חברה חכו חכו היום עומד לעלות קמפיין ענק ליום

חברה חכו חכו היום עומד לעלות קמפיין ענק ליום

יום ליום הולך לקרוע את הריכוזים החרדים בשלטי ענק בקמפין מתוחכם מבית אפיקים החג הזה יהיה שמיייייח

זולצבך

New member
קמפיין זה טוב

אבל כדאי שגם המוצר שמפרסמים יהיה טוב. הייתי מנוי ליום ליום ואני מוכן לשוב ולעשות מנוי רק בגלל קריאתו של מרן הגרע"י שליט"א, אבל לא ניתן לבסס עיתון רק על קריאות קודש. הוא צריך להיות אטרקטיבי. העיתון המכונה "יתד נאמן" (שיש לי הרבה כעס על הרבה דברים שנכתבים שם ועל פגיעתם בכבוד התורה) הוא גם עיתון מפלגתי, אבל הם קלטו שאם הם רוצים שאנשים יקנו את העיתון לא מספיק לצעוק שרב זה או אחר קורא לקנות את העיתון, אלא צריך פשוט לשדרג אותו, ומהבחינה הזו אפשר לראות שהם משתפרים מזמן לזמן. יום ליום צריך לעבור מקצה שיפורים כדי להפוך לעיתון מעניין באמת. זו דעתי, והיא באה מלב אוהב ומתוך רצון שהעיתון הזה יהיה מה שהוא ראוי להיות כעיתון החדשות המשמש גם כשופרם של גדולי התורה ובראשם מרן הגרע"י שליט"א.

אתה צודק בהחלט!

לדוגמא עיתון בניחותא שצורף ליום ליום בחג, אחרי מסע פרסומי חסר תקדים בעיתון עוד כמה שבועות קודם, מתברר שהיא עבודה של איש אחד בלבד ששם העט שלו הוא ש.אור {או משהו כזה}, לפי הקריאה הבנתי שמדובר באיזה מתחזק תל אביבי שעשה מסע פרסום לחבר'ה בבית הכנסת שהוא מתפלל בו.{תקראו, ותבינו על מה אני מדבר}. כל הפרסומות במיוחד בסוף העיתון נתנו לי {ולאשתי ולהורי ועוד} שזה מוסף של "מקור ראשון" או משהו בסגנון. וחבל!!!

למעלה