חברה לניהול נכס בארה"ב

Arielvista

New member
חברה לניהול נכס בארה"ב

לפני שלוש שנים רכשתי נכס בארה"ב (קליבלנד, אוהיו) באמצעות חברה ישראלית (אני לא אזכיר פה שמות). הנכס נרשם בבעלות משותפת שלי ושל החברה והיה תחת ניהול של חברת ניהול מקומית. עכשיו, עפ"י החוזה, שלוש שנים לאחר הרכישה, אני נדרש להעביר את הנכס על שמי בלבד ו"למצוא" חברת ניהול אחרת. אציין שלא הייתי מרוצה מחברת הניהול שהיתה לכן אני אשמח לבצע צעד אבל... אני לא מכיר אף חברת ניהול אחרת. האם יש לכם המלצות איך להתקדם? המלצות על חברת ניהול?

Arielvista

New member
תוספת קטנה:

אני נדרש גם לבצע שינויי רישום ועוד תהליכים פרוצדוראליים שונים. האם אתם מכירים מישהו בארץ שמטפל בניהול נכסים בארה"ב, שיכול לייצג אותי בכל ההתנהלות מול הרשויות האמריקאיות, ובהמשך גם בגביית דמי השכירות והעברתם לחשבון שלי בארץ?

שינוי רישום בעלות נכס בארצות הברית

הי אריאל איש המקצוע המתאים לצורך שינוי רישום בעלות נכס או שינוי רישום בחברה LLC הוא עורך דין אמריקאי מקומי, כלומר אני מציע לך לאתר עורך דין הנמצא בקליבלנד אוהיו. גביית דמי שכירות היא נושא שבו מטפל מנהל הנכס. העברת כספי הכנסה של שכירות מארצות הברית לישראל, הוא נושא טכני ופשוט לחלוטין. או לבקש מחברת ניהול להעביר לך ישירות לישראל, או לייצר חן בנק בארצות הברית וממנו להעביר לישראל. ניתן ללמוד בקישור כאן על פתיחת חשבון בנק בארצות הברית

איתור חברה לניהול נכס בקליבלנד אוהיו

הי אריאל, ספציפית, אני מכיר כל מה שזז באזור קליבלנד אוהיו כי אני פעיל באזור הזה מאז 2014. במידה והעדפתך היא לעשות זאת לבד, אז הנה מאמר עם הסבר דרכי פעולה איך לאתר בעצמך בקלות חברה לניהול נכס בארצות הברית: איך למצוא חברת ניהול נכסים מומלצת בארצות הברית העניין פה מן הסתם זה בדיקת נאותות וסינון של חברת ניהול איכותית. כפי שציינת השירות של חברת הניהול אינו ברור מאליו וזאת יודעים משקיעים מנוסים. כדי ללמוד על קריטריונים איך לסנן בעצמך חברת ניהול, ניתן ללמוד עוד במאמר למעלה וגם בוידאו הזה שיטה לסינון חברת ניהול נכסים: לפי מה שכתבת, יתכן ויש לך צורך גם בפעולה בפן המשפטי להסדיר בעלות על הנכס. בהצלחה!

vinney

Well-known member
חברה לניהול נכס בארה"ב

לפני שלוש שנים רכשתי נכס בארה"ב (קליבלנד, אוהיו) באמצעות חברה ישראלית (אני לא אזכיר פה שמות). הנכס נרשם בבעלות משותפת שלי ושל החברה והיה תחת ניהול של חברת ניהול מקומית. עכשיו, עפ"י החוזה, שלוש שנים לאחר הרכישה, אני נדרש להעביר את הנכס על שמי בלבד ו"למצוא" חברת ניהול אחרת. אציין שלא הייתי מרוצה מחברת הניהול שהיתה לכן אני אשמח לבצע צעד אבל... אני לא מכיר אף חברת ניהול אחרת. האם יש לכם המלצות איך להתקדם? המלצות על חברת ניהול?
זה נשמע מסריח בכמה רמות.

קודם כל "הנכס נרשם בבעלות משותפת" - למה? ועכשיו "אני נדרש להעביר את הנכס על שמי בלבד", למה?

העברת בעלות על נכס זה אירוע מס. זה לחלוטין לא הגיוני שמישהו יתן לך את החלק שלו מבעלות על הנכס בתור "מתנה", תוך שאתה "נדרש" לקבל אותה. האם אתה נותן תמורה כלשהי על החלק שלהם מהבעלות?

זה נראה כאילו החברה השותפה הזאת שלך מנסה לעשות איזשהו תרגיל מבחינת חשבונאות מיסוי, אני הייתי מאוד נזהר מלשתף פעולה עם כזה דבר.

כמו שניר אמר, אתה צריך עורך דין, אבל אני הייתי מציע קודם כל לקבל חו"ד מעורך דין על עצם חוקיות העסקה הזאת.

למעלה