התמכרות לסגריות

• פותח הנושא ELA00
  • פורסם בתאריך

ELA00

New member
התמכרות לסגריות

ני שונאת את זה אבל אוהבת את זה אבל אם לא הייתי מעשנת אני חושבת שחיי היו טובים יותר התחלתי לעשן בצבא אבל זה היה סיגרהי הפה ושם בשמך השנים לא ממש עישנתי אלא סתם בזמן לחץ לאחר גירושי התחלתי להיות מעשנת כבדה קופסא ליום סיגריה אחת אחרי השניה. ניסתי להיגמל על ידי מוסע הבעיתון אבל אחרי ששלמית 600 שקל הכל עבר. המשכתי לעשן יש מישהו שמכיר מקום טוב להיגמל מהצרה הזו

פלג^ר

New member
אהלן.גם אני מעשנת אבל חובבנית קופסה

לשבוע.יש מקום מיוחד בחיפה.בהדר עליון.בו נגמלים מעישון.בהצלחה

מאיקו

New member
בטח כבדה

איך מפסיקים בלי להשמין?????? הפסקתי ל7 חודשים והשמתי עבור כל חודש קילו.... חזרתי לסורי ואני סובלת......

סרפד

New member
לא יודעת

אני מעשנת בזמן האחרון 2-2.5 קופסאות ליום, כך שזה לא המקום הנכון לשאול על גמילה, אם כי אני מכירה מישהי שעשנה 3 ליום והפסיקה בבת אחת. וכמובן השמינה. מאד. אפשר להבחין בקלות כי לעישון ואכילה יש מן המשותף - שניהם עיסוקים אוראליים ובשני המקרים עוברים החומרים באופן מוחשי במערכות קרובות, פיזית, בגוף - מערכת הנשימה ומערכת העיכול. אולי אנו מכורות גם לתחושות הללו.

pachanga

New member
אני מסיבה אחת לא יפסיק לעשן.....

שאחרי סקס אני חייבת סיגריה ואחרי האוכל!!!!!!!!!!! חוץ מזה אני לא מעשנת בכלל.... טוב יוצאים לבלות עם כל הח`ברה חייבים משהו בפה;-) פאצ`נגה

תשובה במיוחד בשבילך

הדרך הטובה ביותר להיגמל מכל דבר ממש לא רק סיגריות אלא במלוא מובן המילה הוא את עצמך ושאף אחד לא ישלה אותך זה בדוק עליי!!!! ואם את לא מאמינה לי 055351811

למעלה