הלכות נידה

• פותח הנושא rikf
  • פורסם בתאריך

rikf

New member
הלכות נידה

שלום רב, אני נשואה חודשיים, ומנהלת אורח חיים חילוני, רוצה מאוד לשמור טהרת המשפחה, בחודש שעבר שמרתי עפ"י המתבקש את כל שבועיים הימים ואם צריך יותר, ולא באתי במגע עם בעלי, החודש לא כל כך שמרתי, ולא רציתי ללכת למקווה ולשקר לעצמי, אני רוצה לדעת האם השמירה קשורה ברובה אם מקיימים יחסי מין או לא? או אם אנחנו לא שוכבים אחד עם השני, אך לעיתים מתנשקים? וגם ישנים באותה מיטה כי יש לנו רק חדר אחד בבית, אז האם זה גם נקרא לשמור נידה ואפשר ללכת למקווה? או שזה ממש נוקשה ואסור בכלל ללכת למקווה? אודה לתשובתך לדואר אלקטרוני [email protected]

מזל טוב לזוג הטרי

ובקשה מכב´ הרב הנכבד: אולי תוכל להשכיל מעט גם את שאר הקוראים? למרות שהגב´ ביקשה תשובה לדוא"ל שלה, קרוב לוודאי שיש כאן עוד אנשים שרוצים לדעת מעט יותר בענייני נידה.

הלכות צניעות.

הלכות נידה - הלכות צניעות - ההלכות שבינו לבינה. לעניות דעתי אין מקומם ברשות הרבים, מה גם שבהרבה מהם זה אינדבדואלי, ומצריך שאלה אישית לרב. ומאחר ואיני פוסק הלכות, איני יכול להעביר את השאלה - כשליח לרב. מפני הצניעות אני מעדיף את השאלות הללו להשאיר לתיבת המסרים ולדוא"ל. ברכה והצלחה.

giingiit

New member
אפשר לקרוא על הלכות נידה

בלינק הבא: http://taharat.com/7.htm אם תרצי אינפורמציה נוספת, את מוזמנת כמובן לכתוב לי במסר פרטי ואקשר אותך מחוץ לנט עם מישהי שתוכל לעזור לך.

למעלה