השאלון השבועי

השאלון השבועי

והינה אני חופרת לכם בעוד שאלון משמים אבל מה לעשות מעכשיו זאת תיהיה פינה קבוע כדי לעורר את הפורם הזה קצת!!! שאלות כלליות: שם: גיל: יומולדת: גובה: צבע שיער: צבע עיניים: דברים אהובים: להקה: זמר/ת: שחקן/ית: . אוכל: בגד: . סתם חפץ בחדר: דיסק: סרט: בנאדם: חדר בבית: name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: שם של קרוב משפחה אהוב: השם של חבר-אינטרנט אחד: השם של המורה השנוא/ה עליך: השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: השם של חיית המחמד שלך (אם יש): סתם שאלות: יומן יש לך לבצפר (אם יש): מחשב יש לך: מצלמה יש לך: פלאפון יש לך: סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? עם מי אתה מדבר בטלפון? מה אתה שומע? איזה חלונות פתוחים לך במחשב? יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? יש לך חשבון פלאפון גבוה? למה? מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? אתה ביישן או פתוח? מה הצבע האהוב עליך? מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: אוכלכל/צמחוני/טבעוני: או/או. יס או הוט? מסנג'ר או אייסיקיו? קיץ/אביב או חורף/סתיו? שחור או לבן? מחשב או טלויזיה? ספה או כורסה? ארנק או קופה? המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? כסא מסתובב או כסא רגיל? כסא עם ידיות או בלי ידיות? בשר או חלב? פסטה או סלט? שניצל טופו או שניצל רגיל? אמריקה או אנגליה? ישראל או מקום אחר: רוק או פופ? פוסטרים או קירות חלקים? דיסקמן או MP3 ? לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מאמין ב- אלוהים? רוחות? חיים שלאחר המוות? גלגול נשמות? פיות? מלאכים? ערפדים? דרקונים? אהבה ממבט ראשון? חברה תענו על השאלון הזה כי לקח לי שעה לסנן מימנו שאלות שלא יהיה ארוך מידי......

Kawaii Me

New member
יאיי שאלון חופר../images/Emo6.gif

שאלות כלליות: שם: עדן גיל: 20 יומולדת: 19.2 גובה: 160 צבע שיער: חום אדמוני צבע עיניים: חום אדמוני?חחח דברים אהובים: להקה: within temptation זמר/ת: sharon den adel שחקן/ית: jessica alba אוכל: רביולי בגד: שמלה סתם חפץ בחדר: פיה גדולה דיסק: WT סרט: שודדי הקאריבים בנאדם: גל חבר שלי חדר בבית: שלי name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: בתאל ועדי. אין באמצע. השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: אין השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: עידן שם של קרוב משפחה אהוב: ספיר השם של חבר-אינטרנט אחד: ירדן השם של המורה השנוא/ה עליך: אני לא בבצפר אבל זה היה פעם עופרה. השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: כל אחד שהוא מסכן? השם של חיית המחמד שלך (אם יש): של גל, בל הכלבה D: סתם שאלות: יומן יש לך לבצפר (אם יש): היה מחשב יש לך: כע מצלמה יש לך: כע פלאפון יש לך: כע סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: ציצים? חחח סתם. אמממ...לפטופ. כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? אף אחד עם מי אתה מדבר בטלפון? אף אחד כרגע מה אתה שומע? כלום חח איזה חלונות פתוחים לך במחשב? מסנ ומייל יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? דנדושה מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? להתפנן חח יש לך חשבון פלאפון גבוה? כעעע למה? כי אני בהמה מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? סמסים אתה ביישן או פתוח? ממש לא ביישנית מה הצבע האהוב עליך? אדום מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? פחות קצרת רוח כשזה מגיע לדברים מעצבנים. מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? כלום >_< אולי לשים לעצמי ככה עיניים סגולותXD מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? להתגייס ומיד! מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? היה היהXD ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: שמאלית XD אוכלכל/צמחוני/טבעוני: טורפת על או/או. יס או הוט? יס מסנג'ר או אייסיקיו? מ ס נ ג' ר קיץ/אביב או חורף/סתיו? אביב בניחוח קיצי שחור או לבן? שחור מחשב או טלויזיה? מחשב ספה או כורסה? כורסה ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? אחר כסא מסתובב או כסא רגיל? רגיל כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם בשר או חלב? חלב פסטה או סלט? סלט שניצל טופו או שניצל רגיל? רגיל אמריקה או אנגליה? אמריקה ישראל או מקום אחר: מממ.. רוק או פופ? פופ רוק פוסטרים או קירות חלקים? חלק דיסקמן או MP3 ? אמ פי כאילו מה זה דיסקמן לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? בפלאפון עם אוזניות חח מאמין ב- אלוהים? כן רוחות? לא יודעת חיים שלאחר המוות? כן גלגול נשמות? כן פיות? אולי מלאכים? אולי ערפדים? חחח לא דרקונים? לאאאאאאאאאאאא אהבה ממבט ראשון? לא. הידלקות ממבט ראשון כן.

AVriL AddiCt

New member
עונה../images/Emo13.gif

שאלות כלליות: שם: שרונה גיל: 22 יומולדת: 1/11 גובה: מטר 58 צבע שיער: חום כהה צבע עיניים: חום דברים אהובים: להקה: אוונסנס, the cure,מארון 5 זמר/ת: אבריל לאבין שחקן/ית: .אנג'לינה ג'ולי,צא'ד מייקל מוריי,טום וולינג וג'נסן אקלס אוכל: פסטות בגד: . ג'ינס וגופיה סתם חפץ בחדר:המחשב שלי דיסק: לא זוכרת מתי בפעם האחרונה שמעתי דיסק חחח סרט: טיטניק, לילה מוטרף במוזיאון בנאדם: אמממ לא יודעת חדר בבית: החדר שלי
name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: מירי השם של הבנאדם שאתה הכי שונא:גלעד השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: גלעד
שם של קרוב משפחה אהוב: רעות השם של חבר-אינטרנט אחד: אודל השם של המורה השנוא/ה עליך: השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: השם של חיית המחמד שלך (אם יש): שמש, צי'קי, ולאבין..3 תוכים
כל אחד מסוג שונה חחחח סתם שאלות: יומן יש לך לבצפר (אם יש): מחשב יש לך: כן מצלמה יש לך:לא..אני מצלמת עם הסלולארי פלאפון יש לך: כן סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: כרגע לא..שתהיה לי עבודה אני אוכל להשוויץ בפלייסטיישן 3 שאני רוצה מאוד לקנות כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? אף אחד עם מי אתה מדבר בטלפון? אף אחד מה אתה שומע? jai ho איזה חלונות פתוחים לך במחשב? הדפדפן והמדיה פלייר יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? שרונית מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? לשחק משחקי וידיאו..לגלוש באינטרנט,לשמוע שירים,טלויזיה..או סתם ללכת לחברה יש לך חשבון פלאפון גבוה? כרגע לא..יש מינוס אסור לדבר חחחחחחח למה? מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? שיחות אבל תלוי גם עם מי אתה ביישן או פתוח? ביישנית..אבל שוב תלוי אם מי מה הצבע האהוב עליך? ורוד ושחור מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? את הביישנות שלי מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? שאני יהיה קצת יותר גבוהה
מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? לדעתי מי שלא מתגייס צריך לפחות לעשות שירות לאומי מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות?
ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימנית אוכלכל/צמחוני/טבעוני: מנסה להיות צמחונית או/או. יס או הוט? יס
מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר קיץ/אביב או חורף/סתיו? סתיו שחור או לבן? שחור מחשב או טלויזיה? מחשב ספה או כורסה? ספה ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? מקום אחר..שונאת את המקום שאני גרה בו כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב
כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם בשר או חלב? חלב פסטה או סלט? פסטה
שניצל טופו או שניצל רגיל? טופו אמריקה או אנגליה? אמריקה ישראל או מקום אחר: מקום אחר רוק או פופ? רוק פוסטרים או קירות חלקים? חלקים...למרות שיש לי עכשיו 2 פוסטירם בקיר שנמצאים שם מאז שהייתי בתיכון ואין לי כוח להוריד אותך חחחח דיסקמן או MP3 ? אמ פי 4 לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? במחשב הכי שווה..תלוי גם איזה רמקולים מחוברים אליו
מאמין ב- אלוהים? כן רוחות? כן חיים שלאחר המוות? כן גלגול נשמות? כן פיות? כן מלאכים? כן ערפדים? לא דרקונים? לא אהבה ממבט ראשון? לא ממש...

Anwanis

New member
עונה

שאלות כלליות: שם: עדי גיל: 23 יומולדת: 24.3 גובה: מטר שישים בערך צבע שיער: חום בהיר צבע עיניים: חום דברים אהובים: להקה: אינקובוס זמר/ת: ברנדון בויד, הסולן של אינקובוס, דייויד גריי שחקן/ית: ג'וני דפ אוכל: סלטים למיניהם בגד: פיג'מה סתם חפץ בחדר: מעמד לתכשיטים בצורת אישה דיסק: קליפורניקיישן של רד הוט צ'ילי פפרס. דיסק שהוא גאונות צרופה. סרט: מלך האריות בנאדם: אימא חדר בבית: שלי name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: טלטול השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: אני לא שונאת אף אחד השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: לא בטוחה, אולי שירה? שם של קרוב משפחה אהוב: נועה השם של חבר-אינטרנט אחד: גל השם של המורה השנוא/ה עליך: אין לי השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: אין לי השם של חיית המחמד שלך (אם יש): מוקה, אולה, לושקי סתם שאלות: יומן יש לך לבצפר (אם יש): יש אבל לא בשימוש כל כך מחשב יש לך: יש לי לפטופ בונבון מצלמה יש לך: כן פלאפון יש לך: כן סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: אייפוד נאנו הכי כיפי בעולם כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? אף אחד עם מי אתה מדבר בטלפון? אף אחד מה אתה שומע? אינקובוס איזה חלונות פתוחים לך במחשב? תפוז, פייסבוק, אייטונס יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? לא במיוחד מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? לקרוא, לבשל, לטייל, לכתוב יש לך חשבון פלאפון גבוה? לא במיוחד למה? משתדלת לצמצם מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? שיחות. אני מתעבת אסמסים למרות שאני משתמשת בהם לא מעט. אתה ביישן או פתוח? ביישנית מה הצבע האהוב עליך? סגול מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? יותר נועזת ופחות רגישה מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? להוריד במשקל, בעיקר מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? אני לא שופטת מי שלא מתגייס, אך חושבת שאסור בשום פנים ואופן לוותר על החוויה הצבאית כי היא חשובה ומעצבת. מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? אני הייתי בעד. ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימנית אוכלכל/צמחוני/טבעוני: אוכלת כל עם נטייה לצמחונות או/או. יס או הוט? יס מסנג'ר או אייסיקיו? מסנג'ר קיץ/אביב או חורף/סתיו? חורף\סתיו שחור או לבן? שחור מחשב או טלויזיה? מחשב ספה או כורסה? ספה ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? המקום הו אני גרה כרגע. ירושלים הקסומה. כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם ידיות בשר או חלב? חלב פסטה או סלט? סלט שניצל טופו או שניצל רגיל? טופו אמריקה או אנגליה? אנגליה ישראל או מקום אחר: זו שאלה מכשילה רוק או פופ?רוק פוסטרים או קירות חלקים? תלוי דיסקמן או MP3 ? חחחחחחחח ענתיקה... אייפוד! לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מחשב מאמין ב- אלוהים? כן, בדרכי שלי רוחות? כן חיים שלאחר המוות? כן גלגול נשמות? לא יודעת פיות? לא יודעת מלאכים?לא יודעת ערפדים?לא יודעת דרקונים?לא יודעת אהבה ממבט ראשון? כן

גם אני עונה

שאלות כלליות: שם: רותם גיל: 15 ועוד 63 יום 16 יומולדת: 13.07.93 כ"ד תמוז תשנ"ג גובה: לא ידוע..... נמוך..... צבע שיער: חום כמעט שחור צבע עיניים: חום כהה דברים אהובים: להקה: טוקיו הוטל, לינקין פארק זמר/ת: עיברי לידר, עידן רייכל וחסידי ....... שחקן/ית:אשטון קוצ'ר, אורלנדו בלום, טום פלטון וג'ני דפ אוכל:בעיקר חלבי בגד:חצאיות ארוכות ככל שהן יותר מטאטאות את הריצפה יותר טוב (ואני באמת אוהבת חצאיות ארוכות אני חושבת שזה יותר יפה מהחצאיות סקיני האלה שהולכות עכשיו....) סתם חפץ בחדר: הפיות שלי!!!! דיסק: שימחת הפרטים הקטנים של ארז לב ארי סרט: שר הטבעות! בנאדם: חברות שלי! חדר בבית: שלךי והחדר אמבטיה name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: ענבר השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: אריאלה השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: לא זוכרת..... שם של קרוב משפחה אהוב: צאלה השם של חבר-אינטרנט אחד:ורוניקה השם של המורה השנוא/ה עליך:אריאלה השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו:לא מרחמת על אנשים השם של חיית המחמד שלך (אם יש):__________ סתם שאלות: יומן יש לך לבצפר (אם יש): כן מחשב יש לך: בחדר נייח ובלי אינטרנט...... מצלמה יש לך: לא פלאפון יש לך: עקרונית.... סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ:יש לי אמפי עם חיים משלו! כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? עם אף אחד עם מי אתה מדבר בטלפון? כרגע אף אחד מה אתה שומע? שירים ביפנית...... איזה חלונות פתוחים לך במחשב?של הורדת סרטים.... יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? לא מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? כל דבר שימנע מימני להישתעמם! יש לך חשבון פלאפון גבוה? לא כ"כ למה? כי אני לא כ"כ אוהבת לדבר בפלאפון.... מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים?סמסמים אתה ביישן או פתוח?ביישנית מה הצבע האהוב עליך?טורקיז מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי?להיות פחות בישניית מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה?אולי את הגובהה... מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? אני דתיה אז אני אעשה שרות לאומי.... מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? שזה היה אחד הדברים הכי דביליים שהמדינה עשתה!!!!!!!!!!!!!!! ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימנית!! אוכלכל/צמחוני/טבעוני: אוכלת כל אבל לא כ"כ אוהבת בסר.... או/או. יס או הוט? יס מסנג'ר או אייסיקיו?מסן' קיץ/אביב או חורף/סתיו?חורף אביב שחור או לבן? שניהם מחשב או טלויזיה? מחשב ספה או כורסה?ספה ארנק או קופה? גם וגם המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? המקום שאני גרה בו כרגע!!! כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות?עם בשר או חלב? חלב פסטה או סלט? פסטה שניצל טופו או שניצל רגיל?רגיל אמריקה או אנגליה? אנגליה.... :) ישראל או מקום אחר: ישראל!!!! רוק או פופ? לא מבדילה....... פוסטרים או קירות חלקים? פוסטרים- אני רק צריכה לתלות אותם..... דיסקמן או MP3 ? אמפיי שלוש לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב?במחשב מאמין ב- אלוהים? כן רוחות? כן חיים שלאחר המוות?כן גלגול נשמות? כן פיות? תלוי מלאכים?כן ערפדים? כן דרקונים?תלוי אהבה ממבט ראשון?כן

ש י ר ד ן

New member
בא לי גם :) בדיליי XD

שאלות כלליות: שם: ירדן גיל: כמעט 16 יומולדת: 19.9.1993 גובה: 165 צבע שיער: חום שטני צבע עיניים: חום בהיר מאוד דברים אהובים: להקה: קולדפליי זמר/ת: אבריל לאבין שחקן/ית: דרו ברימור אוכל: סושי בגד: סוודר סתם חפץ בחדר: פוף :) דיסק: לא מהו ספציפי... אולי אחד הדיסקים של גזוז :) סרט: מילים ולחן / זוג משמיים - אוהבת את שניהם :) בנאדם: ירון (החבר שלי - 7 חודשים :)) חדר בבית: החדר שלי XD name it השם של החבר/ה הכי טוב/ה: אנה השם של הבנאדם שאתה הכי שונא: לירון השם של החבר/ה הראשון/ה שהכרת: שיר שם של קרוב משפחה אהוב: אדווה השם של חבר-אינטרנט אחד: אין מישו ספציפי... בעצם אורי :p השם של המורה השנוא/ה עליך: לינדה :p השם של הבנאדם שאתה הכי מרחם עליו: אני לא מרחמת על אנשים :/ השם של חיית המחמד שלך (אם יש): יש לי משו בסביבות הארבעים דגי זהב.. וחצי - חתולה (היא לא ממש שלי...) טוב נו - אז פיספיס :) סתם שאלות: יומן יש לך לבצפר (אם יש): כן של NICI מחשב יש לך: יאפ מצלמה יש לך: יאפ פלאפון יש לך:יאפ סתם משהו שיש לך ואתה רוצה להשוויץ: מגן 100 בסי שארפ :) כרגע. עם מי אתה מדברת בתוכנות המסרים? ירון... :) עם מי אתה מדבר בטלפון? אפחד מה אתה שומע? סקראבס ברקע :p איזה חלונות פתוחים לך במחשב? רק זה והשיחה.. יש לך איזשהו כינוי מיוחד? שם שבו קוראים לך בתוכנות מסרים/מציאות? דדנס מה אתה אוהב לעשות בזמנך הפנוי? דני הוליווד בלופים :) יש לך חשבון פלאפון גבוה? ממש לא למה? אני משתמשת רק בSMSים :p מה אתה מעדיף, שיחות או SMSים? חח כבר עניתי על זה XD אתה ביישן או פתוח? משו באמצע מה הצבע האהוב עליך? ירוק מה היית רוצה לשנות בעצמך באופי? פחות ציניות מה היית רוצה לשנות בעצמך במראה? אף :/ מה אתה חושב על להתגייס/לא להתגייס? ברור שלהתגייס! מה הדעה שלך לגבי ההתנתקות? לא יודעת... ימני/שמאלי/כותב בשתי הידיים: ימנית אוכלכל/צמחוני/טבעוני: אוכלכל :p או/או. יס או הוט? יס מסנג'ר או אייסיקיו? מסג'ר קיץ/אביב או חורף/סתיו? סתיו :) שחור או לבן? שחור מחשב או טלויזיה? מחשב ספה או כורסה? כורסה ארנק או קופה? ארנק המקום שאתה גר בו כרגע או מקום אחר? כרגע :) כסא מסתובב או כסא רגיל? מסתובב כסא עם ידיות או בלי ידיות? עם בשר או חלב? חלב פסטה או סלט? פסטה שניצל טופו או שניצל רגיל? רגיל אמריקה או אנגליה? אמריקה ישראל או מקום אחר: ישראל רוק או פופ? רוק פוסטרים או קירות חלקים? פוסטרים דיסקמן או MP3 ? MP3 לשמוע מוזיקה במערכת/טייפ או במחשב? מחשב מאמין ב- אלוהים? כן רוחות? כן חיים שלאחר המוות? כן גלגול נשמות? לא יודעת.. פיות? אולי מלאכים?אולי ערפדים? לא דרקונים?לא אהבה ממבט ראשון? כן. כבר קרה לי :) זה היה כיף

למעלה