היי פורום שאלה לי אליכם

YIM222

New member
גם בחורה מוולף פליץ עם כל היוהרה שלה

אני זורק אותה לפח אשפה

05451

New member
סלח לי אדוני, אך..

לא הייתי מגדירה זאת כגזענות. הייתי קוראת לזה נסיון להתאמה מקסימלית.
בקשר לבחור הנ"ל, הייתי אומרת שבחורה מוולף לא תתאים לו. וזאת בלי שום קשר לרמת היוהרה שלה. (מי ישמע מהזה וולף..התכוונתי לזה כמוסד לימודים חרדי מאד)
מבחינתי אתה מוזמן לזרוק את כל הוולפיות לפח. תתכונן למיכל עמוס במיוחד. יש שם משהו כמו 11 כיתות בשכבה.

YIM222

New member
סלחי לי גבירתי יש הרבה מה לומר בנושא

אך הכוח נגמר. לא לחינם כנראה קשור בתפילה שמונה עשרה "השיבה שופטינו כבראשונה" (שמדבר על השופטים המושחתים שיש היום ומנהגיהם המלאים עוול וכמובן שאין הכוונה על הצדיקים האמיתיים) ל"הסר ממנו יגון ואנחה". העוולות גורמות לאדם הרבה יגון ואנחה.

מעניין אם את ושכמותך חשבתם פעם איך מרגישים אנשים שנשלל מהם מה שמגיע להם, על לא עוול בכפם.

קטונתי אבל לא מעט אני תוהה אם מה שעובר עמ"י בכלל והחרדים בפרט. זה לא הרבה בגלל העוולות הכלליות שיש בעולם הנקרא חרדי ובעוד "מגזרים". ובפרט בעניין השידוכים. אפשר לראות הרבה מידה כנגד מידה. הרבה אנשים לא רוצים שייפסלו אותם אבל בלי בעיה פוסלים אחרים. שוב -בלי הצדקה - בלי שהתורה פסלה אותה.

לפני הכל!

במקום שבעלי תשובה עומדים, צדיקים גמורים לא עומדים! כך, שאין כזה דבר לפספס, במיוחד שזיווג זה לפי מעשיו..
כך, שאם אתה כעת טהור, מחפש בית טהור, אז בע"ה גם תקבל בחורה כזו..
אם זו תהיה חרדיה, בחורה בסטטוס חרדיה, בחורה שחייה לפי כללי החברה החרדית, מי יודע?! ואני גם בכלל לא חושב שבחורה כזו בהכרח מתאימה לך..
אבל כמו שישנם בחורים כמוך שירדו וחזרו, ישנן גם בנות שירדו וחזרו, כך שגם אם נניח שלקבל בחורה חרדיה קלאסית אין לך סיכוי, בחורה חרדית כמו העבר שלך בוודאי שיש לך סיכוי, ואדרבה הזכות, המלחמה של שניכם רק יביא לכם ברכה והצלחה.

תהיה חזק!:)

jb312

New member
מה עובר עליך?

......תמשיך לעבוד[פרנסה]לקבוע עיתים לתורה עשה לך רב והסתלק מהספק

למעלה