היי היי היי כולמים.......

SHooShAiT

New member
היי היי היי כולמים........./images/Emo13.gif

קצת פחות משבוע שאני עוקבת אחרי מה שקורה בפורום. בתקווה שאולי, אולי, אולי משהו יחדור.....אבל כלום. שמעתי לא פעם מאנשים שמירק תוכנה פשוטה, שבאה רק להקל על הגלישה. וול.... אני פשוט לא מבינה אותה. יש לי מספר גרסאות של מירק, שהמליצו לי עליהן ... ו... כמו שהבנתם... לא הולך אז... בקשה לי אליכם... כתובת/לינק/הסבר (קצר.. לא מצפה להרבה) מכם... הוראות למתחילה....... באמת שרוצה לדעת איך וכמה..... וידע בסיסי על המחשב יש לי.... נראה שלא מספיק תודה רבההההההה >שושאית<

SHooShAiT

New member
אאה....שכחתי משהו....

אני בד"כ גולשת בתפוז נענע ואיאואל (ביג סופרייז.... לא?
) וכששאלתי בכללי..וביקשתי עזרה.....אנשים ענו לי שצריך ססמאות ושצריך תוכנות ועוד ססמאות הההההא....מפליא כמה מועילים יכולים להיות מצ´וטטים, לא?

Ga-Ga Sys

New member
את האמת לא הבנתי מילה ממש כתבת

השאלה שלך היא איך אפשר להיכנס לצ´אטים דרך מירק? את רוצה את הסיסמאות? או שאת רוצה הסבר כללי שיעזור לך להשתמש בתוכנה? ואם הכוונה שלך זה שאת רוצה הסרבר כללי תכתבי מה את לא מבינה ונשתדל להסביר לך כי לדעתי מירק היא תכונה פשוטה ביותר ממש כמו צ´אט אלה עם כן את מתחילה להתעסק בסקריפטינג... קיצר תעני ואני ישתדל לעזור לך

SHooShAiT

New member
אמ.... לי נראה שדיי הבנת,

השאלה שלי היא איך אפשר להיכנס לצ´טים דרך מירק, והבנתי שיש צ´טים שמגנים עם ססמאות... אז... מה הן??? את התוכנה למדתי, חלקית כמובן.... דרך דף הסבר שמצאתי באינטרנט.. אז הבקשה שלי היא : דף או אתר עם הסבר על הגלישה בצ´טים דרך מירק ^שושה ושווווווווב תודה רבה

SHooShAiT

New member
קודם המון המון תודה שענית-

ממ... הלינק שבור..... בבקשה תתקן(ני?)....... ושוב... המון תודה :)))

Mrs Kremmbo

New member
מממממ?!?

פעם שלישית גלידה
בלי קשר - לא מצליחה להחליף יוזר, זאת SHooShAIT מהמחשב של אחותה..

למעלה