המון
לאלעד ואיתי שלנו, היום בני 4

frige

New member
המון../images/Emo49.gifלאלעד ואיתי שלנו, היום בני 4../images/Emo49.gif

קודם כל, מתחילה עם התנצלות על היעדרותי, גם עכשיו זמני מוגבל. סורי. מזל טוב לילדים האהובים שלי שחוגגים היום 4. את יום ההולדת אנחנו חוגגים ביום שלישי במושב עם כל החברים של הגן, חברים מהמושב ומשפחה. מסיבה חגיגית ויפה. תהיה הפעלה וגם... אני אשיר להם שיר שכתבתי. הנה השיר, המילים הן שלי על המנגינה של קזבלן: לאלעד ואיתי – בני 4 ביום בהיר בחודש מאי מתוך גופי יצאתם ואל ליבי בתוך שניות את מקומכם מצאתם כמעט הכל היה מוכן רק שתצאו בריאים חיכיתי שתאמרו לי כבר: "אנחנו מגיעים". הכנסתם אור וחום לתוך חיי אוהב אתכם כל רגע עד בלי די בריאות, שמחה ואושר אין סופי קבלו ממני איחולים, ישר מתוך ליבי אלעד נולד לו הראשון את מקומו הבטיח מיד אחריו איתי יצא ולא פחות הצליח בליבי לתפוס מקום גדול ומכובד אוהב אתכם תמיד יחדיו וגם אחד, אחד הכנסתם אור וחום לתוך חיי אוהב אתכם כל רגע עד בלי די בריאות, שמחה ואושר אין סופי קבלו ממני איחולים, ישר מתוך ליבי גדלתם, התפתחתם והפכתם לילדים כה מתוקים וחכמים, פשוט נהדרים עם הראל וגם ינון ביחד משחקים חבורה של גברברים כאלה מוצלחים הכנסתם אור וחום לתוך חיי אוהב אתכם כל רגע עד בלי די בריאות, שמחה ואושר אין סופי קבלו ממני איחולים, ישר מתוך ליבי לגדל אתכם יחדיו זו זכות גדולה כפליים האושר הוא עצום, הגאווה היא בשמיים הקשר בניכם לעד יהיה כמו בספרים אחים בדם, אחים טובים ביחד תאומים הכנסתם אור וחום לתוך חיי אוהב אתכם כל רגע עד בלי די בריאות, שמחה ואושר אין סופי קבלו ממני איחולים, ישר מתוך ליבי חיים שלי יפים ומתוקים אוהב אתכם, לעד, לעולמים תהיו בריאים וגם מאושרים תהיו שמחים ואוהבים תמיד נאהבים יש. ========================================== אז שוב, המון מזל טוב לאהובים שלי כנסו לכתובת הזו ותשימו את השיר האחרון. תהנו.

שירה763

New member
../images/Emo49.gif../images/Emo212.gif../images/Emo214.gif

מזל טוב ועד 120 אושר בריאות אהבה

dafgol

New member
../images/Emo49.gif לאלעד ואיתי ../images/Emo65.gif

עד 120
שרית כתבת נפלא ומרגש
את מאוד חסרה לי כאן ובכלל... המון ברכות ואיחולים לך לאלי ולכל המשפחה.

frige

New member
המון המון../images/Emo51.gifלכולכם על הברכות, המחמאות

והאיחולים הלבביים. חיממתם את ליבי.
שרית

למעלה