ווט?!

מור~!

New member
ווט?!

מה נסגר?! אני הוזה או שכבר יש כזה פורום (בניהול מישהי שאני מכירה אישית) רק בשם אחר??? אני שונאת ת'כפילויות האלו!!

ז י ק ו

New member
אחותי..

הפורום עוד לא נפתח, הוא רק בהרצה ואסיפת חומר. אין שום כפילות אלא פורום שלם שכולו מוקדש לקהילה הלסבית בישראל בעוד שפורום נשים בלבד הוא גם לנשים הסטרייטים שיש בניכן. אה, ואני ? אני סתם זכר הומו שאוהב לסביות...

מור~!

New member
זה לא נכון

מילא, אם נשים בלבד היה תחת כותרת אנשים וחברה או משהו בסגנון - היה מתקבל כי הפורום הוא לכלל ציבור הנשים אך כל עוד הוא תחת הכותרת גאווה ברור כי הוא פונה לקהל הלסבי לדוגמא: פורום בנים בלבד אתה רואה פה פורום הומואים? מה גם שלפני כשנה (או אולי יותר) היה פורום נוסף בתפוז
בשם לסביות שמספרו היה 58. הוא ונשים בלבד (58!!) הובילו לאותו הפורום. הכפילות נעשה על מנת שלא תהינה אי הבנות, אך כשהובן כי הדבר ברור מאליו - הוחלט להוריד את הפורום ההוא מדוע נדמה לך שהתכנים בפורום הזה יהיו שונים מפורום נשים בלבד?

marik

New member
מור~ יקירתי...

אין פורום הומואים כי יש אשכול שלם לבנים. בבנים בלבד, לא רק שיש סטרייטים, אלא יש גם נשים! ויש הבדל גדול בין מהות הפורום לבין מה שמנהלותיו רוצות שהוא יהיה. פורום נשים בלבד, מיועד לנשים, מכל מגוון הנטיות המיניות. לעומת זאת, פורום לסביות הוא פורום מיוחד, המיועד לקהילה מיוחדת וספציפית מאוד. זה שאתן לקחתן את נשים בלבד והפכתן אותו לפורום לסביות, זה כבר בעיה שלכן. אתן הייתן צריכות לדאוג לתכנים ראויים גם לסטרייטיות שביניכן! בכל מקרה אני מסכים שיש מקום לפורום כזה, אמנם יש מקום אולי להבדיל בגילאים, שכן לסביות צעירות יותר, מתעניינות בתכנים שונים לחלוטין מאלא המתעניינות בהן הבוגרות יותר. ותחשבו על זה..... נ.ב. במקום לריב, אולי תנסו להגיע לפתרון נכון וחכם??? מה שקרה לפני שנה או יותר לא מעניין כרגע! מה שמעניין זה מה שקורה כרגע ולפי ההתפתחויות הנוכחיות, הדורשות פתיחת פורום שכזה!

מור~!

New member
...

מתוך הודעת המנהל: "פורום לסביות מארח בשמחה לסביות, ביסקסואליות, טראנסג'נדריות וסטריטיות שאוהבות לאהוב נשים"

marik

New member
אני לא יודע למה התכוון המשורר

אבל סטרייטית שאוהבת נשים - היא לא ממש סטרייטית.... והדבר זהה למצב עם פורום גאווה צעירה ובנים בלבד למשל... יש הבדל בין פורום לנשים בכללם, ובין פורום לנשים לסביות ספציפיות. מה גם שכאן יש מקום לגברים שמתדיינים עם לסביות, ואילו ב"נשים בלבד" אין מקום לבנים - כיוון שמעצם שמו - הוא מיועד לנשים בלבד!!!

Viren

New member
מור הפורום נשים בלבד

כבר מזמן צריך להחליף שם ל "מינרווה, וכל מי שבא לשם" ...אולי לפחות פה יהיו לסביות שלא באות למינרווה ולא מכירות אחד את השניה ולא מדברות על איזה נושאים אישיים שלהן....

מור~!

New member
אני לא מבינה מה הבעייה

אנחנו עושות שם מפגשי פורום
מה אני אגיד... שיהיה בהצלחה לפורום הזה

marik

New member
בשם כל אשכול הגאווה

אני מאחל לפורום הזה, ולפורום "נשים בלבד" ולכל פורום אחר - בהצלחה! לכל אחד ואחת מאיתנו יש מה לתת ומה לתרום, וכל אחד מאיתנו יודע כיצד לייחד את הפורום שלו כך שיהיה מיוחד עם הקהילה שלו. וכל הכבוד על הפרגון. אנחנו קהילה מאוחדת ומיוחדת וכך גם אנו צריכים לשקף כלפי חוץ.

למעלה