היי

היי

אני חדשה פה ואוהבת מאוד בליץ' :) אשמח אם מישהו ידבר איתי:) אם אתם מכירים את נוי דנינו היא אחותי חח

Ihavenonick

New member
ברוכה הבאה ../images/Emo13.gif

ספרי קצת על עצמך. באיזה פרק את? מה הדמות האהובה עלייך? וכמובן מהי הדמות השנואה עלייך? איזה סיפור הכי אהבת?

תשובה:

אני לא בשום פרק אני רואה בטלויזיה בערוץ הילדים מ9 וחצי עד 10 אני הכי אוהבת את רוקיה ואיצ'גו ואני הכי שאנת את רנג'י ואת סאדו (אני לא זוכרת את השם אבל זה זה עם היד החזקה..) וסיפור אני לא יודעת מה הכונה אבל הכי אהבתי כשרוקיה היתה שבויה בצד הרעים ואיצ'גו נילחם וראה את החתול הופך לבת אדם וזה... (אני מקווה שזה הכונה לסיפור XD) זהו

Jackie8

New member
תרשי לי לתקן אותך ^^

דבר ראשון, למה את שונאת את רנג'י??? הוא כל כך חמוד ומצחיק! רוקיה לא הייתה בצד של הרעים, היא הייתה בסול סוסייטי, היא עברה על החוק בכך שנשארה בעולם החיים מעבר לזמן המותר, והחתול זאת אישה בשם יורואיצ'י (אני לא זוכרת את השם שלה במדויק ^^)

Jackie8

New member
הייי D:

את יודעת, אני מסכימה איתך! רוקיה הכי שווה! אינואה יכולה ללכת ל------!!! Ichiruki 4 ever!!!

צודקת!!!!!!!!!!!!!!

אינואה אפילו לא יודעת להילחם היא צחה ללכת למקום הכי רחוק שיש מהם היא סתם מעקבת את כולם מאחור איצ'גו ורוקיה הם עושים את כל העבודה!

Jackie8

New member
בדיוק!! בערך...

סבבה, אינואה (בעעע) חמודה, אני מודה! אבל היא לא נלחמת, ה"פיות" שלה הן אלה שנלחמות!!! רוקיה יודעת להלחם גם בלי זנפאקטו והיא עושה את זה נהדר! (כמו הפרק שהיה אתמול למשל בערוץ הילדים, אם ראית)

כן ראיתי...

נכון איזזה מוטציה היתה!! איזה פרק אץ יכולה לספר לי מה יהיה היום? (אני לא תמיד רואה כי יש בית ספר..) איזה חתיכת פרק שווה!!

Jackie8

New member
אמממממ

קראתי את התקציר, אני אספר לך אחר כך בהרחבה: לפי מה שהיה כתוב, ביאקויה יסרב לשתף פעולה עם איצ'יגו ולהלחם בבאונטים, קאריה יגיע לבית הימורים בגלל מטרה מסוימת, מסתבר שגאנג'ו נתקל בבאונטו והחבורה (כנראה שלא כולל רוקיה, בעקבות הפציעה) ימהרו למקום, זה מה שכתוב בתקציר של ערוץ הילדים... P=

Jackie8

New member
אוקי =]

רוקיה נמצאת בבית של ביאקויה, בטיפול, איצ'יגו,אינואה,צ'אדו,אישידה, גאנג'ו וחבורתו ממהרים לבית ההימורים, בעקבות קאריה, אך כאשר איצ'יגו מגלה שהם עומדים לרכב עד לשם על חזירי בר, הוא מעדיף להשתמש בצעדי בזק... כל האחרים הולכים לאיבוד ביער ^^ בינתיים, קאריה כבר יצא מבית ההימורים ונתקל בביאקויה, ביאקויה מסביר לקאריה שהוא לא נוקם על זה שיושינו פצעה קשות את רוקיה, אלא על זה שהוא פלש לסול סוסייטי (כמו שאת יודעת, ביאקויה נאמן מאוד לסול סוסייטי) אהה ובתחילת הפרק, אחרי שסיימו לטפל פחות או יותר ברוקיה, וביאקויה יצא מהחדר והלך לכיוון החדר שאיצ'יגו ואינואה ישבו בו, איצ'יגו קם מהר מהמקום שלו ושאל בלחץ מה שלום רוקיה ^^ (דואג לה) ביאקויה אמר שאין סכנה לחייה אבל היא נפצעה קשה.... מקווה שתראי היום את הפרק! D:

yefetk

New member
היי רוקיה השבה (אלינו) ../images/Emo83.gif

ותגידי, איזה קליפ פתיחה או סיום את הכי אוהבת?

את...

אני יגיד לך לפי מקומות: מקום ראשון:שיר פתיחה שלישי מקום שני:שירז פתיחה שני זהו אני לא אוהבת עוג אני אוהבת עוד סיומות... אבל אני לא יודעת את שמם חח... ואני שאנת את הרביעי ואת השביעי... הראשון לא משהו אבל יפה

Jackie8

New member
../images/Emo45.gif

למרות שאני גם אוהבת את שיר הפתיחה הראשון ואת הסיום ה-16 ^^ אבל אני גם רואה בערוץ הילדים, אז אין ספק, בחירות טובות! =]

למעלה