היי

6dana6

New member
היי

אני מהקומונה אבל לא קראתי ארת כולה הסדרה וברגע שהבנתי שאין לי עם מי לדבר על השני שהיום סיימתי באתי לכאן קוראים לי גל אני בת 13 ואני אשמח לשתך את החוויות שלי אם לא אכפת אז הנה החוויות שלי: סימתי שלשום את ניו מון אני בדרך כלל אוהבת לחפור אבל אין לי כוח חחח אז ככה בקצרה לקח לי הרבה זמן כי התחלתי לקרוא בכיתה ו' אבל החלק של בלה הזומבי שיעמם אותי רצח אז הפסקתי אבל השנה כשהגיע האקליפס שלי בהזמנה החלטתי לקחת את עצמי ביידים ולסיים אני אוהבת לקרוא ספוילרים אז ממה שהבנתי הסוף יהיה משעם אבל בכלל לא אני כול כך רומנטיקה טינגי והסוף היה הדבר הכי חמוד שקראתי בחיים אבל נכנסתי לבעיה התאהבתי באדוארד יותר מידי אבל ברצינות אני לא צוחקת אני כול הזמן חושבת עליו והייתי רוצה שגם לי יהיה אדוארד וכול המחברות שלי מלאות שרבוטים ולבבות עם השם שלו וכול פעם שהוא מדבר בספר או שמזכירים את השם שלו או משו אני מתכווצת מאושר אני חושבת שניהייתי מטורפת ובגללל שאני לא מפסיקה לחפור עליו עכשיו חמש חברות שלי גם קוראות אבל הסוף היה פשוט מושלם!!!!!! וכשבלה הצילה אותו ובפעם הראשונה מאז הרבה היה כתוב שהוא מדבר הבנתי למה התאהבתי בו מההתחלה אני פשוט מאוהבת!!!!!!! ולא ברוברט בדימיון שלי רוברט נראה כמו קרפד לידו וווואאאאיייי גם אני רוצה מידו חזק ושכול פעם שאני אגא בו אני אקבל צמרורת ושיהפנט אותי בנשיקה ווווואאאי זה לא פייר טוב זה חפרתי אבל לא התכבנתי סליחה אז בקיצו הסוף מדהים והתחלתי היום את קליפס וקראתי מ3 אחר הצהריים עד 4 לפנות בוקר!!!! אני מכורה!!!!!!!1

orw93

New member
הייי!../images/Emo24.gif../images/Emo205.gif

ברוכה הבאה, אני אור

sweet shir

New member
אממ, די יש ../images/Emo58.gif לNM בהודעה שלך!!

אז מי שלא רוצה לדעת שלא יקרא...
בכל מקרה, אני שיר, 16, רעננה. ברוכה הבאה!

6dana6

New member
../images/Emo60.gifאוי סורי

קודם כול תודה וסליחה שכחתי כי אני לא רגילה לשים את הסימן כי בקומונה כולם קראו אז סורי

Orange Sky

New member
ברוכה הבאה^^

ניצן 17 מחיפה.<: תהני
זה בסדר, כולם מאוהבים באדוארד

למעלה