- מורה פסיכופט נחשב? כי אם כן אז המורה שלי, הוא היה מצונן והוא הכתיב לנו ואז שאל אם לימישהוא יש טישו ואחת הבנות נתנה לו והיא יצא החוצה לקנח את האף כי הוא לא מוכן לעשות את זה לידינו (?!?) ואז הוא חזר ואמר "בואנה הכלבלבים האלה זה משהוא" ואחרי זה בפעם השלישית שהוא יצא אז אמרנו שהמורה שלנו מתיחד עם כלבלבים. מאכל השבוע שלכם? חסה.. דיאטה זה דבר נוראי! בילוי השבוע שלכם? המסיבה אצל סהר היה ממש ממש ממש כייף! פאדיחת השבוע שלכם? 2 חברים שלי דיברו על משחק כדורסל שהיה יום לפני ואז שאלתי אותם כמה יצא בסוף ואחד מהם אמר לי תיקו ואז בלי לחשוב אמרתי תיקו תיקו למי? סקופ השבוע שלכם?ג'יימי ארנולד ממש ממש גבוהה והוא דוד של חברה שלי! ציטוט השבוע שלכם? "תיקו תיקו למי?" דבר אחד שהייתם מוכנים לוותר עליו בשמחה השבוע:הקור! משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: שיעורי תיאטרון!! שאלות בונוס: איזה שר ביצע את העבירה הכי חמורה לדעתכם? א.משה קצב ב. חיים רמון ג. אהוד אולמרט ד. שולה זקן(לשכה שלום מדברת שולה במה אוכל לעזור?) כולם גרועים באותה מידה!! איזה שר את הכי הכי אוהבים? א. שמעון פרס -הוא לא חבר כנסת ב. דליה איציק
אפילו שאחותי עושה אותה אצל שליין יותר טוב! ג. ביבי נתניהו ד.ד אהוד ברק ולסיום אתם מוזמנים להעניק
למי שבא לכם שיהיה לו סופ"ש פורח.. לכולם!!! שבוע טוב!

idanoosh17

New member
דייייייייייי

אחות שלך מי זאת? ומה היא עושה בליאור שליין?!

חח שוב השאלה הזו?

אחותי היא סוג של שחקנית.. והיא לפעמים עושה דמויות במערכונים אצל שליין

idanoosh17

New member
איך קוראים לה?

ולא אמרת על שליין אמרת על המקום. ושליין אני רואה קבוע... מכור

קוראים לה דפנה מלצר

ואתה מומזן לפורום הלילה של ליאור שליין (אנחנו מחפשים עוד אנשים לשם..) והיא הייתה שם פעמיים בתור דליה איציק ושוב בתור ילדת פסטיגל שהוברחה מרוסיה..

ונדמה לי שאמרתי את זה פעם

בכל מקרה אני מצטערת אם הניסוח שלי היה חצוף טיפה.. וגם אני רואה שליין קבוע אלא אם יש משמורת

למעלה