היי גם אני חדשה פה והינה סיפורי

soulbird

New member
היי גם אני חדשה פה והינה סיפורי

אני חונכתי בבתי ספר דתיים . הכל מגן של לובביץ- חב´ד משם עברתי לבית ספר מיזרחי (בני עקיבה) את י-יב עשיתי בבית ספר פרטי אחר. אה כן לפני שאשכח זה היה בחו´ל אני רק 6 שנים בארץ איח שהו התחלתי להכיר את קהילת אור שמח (בחו´ל) בעצם חברים שלי הכירו לי אותם והתחלתי ללכת לשיעורים . שעה פעם בשבוע. יש לי חברות שגם הן חזרו בתשובה (קהילת אור שמח ) שכנעו אותי ללכת גם כן לישיבה לבנות בהר נוף ירושלים הייתי שם חודשיים (פחות או יותר) ויצאתי משם די מבולבלת. יש לי גם חברות שהן מתנועת מזרחי (בני עקיבה) שאותם אני מכירה שנים אני אישית מסתדרת עם כולם שאני נוסעת לבקר את החברות שלי ב בטלז סטון אני מתלבשת ומתנהגת בהתאם . נעים מאוד ציפור הנפש

ציפור הנפש, ברוכה הבאה לפורום../images/Emo24.gif

אני חייבת להגיד לך, יש לך כינוי מקסים
אז את גם עשית עלייה וגם חזרת בתשובה? זה לא היה לך שינוי גדול מידי בחיים? עלית לבד או עם המשפחה?

soulbird

New member
כן עשיתי עליה אבל לא חזרתי בתשובה

למרות הקרבה לנושאה הדת (לצערי היה לי גם ניסיון מר עם איזה רב). בהתחלה עליתי לבד אחרי שנה ההורים הצתרפו .

אז היית שנה לבד בארץ?

איך הסתדרת לבד? ואם מותר לשאול (את לא חייבת לענות), מה קרה לך עם הרב שהפך להיות לנסיון לא טוב?

soulbird

New member
ואי רק נומר שהתנהג

בצורה לא נעוטה אבל אני מקבלת את זה שלא כולם ככה (הרוב הם לא כאלה לשמחתי) אבל עדיין רב זה רב והוא אמור (אני אומרת אמור) להיות מעל כל זה. כן הייתי לבד שנה בארץ אבל לא נורא בעצם די נהנתי אה ותודה לשטיח האדום

זה שטיח אדום?../images/Emo12.gif

חכי עד שתראי מה זה באמת שטיח אדום
ובקשר לרב, את צודק. רב אמור לייצג משהו. רב זה דמות ציבורית ואמור להתנהג בהתאם אבל, גם רבנים הם אנשים שיש להם יצר הרע. ועוד משהו, היום נעשים רבנים כ"כ בקלות שזה הפך להיות לפעמים למסחרי מידי. יש יותר מידי אנשים שנקראים רבנים ופחות מידי רבנים אמיתיים.

soulbird

New member
הוא היה ועדיןן (נדמה לי)

איש חשוב בקהילה שלו . חבל שיש כאלה ועוד שהם מקורבים \עובדים עם נוער וחבל שאין פיקוח על רבנים

בזה אני חושבת שאת צודקת!

באמת חבל שאין פיקוח כדי למנוע מקרים לא נעימים לפעמים.

יותר פחות

... יותר מדי ניקראים רבנים ופחות מדי רבנים ניקראים
... בד"כ כל יהודי רב (תלוי רק עם מי
) יחד עם זאת, אני אישית, לא אפסיק לאכול כשר מפני שמוכרים יותר טריפה.
(לכל כיוון שאלין תפני) סענדער

ברוכה הבאה../images/Emo24.gif

אם עד עכשיו היית ציפור בודדה, אזי הרשי לי לברך אותך על חזרתך ללהקה.
אם תאמרי לי באיזה עיר את גרה, אשתדל לנסות למצוא את מי שיכול לתמוך ולעזור לך באותו איזור.
אפילו רק על כוונתך מגיע לך פרס
באותו הקשר, ויאמרו "יהי
ויהי
"
(לחזור אליי עם תשובה
, אפילו לפני היותך בעלת תשובה
)
סענדער

soulbird

New member
גוועלד ../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif../images/Emo12.gif

אני לא חזרתי בתשובה

ציפור, הוא לא מתכוון לקהילה הזאת

נראה לי שהוא התכוון לקהילת הפורום שלנו

tsvir

New member
ברוכה הבאה

זה בסדר תני לאנשים לעכל. יש פה מקום רב לכולם. העיקר זה סובלנות אחד כלפי השני.

למעלה