זיגי 2- פרקים 37-38 אחרונים לעונה

YossihNew

Well-known member
אז איך דורי יגיב לזה שניב גנב את זהותו?

מה יקרה למיקי?

האם נטע תצליח לפייס את אימא שלה?

ואיך כל זה ייגמר?

עד הפעם הבאה... תשמרו על המסכה.

Roei152

Well-known member
מנהל
דורי נחשף כזיגי בסוף , וסיוון לא עוזב , אבל למה דיברו בלשן רבים ששלחו את פניני לתוכנית להגנת עדים?
העניינים של השלישיה פתורים , העניינים של אלו שמסביב פחות...

שיר m

Well-known member
התוכנית היא כן בשביל שניהם, אבא שלו החליט ברגע האחרון לתת לו להישאר.

שיר m

Well-known member
זה היה ממש מרגש.
מדהים איך שהם יכולים לעשות סיטואציות כאלה רגישות, ומצד שני להרוס דמות כמו תמוז...

YossihNew

Well-known member
הוא ידבר עם תמר, זה ברור. תמר תהרוג אותו ותנשל אותו מהירושה. רואים, עלילת מתחזה זה משהו שיכול היה להיות מעניין. להתראות לאולם ולחברת ההגברה. איך יגישו תלונה במשטרה? לא משנה. תיזהר, דורי, היא מסבירה שאנשים מדברים.

או שתוריד מסכה, שחקת כבר את הבדיחה (ואיך אתה מעז, יוסי, לספר בדיחות שכוללות הורדת מסכה?! אנרכיסט!!!!!!!!!!)

היי, הפתיח לא נגמ... אה, מיקי! כמעט התבלבלתי. מדברים על מה, תמוז? לא, מיקי, את לא מבינה כמה שאת לא מבינה! היי! מיקי, את לא גונבת לי בדיחות!!!!!!! את לא רואה אותי אומר שאני מאוהב בעומר חזן!!!!!!!!!

כן, אני לא חשבתי שיעבוד לדורי. דביל. לא מפרים הוראות של תמר. הוא נגע באנשים והם לא נבהלו, ובדרך כלל הם נבהלים כשהוא נוגע במשהו.

הסתבכת, מיקי. פרופיל מזויף... אוי, באמת? מיקי, את מסובכת מאוד וההורים שלך מאוד מפחידים.

אני לא מאמין שנטע יוצאת הרעה פה, זה לא בסדר! די, חברים, אני קורא לעזור לחברה שלי נטע, בואו נארגן מגבית! כל אחד תורם כמה שיש לו כדי לכסות על החוב של נטע! אני שמרתי קצת בצד מהבר מצווה, רועי, תוציא מהחשבונות הסודיים של אגודת ליטמן, נגמרה המלחמה. חייבים לעזור לאהיבה שלנו!!!!!!!!

תמוז, אמרנו, אין כזה דבר לא לרצות את עומר חזן. פליירית?

כן, זה היה אמור להיות הפתרון. דורי סובל במסכה, יופי. כולנו! כן, דורי, אתה לא כזה אהיב. אתה לא ירון, אבל גם לא אהיב.

אז ככה כאילו יגלו על ניב? מה אתה מרביץ לחלונות, בן אדם? מה יש לך?

הפרסום לא שינה את סיוון. זה בעיקר בגלל שלא שמו לב כל כך בגלל שזה סיוון. לא, הוא לא חשב עליך. מה, אתה מאשים אותו שהוא לא חשב עליך? מי חושב עליך?!

אני שואל את עצמי מתי שיר זוארץ תקבל תפקיד ששיר תאהב. אבל אני ממש אהבתי את אלה והפרצוף הממזרי שלה.

אה, הטלפון שלך. די להיות כפוי טובה, הוא שלח לך אלף הודעות, יא טמבל!!!!!!!!!!!!!! ואני סבלתי מזה!!!!!!!! אני!!!!!!!!!!!!!!!! ואני לא מאמין שאני שוב פעם צריך לסבול את זה!!!!!!!!!!!!!

אז לא הבנתי, נאור זה דמות לשני פרקים? יופי... שיקמה, זה לא מעשה חזק.

היה לך חבר פחות חתיך...

למה הקול של אורי כזה מטומטם? מי מאמין שהוא בגיל של מיקי?! ולרגע חשבתי שהיא מתכתבת עם אימא שלה. לא מרגיש לי טוב... מיקי? לא כדאי.

ניתאי, זאת הדרך? אוקיי, בסדר, צ'יפס זה... זה באמת משהו ממש נהדר.

עוד משל? די, עשו את זה בפלאשבק. רואים, הקטע עם התחבושת- זה דבר שהיה אפשר לסגור איתו פרק. אם היו בונים יפה עלילה.

בעונה הבאה- סיוון עובר למשפחה חרדית. בואו וגלו איך ממציאים זהות חדשה לאדם בלי זהות!!!!!!!!!!

ניב עומד למות. היה נעים. מי עומד מאחורי המהלך הזה, מעניין.

ניב, אמרתי שאתה מת? אז עכשיו הוא ותמוז לא יהיו ביחד עד העונה הבאה? כן, ניב, תקשיב לסבתא.

לוגו נחמד יש להם. אני לא מתכוון למנוע מתמר להיכנס. אתם תמנעו מתמר להיכנס ותחטפו. אני יודע מי זה! מוג'דה! זיגי זה מותג. המון התחפשו לזיגי... תמר, את לא התכוונת באמת.

הרשת!!!!!!!!!!! לא נוהגת לשקר!!!!!!!!!!!! הרשת!!!!!!!!!! אבל הוא הביא לו צ'יפס! הוא הביא לו צ'יפססססססססססס!!!!!!!!!!!!!

אין, אין, איפה נשמע דבר כזה?! בת הדודה השלישית שלה הרימה עסק לבגדים!!!!!!!!!!! אבל לא, את נטע מדכאים. די עם הנחנק הזה!

תמוז?! למה אתה מתקשר אליה?! אה... זיגי.

מיקי, אל תסתבכי עם ההורים שלך. אימא שלך היא לא בן אדם להסתבך איתו. לא, עכשיו זה יהיה הסוף של העלילה שלה?!

אמרתי לכם שיהיה ריב בסינמה סיטי. אמיתי אמר שסנדרה הדריכה אותו ואת עומר על הריב. הייתי רוצה איזה בוקס לפנים של ניב. אתם רואים למה כדאי לכתוב סדרה על היאבקות? אנשים חוטפים שם על ימין ועל שמאל.

אתם לבושים כאילו יש לו בר מצווה. מי נתן לו להגדיר מצלמה?! מי?! אפילו הם לא שמו לב ש... אני צדקתי כל הזמן, חבר'ה.

אילת הייתה סדרה טובה. יופי שדורי מעודד את נדיר.

תחליטו אם בסינמה סיטי או ביד אליהו! הייתי בשני המקומות!!!!!!!! בסדר, תכף סיוון בורח כמו שאמרתי. תום אבני! זה תום אבני!!!!!!!!!!! אה, לא, זה דורי. אפילו האפקט של הקול היה כמו בפסטיגל!!!!!!!!! אתה לא חלמת את זה, דורי, היו לך חלומות אחרים ומטרידים. רגע רגע... או שתוריד מסכה, אתה מבקש כאן סליחה? (מה, שני פרקים, אני מחויב לשתי בדיחות) לא שיש לי בעיה עם הנאום של דורי, הוא צודק, אבל בואו. לך, סיוון. לך מפה.

ואת בואי, את צריכה לבוא ולהציל את ההופעה. המון הזמנות. אבל נטע, החוזה! החוזה!!!!!!!!!!!!!

ברור, פניני... אתה לא יכול לקחת את סיוון, אין לו אישיות להחליף.

בכל אופן, הנה מי שבאמת חשובה. והנשיקה שראינו כבר. עם פתית השלג הכי אהיב והכי יפה.

מיקי... עזבי. פשוט עזבי. טוב?

אז אתם ביחד או לא?

ואתם?! אה, אתם לא?! קללת הבוזי, מסתבר.

סיוון, הלך. די.

נועה, עזבי. עזבי.

אוי...

חמודה. חמודה, לא חמודים! הוא לא חמוד!

אבל היי! לא הייתה תאונה לאף אחד!!!!!!!!!!!!!​

נערך לאחרונה ב:

שיר m

Well-known member
מה לעזאזל?!?!?!?!?!?!
אשכרה לכולם סוף טוב חוץ ממיקי?! מה נסגר?!
ומה עם תמוז?! למה ככה לסיים?!
מה זה הסוף הנוראי הזה!!!

אז יופי לדורי ונטע
יופי שדורי קיבל אומץ פתאום אלוהים יודע מאיפה
והכי יופי לנטע שהולכת להיות המעצבת מספר אחת

הדבר הכי טוב בכל הסדרה הזאת זה סיוון
נשבר לי הלב כשהם דיברו במונית
כשאבא שלו ככה החליט ברגע לאפשר לו לחיות
(למרות שבואו, מה ימנע מאזולאי לחסל את סיוון במקום את אבא שלו, אה?)

ולמה כולם מכריחים את נדיר ללכת לאילת?
שונאת שכולם יודעים מה טוב בשבילך

עילי היה דמות נעלמת לאורך כל הדרך

מיקי היתה מסכנה והפכה לסתומה ומסכנה
אח שלה הפציע לשני פרקים בערך, למה זה היה הכרחי?

ניב היה מטומטם ונשאר מטומטם
והקשר של ניב ותמוז היה דפוק עד הסוף

אוף איזה סוף מעצבן
מזל שיש את נטע.

Roei152

Well-known member
מנהל
כן אה? לא יודעים פה לסגור עלילות...

למעלה