חדשה בפורום

sista

New member
חדשה בפורום

היי. אני חדשה בפורום ואני מאוד אוהבת את אביב גפן!!! שלום לכולם, ותהיו בניצנים כי הוא יהיה שם...

hadarosh16

New member
היי

ברוכה הבאה לפורום.. גם אני אוהבת את אביב גפן אולי כבר שנתיים.. בכל אופן לניצנים אני לא חושבת שאני אלך למרות שאני רוצה.. אבל אני לא יודעת אם ההורים שלי יסכימו אגב מתי זה?

זה ביום שלישי

21.8 36 שעות של חופש רוק ואהבה יהיו שם אביב גפן, מוניקה סקס, הדג נחש, ברי סחרוף, מיכה שיטרית, דנה ברגר, כנסיית השכל, מאור כהן, אסף ארליך ודי ג´ייז יהיו שם גם כל מיני דוכנים מאגניבים יש הסעות מאורגנות מ-אגד לחוף והכרטיס לא יקר מי שבא מומלץ לבוא מוקדם... מהחשש כשיהיה עמוס עלול להיות פיגוע.. ולבוא עם אוהל ומנעול אתה שומע מתן מנעול! בואו... נעשה מפגש פורום מי שבא שיצרח לי אורית טיטי שחף ואני אסתובב... טיטי (מתלהבת מניצנים בגלל גפן) שחף

איזה תקועים הדי-ג´יים האלה....

ואני לגמרי שם! יש לי 4 בחינות מעבר מעצבנות שתקועות לי שבוע אחרי, אבל אין סיכוי שאני אפספס את זה- בראש אחד ראיינו אותו, והוא אמר שהוא נותן שם שעתיים לפחות, ומארח את ברי. אני אשכרה הולכת רק בגלל ברי ואביב... ומישהו מוכן להסביר לי למה דנה ברגר תקועה?! גם ברוק עצמאות.... עינת (ההיפית הגאה!!!) נ.ב... איזה קווים יוצאים מגוש דן?

sista

New member
איזה קו מגיע מירושלים?

איזה קו מגיע מירושלים? צריך לקנות מראש?

שלוםםםםםםםםם לך!!! ../images/Emo24.gif

היי... אממממ... אני לא יהיה שם ("קצת" רחוק לי..
) אבל מקווה שכל מי שכן הולך יהנה.... ביי בנתיים.

yellow cheese

New member
ברוכה הבאה!

אני שירלי- מנהלת הפורום... כולנו חדשים...הפורום נפתח אתמול.... שיהיה אחלה. שלך, שירלוש~מנהלת הפורום!

למעלה