חברי יקרים, לפני שאני נפרדת מכם

חברי יקרים, לפני שאני נפרדת מכם

כמובן שזה רק זמנית - אני חייבת ללכת לבשל לשבת אחרת לבעלי לא יהיה מה לאכול בשבת
אני רוצה להודות לריבונו של עולם ששלח לנו שליחים כ"כ טובים וחשובים בצורת הנהלת הפורומים של תפוז" שהבינו את הנחיצות של פורום מהסוג הזה ופתחו לנו את הפורום הזה. אני מקווה שנשכיל לעשות בפורום שימוש טוב ואנשים ימצוא בפורום הזה מזור לבעיות שלהם או לפחות אוזן קשבת - שגם זה דבר מאוד חשוב בפני עצמו. אז חברה יקרים, אני מניחה שיהיו כאן הרבה סמויים בהתחלה. מכיוון שלשתף אחרים בבעיות שלך זה לא דבר פשוט. צריך להרגיש בנוחות במקום כדי להיפתח. אז בואו ונתן לאנשים הרגשה של בית, הרגשה של מקום שאפשר להיפתח בו ולספר על כל הבעיות שיש בעולם ולקבל אך ורק אהבה והבנה ורצון לעזור. אז בואו נתחיל עם סיפורים קטנים על עצמו. על הבעיות שנתקלנו בהם או שחברים שלנו נתקלו בהם ואיך הם השכילו לפתור את הבעיות. או שאם הם לא פתרו את הבעיות אז אולי מועצת החכמים של הפורום תשכיל לעזור להם
בינתיים, שתהיה שבת נפלאה לכולם

824

New member
את לא עושה כלום?

את לא עושה כלום עבור עצמך? הבישולים רק בשביל בעלך? :))))))))) הצלחה בפורום.

שמעתי פעם את הרב קוואס אומר

לבעל אחד: "תגיד לאישתך תודה רבה על מה שהיא עושה גם אם זה לא יוצא כ"כ טעים. למה אתה חושב שהיא עומדת ומבשלת כל היום? בשבילה? בשבילך!! אם זה היה בשבילה היא היתה מסתפקת בסנדוויץ". ודעתי בנושא: זה נכון

madona sh

New member
בלי רבנים אני יכולה להגיד ש....

בלי רבנים אני יכולה להגיד ש.... הזמן שהאשה משקיעה להכנת אוכל עולה על סכום הזמן שכל אחד מבני הבית היה משקיע להכנת אוכל, לו היה גר כרווק בדירה. כנ"ל בנקיון. כנ"ל בקניות. כנ"ל בכל נושא. ובסופו של דבר האשה היא המתאמצת.

מדונה, ברוכה הבאה לפורום ../images/Emo13.gif

אני שמחה שאנחנו בהסכמה. אחוות נשים או לא אחוות נשים?

madona sh

New member
בעניני זכויות הנשים, אני ראשונה

בעניני זכויות הנשים, אני ראשונה לעלות על בריקאדות.

824

New member
מבשלים בשביל התודה?

עכשיו הבנתי, מבשלים בשביל התודה, כי אם גם הבעל לא אוכל למה מבשלים? :))))))

שיגריס

New member
למה האשה מבשלת? הממ...

במקרה שלי - בשביל הכייף והיצירתיות שבדבר
ואם בן-הזוג מבסוט - אז אשרי לו ואשרי לה
אין כמו לטרוח ולהכין ארוחה - ולראות את בן-הזוג והאורחים מתמוגגים מנחת... מסכימה עם אריאלה: כשאני צריכה להכין אוכל רק לעצמי...אני מסתפקת בסנדביץ´

וכי למה שהבעל לא יאכל?

לא מבשלים בשביל התודה. אבל לא יזיק להגיד תודה למי שמבשל מכיוון שזה אומר שאתה מעריך את מה שעושים בשבילך. חוץ מזה, למה שהבעל לא יאכל ממטעמי אישתו?

מה שאומר שהן מבשלות בשביל התודה

אני יודע שאמא שלי וגם אשתי מאוד מתאכזבות אם אף אחד לא מעיר להן על האוכל. ואני טוען שזה שאני אוכל את כל מה שבצלחת עד הסוף - זו המחמאה הגדולה ביותר עבורן! אוהב ישראל שלא יודע מה נדבק אצלו למה - הבטן או הגב...

למעלה