טוב, אני חדשה.

T r i l i a n

New member
טוב, אני חדשה.

הגעתי במקרה וראיתי מפיות מדהימות
מישהו מתנדב להסביר לי מה מקובל בפורום? איך מחליפים? צריך פשוט לשים תמונות של מפיות שיש לי ולראות אם מי שפרסמה את המפית שאהבתי מעוניינת במשהו שיש לי? או שזה עובד אחרת? בתודה מראש מתלהבת - טרילי

תחפשי הודעה של אוריון (מנהלת הפורום

היא מסבירה בדיוק... איך זה עובד. בכל מקרה נשמח לראות מפיות שיש לך. אה.. וגם תספרי על החנות שמצאת בפ"ת.

T r i l i a n

New member
../images/Emo6.gif תודה, אחפש

ושמתי קישור להודעה בשירשור נפרד, חשבתי אני נכנסת רק לשניה. מסתבר שיש לי עכשיו עוד פורום להתמכר אליו .

T r i l i a n

New member
בטח! אני אצלם בסופ"ש

כרגע אין לי מצלמה, אבל תוך יומיים אשים תמונות!

T r i l i a n

New member
טוב, קראתי ואני צריכה הסבר בכל זאת

את עניין של סבב הבנתי. אבל אם מישהי רוצה לקבל מפית שאין לזאת ששולחת לה באותו חודש? יש החלפות מחוץ לסבב?

אוקיי - סדר שיהיה פה!

הפורום תומך בכל אפשרויות ההחלפה וההעברה של מפיות:
סחר חליפין - מעלים תמונות לפורום ומנהלים מו"מ במסרים, אין כללים להחלפות אלו כל זוג מחליט איך לנהל את החילופין (מפיות תמורת מפיות או תמורת כסף או תמורת משהו אחר....)
בקשות עזרה בחיפשים - סוג של סחר חליפין
מועדון - נרשמים אצלי, מקבלים כתובת ושולחים לשם 10 מפיות ובתמורה אמורה להגיעה מעטפה עם 10 מפיות ממשהו אחר, כאן יש כללים בסיסיים של מה וכמה...
קניות מרוכזות ואופציות אחרות - עוד לא קרה אז אין לי מושג איך יתנהל....

T r i l i a n

New member
יפה! תודה רבה - הבנתי

עדיין לא הצטבר אצלי מלאי שיצדיק את הצטרפותי למועדון (אני חדשה בעניין) , אז אני אתחיל בקטן. אצלם, אשים תמונות, אנסה להתחלף עם אנשים. תודה רבה על ההסבר!

בשביל להצטרף למועדון צריך 10 מפיות

שאת מוכנה להחליף. תקבלי תמורתן 10 (בטח עם כפולים ויותר) תראי מה את מוכנה להחליף ואם אין לך 10 תדעי שיש לך 3 שבועות להצטייד. אם ניקח בחשבון שחבילת מפיות זה 20 מפיות ושצריך מינימום 2 דוגמאות שונות למעטפה - 2 חבילות של מפיות זה מעולה להתחלה ונותן לך +3 חודשים שקטים. חשוב לזכור שלא חייבים להתעקש על חבילות מדהימות או אפילו שאוהבים ממש ממש - כי מחליפים את זה ולכל אחד יש טעם שונה.

T r i l i a n

New member
כתבתי הודעה שלמה

על זה שאני לא בטוחה ובמהלכה חשבתי - מקסימום, בעוד חודשיים אני אראה שזה לא הולך ואצא מהמועדון, נכון? אני אשלח לך מסר

את צודקת!!!

זה לא חתונה קתולית ולא כלום - מי שרוצה לעזוב מודיע לי ואני מחזירה את הפיקדון, מעדכנת את הרשימה וזהו - נגמר!

עוד פירוט על המועדון

כבר כתבתי את כל המגילה למשהי- אז אני אשתף: איך עובד המועדון הדגמה - את מכינה איזה מעטפה שבא לך ובמקביל גם האחרות מכינות איזה מעטפה שבא להן ופחות או יותר במקביל אתן הולכות לדואר ושולחות בלולאה (1 ל-2, 2 ל-3, 3 ל-4, ו-4 ל-1)..... ככה כל חודש שולחים למישהי אחרת - עד שנגמר סבב פיקדון - נשאר אצלי עד שאת מבקשת ממני להשתמש בו (ואז צריך לשלוח מחדש) או עד שאת עוזבת (מרצון או לא מרצון - כי סוגרים את המועדון ואז מקבלים בחזרה את הכסף או לא מרצון כי פישלת ואז לא תקבלי בחזרה את הכסף)

T r i l i a n

New member
../images/Emo7.gif חשבתי שזה בשבילי

סתם, הכוונה שלי הייתה שההסבר שלך עזר לי ונראה לי שהבנתי הכל. ההסדר הזה בהחלט יכול להיות חיוני לכל משתתפי הפורום, במיוחד לחדשים.

למעלה