הפרעות בקצב הלב +IVF

afassy1

New member
הפרעות בקצב הלב +IVF

ד"ר אמיר גניאל שלום , קצת רקע : בת 24 מגיל 16 עברתי 5 אבלציות עקב SVT ו WPW מאז מרגישה יחסית טוב עם טכיקרדיה בקצב מקסימלי של עד 150 דופק ממוצע בין 90 - 120 בהולטר האחרון שעברתי ניצפו בלילה מספר רב של ארועים של AV BLOCK SECOND DEGREE לרוב מסוג MOEBITZ 2 ולפעמים מסוג WENCKEBACH כמו כן נראה לפעמים TRANSIENT FIRST DEGREE AV BLOCK נצפה קצב SINUS BRADYCARDIA במהירות מינימלית 51 לדקה בשעות הלילה אם כי במשך יממת המעקב היתה נטיה לקצב לב מהיר יחסית SINUS TACHYCARDIA מהירות מקסימלית 139 לדקה וקצב לב ממוצע ביום 88 לדקה . אקו לב שבצעתי חדר שמאל בגודל תקין , דפנותיו בעובי תקין , התכווצותו הגלובלית תקינה . חדר ימין בגודל ותפקוד תקין , עליות בגודל תקין , האאורטה ברוחב תקין , שורש האאורטה ברוחב תקין . מסתם מיטרלי תקין , אי ספיקה מיטרלית בדרגה מינימלית , מסתם טריקוספדלי בדרגה מינימלית . לחץ ריאתי סיסטולי 19 ממ"כ + RPR , וריד נבוב תחתון (IVC) בקוטר תקין , לא נראה תפליט פריקרדיאלי . מבחן מאמן יצא תקין בנוסף אני צריכה לעבור טיפול IVF ראשון בהרדמה מלאה הרופא המטפל שלי אמר שאין לי שום בעיה לעבור את הטיפול עם הרדמה מלאה אבל זה היה לפני שקיבלתי את התוצאות של בדיקת ההולטר רציתי לקבל את דעתך האם אני צריכה בכל זאת לחשוש מהרדמה מלאה ? האם יש צורך שקרדיולוג יהיה נוכח בזמן ההרדמה והטיפול ? ורציתי לדעת מה אתה אומר על בדיקת ההולטר והאקו שצירפתי אודה על תשובתך

הפרעות קצב + IVF

שלום רב, לצערי פנית לפורום הלא נכון. אני מציע להפנות את שאלתך לרופא המטפל שלך או לפורום קרדיולוגים שהתמחותם טיפול בהפרעות קצב. אני מאחל רפואה שלמה וטיפול מוצלח. בברכה, דר' דמטרי פבני

למעלה