חברים ונגמלים יקרים...

angela.p

New member
חברים ונגמלים יקרים... ../images/Emo24.gif

אוהבים אותכם... רק רציתי להקדיש לכם את התפילה הזאת-תפילה לצעד שלוש: "אלי" אני מציע לך את עצמי לבנות בי ולעשות בי כשתרצה. פתור אותי משיעבוד לעצמי למען איטיב לעשות רצונך. סלק את הקשיים שבי כדי שהניצחון עליהם יעיד בפני אלה שהייתי רוצה לעזור להם. על כוחך אהבתך ואור חייך, הלוואי שאעשה רצונך תמיד. וגם רציתי להקדיש לכם את
"תפילת השלווה"
: "אלי" תן בי את "השלווה" לקבל את הדברים שאין ביכולתי לשנותם. "אומץ" לשנות את הדברים אשר ביכולתי. "ותבונה" להבחין בין השניים!!! אוהבת...

tigerbengali

New member
לא נימאס לכם מכל השלוותה הזאת???

שלווה,סטטיות שווה למוות בטבע. פעילות ואנרגיות בתנועה שווה חיים. ותחשבו על זה. בניאדם לא אמורים ליהיות שלווים,פרות הולנדיות עושות את יותר טוב. סתםסתם אני לא מיתכוון ליפגוע כמו שלא יכלתי להיתאפק מילכתוב את זה.שלווה,מה הייתי עושה מבילעדיה אבל להיתפלל לזה כל יום ...שלווה לא באה מתפילה,גם לא שלום בעולם לצערי.הדברים האלה הם תוצאה של דברים אחרים לגמרי. אבל זה הנון של כל הדתות,המחשבה שיש משהוא אחר שאפשר לבקש מימנו להגשים לנו חלומות שאנחנו לא מצליחים בימקום להיתעקש בעצמינו לימצא ולחפור בתוך הנשמה שלנו ובשתיי הידיים הקטנות שלנו ליצור ולהביא לחיינו את מה שאנו באמת זקוקים לו.הרוח לא תביא שלווה,האויר לא יצמיח פרנסה ואהבת האלוהים לא תביא ילדים לעולם...

addi

New member
מדובר על שלוות נפש.....

בן אדם יכול להיות פעיל ואנרגטי 24 שעות מסביב לשעון ועדיין להיות עם שלוות נפש. תאמין לי נירוונה

tigerbengali

New member
נירוונה כן כן זה מה שהרואין עושה לא

בטח שאני יודע אחותי מה את צוחקת עלי...

למעלה